www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
1 / 1
نکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش دوم
بیش از یکسال قبل آنلاین شد

نکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش دوم

بازدید:٢٣٩ | ا
مشخصات و ویژگی ها
نکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش دوم : زمانی که تمایل دارید خرید خودرو در کرج را انجام دهید یا خودروی خودرو تغییر دهید باید نکاتی را در نظر بگیرید مهم ترین و اصلی ترین آن بودجه است گاهی نسبت به بودجه ای که در نظر گرفته اید نمیتوانید خودروی مورد علاقه تان را خریداری کنید اما همیشه یک راه حل است ، پیشنهاد گروه ما به شما خرید خودرو اقساطی در کرج می باشد با ما همراه باشید تا به ادامه بخش قبلی بپردازیم :
نکاتی برای بستن قرارداد با شرکت ها برای خرید خودرو اقساطی :
تصمیم نهایی خود را برای خرید خودرو اقساطی بگیرید:

منظور از این امر این است که خیلی از خریداران بعد از ثبت قرارداد به این نتیجه میرسند که بدون پرداخت کردن اقساط برایشان پر سودتر خواهد بود. از این جهت به عملی کردن تصمیمشان میگیرند. از این رو خریدار از مفاد ذکر شده در قرارداد با شرکت ها بیرون می آید و شرکت های ارائه خدمات به خصوص شرکت های لیزینگی اقداماتی را خواهند داشت.

خرید خودرو اقساطی

در این قسمت از کار شرکت لیزینگ خودروی شمارا ضبط میکند، سفته شما را به اجرا خواهد گذاشت و ضامنین شما متعهد به پرداخت جریمه و اقساط خواهند شد.بدین صورت شما مجبور به پرداخت یکباره و کلی خواهید شد. پس باید پیش از ثبت قرارداد به این امر دقت لازم را داشته باشید.
به مفاد قرار داد در خرید خودرو اقساطