www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
بیش از یکسال قبل آنلاین شد

دستگاه های کارواش نانو بخار

بازدید:٢٠٠ | ا
مشخصات و ویژگی ها
امروزه موضوع تمیز کردن که تخصص آن در راندمان بالای کار است یکی از دغدغه های صاحبان صنایع است که به دنبال یک راه حل جامع و اصولی هستند که پاسخگوی نیازهای نظافت و متخصصان باشد. این امر به ویژه در صنعت خودرو اهمیت دارد. یکی از بهترین راه حل های موجود استفاده از وسایلی است که می توانند بخار را تحت فشار و درجه حرارت بالا اسپری کنند. استفاده از کارواش های نانو بخار با راندمان بالا و کارایی بسیار مطلوب ، تمیز کردن خودرو را در بالاترین سطح قرار می دهد. علاوه بر این ، می توان از این روش برای تمیز کردن قسمت هایی از ماشین که امکان شستشو با ماشین شستشوی معمولی وجود ندارد ، استفاده کرد.

فیدار کلین با استفاده از مهندسین عالی خود و با بهره گیری از فن آوری های نوین در رفع مشکلات تمیز کردن شما عزیزان ، بهترین کاروشا های نانو بخار و با فشار قوی را طراحی و تولید کرده است. این وسایل با دستیابی به استانداردهای ملی و بین المللی و با استفاده از فناوری کوره آبی در آلمان با 3 پاس حرارتی با راندمان بالای 80٪ بهترین گزینه برای فرآیند تمیز کردن روزانه شما عزیزان است.


Read more at fidarclean: https://fidarclean.ir/%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%a7%d8%b4-%d8%a8%d8%ae%d8%a7%d8%b1-%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%88/
تهران, , تهران، خیابان آزادی، بین خیابان خوش و بهبودی، کوچه گلشنی، پلاک 19، واحد 6

مرتبط / پیشنهادی

دیتیلینگ خودرو

دیتیلینگ خودرو

فیدار کلین
کارواش بخار

کارواش بخار

صنایع ماشین سازی فناوران
کارواش نانو بخار

کارواش نانو بخار

ماشین سازی فناوران
دستگاه کارواش بخار زاگرس

دستگاه کارواش بخار زاگرس

ماشین سازی فناوران
کارواش نانو بخار

کارواش نانو بخار

زاگرس ماشین
کارواش بخار

کارواش بخار

زاگرس ماشین

عضویت در صنعت