www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
1 / 4
دستگاه سنگبری صد صنعت
دستگاه سنگبری صد صنعت
دستگاه سنگبری صد صنعت
دستگاه سنگبری صد صنعت
دستگاه سنگبری صد صنعت
بیش از یکسال قبل آنلاین شد

دستگاه سنگبری صد صنعت

بازدید:٣٩۶ | ا
مشخصات و ویژگی ها
برای اینکه بتوان انواع سنگ ها و مصالح ساختمانی را برش داد، همواره نیاز به دستگاه سنگبری وجود دارد.

صنعت ساختمان در ایران، استفاده بسیار گسترده ای از انواع سنگ در ساخت و ساز دارد.

به همین دلیل، نیاز به دستگاه برش سنگ در ابعاد مختلف، همواره از دغدغه های سازندگان می باشد.
شرکت تولیدی صد صنعت اولین تولید کننده دستگاه های سنگ بری در ایران می باشد. دستگاه های سنگبری صد صنعت، دارای جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه برش سنگ بوده و دارای گواهینامه های معتبر از اروپا می باشد.شرکت صد صنعت، در طول سال ها فعالیت خود، با توجه به نیاز مشتریان خود، انواع دستگاه های برش سنگ را در ایران تولید کرده است.

دستگاه های سنگبری صد صنعت، هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود می باشند. در ادامه این صفحه، شما را با همه دستگاه های سنگ بری صد صنعت، آشنا خواهیم کرد.

این صفحه، راهنمای جامع کلیه دستگاه های سنگبری در شرکت صد صنعت می باشد. شما می توانید با استفاده از لینک های موجود در این صفحه، به هر بخش مراجعه کرده و اطلاعات تخصصی تر را در آن بیابید.

دستگاه سنگبری چیست؟
دستگاه سنگبری، دستگاهی است که قابلیت برش انواع سنگ، کاشی و سرامیک را در ابعاد و اشکال مختلف دارا می باشد. دستگاه برش سنگ می تواند به صورت قابل حمل و همین طور به صورت ثابت باشد.
از سال های بسیار دور، دستگاه ها و ابزارهای بی شماری برای برش سنگ یا شکل دادن به سنگ های مختلف استفاده می شده است.

در سال چند دهه گذشته در دنیا، با وجود رشد سریع صنعت و همین طور به کارگیری تکنولوژی های جدید در صنعت، دستگاه های بسیار حرفه ای برای برش سنگ، تولید شده است.
این دستگاه ها، موجب شده اند که برش انواع سنگ و مصالح ساختمانی، به راحتی و با صرف کمترین نیرو و هزینه انجام پذیرند.

دستگاه برش سنگ چه کاربردی دارد؟
امروزه در صنعت ساختمان (خصوصا در کشور عزیزمان؛ ایران) سنگ جایگاه بسیار ویژه ای دارد. البته وقتی صحبت از سنگ می کنیم، این مورد، شامل انواع سرامیک ها و کاشی ها هم می گردد.

کشور ایران، یکی از غنی ترین منابع انواع سنگ های معدنی در کل دنیا محسوب می شود. به دلیل همین فراوانی انواع سنگ، استفاده از سنگ در انواع صنایع ایران، رونق بسیار زیادی دارد.

انواع سنگ ها، در جای جای ساخت و ساز، مورد استفاده قرار می گیرند. این مورد فقط محدود به ساختمان نشده و در بخش های مختلف صنعت نیز، تقریبا همه جا، رد پای استفاده از آن دیده می شود.


برای اینکه بتوانیم از انواع سنگ، در بخش های مختلف ساخت و ساز استفاده کنیم، در ابتدا باید سنگ را، به اندازه ها و قطعات مناسب برای جاسازی در بخش های مختلف، برش داد.

ممکن است شما بخواهید از سنگ در کف استفاده کنید، یا بخواهید از آن در دیوار یا نمای ساختمان، بهره ببرید. ممکن است نیاز داشته که بخش های مختلف برای پیاده سازی دکوراسیون خود استفاده کنید.

به همین دلیل، قطعا نیاز خواهید داشت تا انواع سنگ را، در قطعه ها، سایز ها، اندازه ها و شکل های مختلف برش دهید تا در جای مورد نیاز، از آن استفاده کنید.اینجاست که دستگاه سنگ بری، به کمک شما خواهد آمد تا بتوانید انواع مصالح ساختمانی، به هر شکل و اندازه دلخواهی که می خواهید، برش دهید.

از این دستگاه می توانید برای برش انواع سنگ در ابعاد و ضخامت های مختلف استفاده کنید. ضمن اینکه می توانید انواع سرامیک، کاشی، آجر یا بلوک را مورد برش قرار دهید.

از دیگر کاربردهای دستگاه سنگ بری، فارسی بری، شیار زنی، ابزار زنی و همین طور راسته بری، در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد.
معرفی انواع دستگاه سنگبری صد صنعت
شرکت تولیدی صد صنعت با سابقه ای بیش از ۴۰ سال در صنعت ایران، اولین تولید کننده انواع دستگاه های سنگ بری در ایران می باشد.

شرکت صد صنعت، در ابتدا در حوزه قالب سازی و قطعه سازی فعالیت خود را در سال ۱۳۸۵ آغاز نمود و در ابتدای دهه هشتاد، توانست با شرکای ایتالیایی خود، اقدام به تولید انواع دستگاه های برش سنگ در ایران نماید.
شرکت صد صنعت، از سال ها پیش، انواع دستگاه های سنگبری شامل: دستگاه های سنگبری قابل حمل و همین طور دستگاه های سنگبری کارگاهی را تولید می کند.

مدل های قابل حمل دستگاه های سنگبری صد صنعت، در وزن ها و ابعادی تولید شده اند که بتوانند به راحتی جابجا شوند. این باعث می شود که بتوانید بدون نیاز به جرثقیل یا لیفتراک، این دستگاه ها را جابجا کنید.مدل های کارگاهی تولید شده توسط صد صنعت، با ابعاد بزرگتری ساخته شده اند. به همین دلیل این دستگاه ها، کاربرد وسیعی در کارگاه های سنگبری دارند. با توجه به ابعاد این دستگاه ها، عملا می توان سنگ ها را در ابعاد بزرگ تر، راسته بری کرد. همچنین می توان برای فارسی بری یا ابزار زنی با ابعاد بزرگ تر، از آن ها بهره گرفت.انواع دستگاه های سنگبری قابل حمل تولید شده در صد صنعت، شامل موارد زیر می شود:

دستگاه سنگبری لینرگاید
دستگاه سنگبری کروم استیل
دستگاه سنگبری پروفیلی
دستگاه سنگبری با ضحامت بالا، بتن بر و جدول بر، آجر بر


همچنین انواع دستگاه های سنگبری کارگاهی تولید شده در صد صنعت، شامل موارد زیر می گردند:

دستگاه سنگبری کارگاهی با طول بلند (فارسی بر و راسته بر)
دستگاه سنگبری و ابزار زنی کارگاهی (فارسی بر، راسته بر و ابزار زنی)
دستگاه فارسی بر کارگاهی با طول بلند

منبع: sadsanat.comدستگاه سنگبری صد صنعت
دستگاه سنگبری صد صنعت
دستگاه سنگبری صد صنعت
دستگاه سنگبری صد صنعت

تهران, شهریار, تهران – شهریار – اندیشه – بین‌ فاز۱ و ۲ – جنب پمپ بنزین پاسارگاد – خیابان‌ سیری ( درختی ) – خیابان‌ سوم – پلاک ۴

مرتبط / پیشنهادی

صفحه سنگ سنگبری پورشه مدل  2303HAC-

صفحه سنگ سنگبری پورشه مدل 2303HAC-

قیمت: ٢٠,۵٠٠ تومان
فروشگاه صفحه برش پورشه
دستگاه برش سنگ

دستگاه برش سنگ

دستگاه برش سنگ هنزا
دستگاه سنگبری

دستگاه سنگبری

حدید صنعت

عضویت در صنعت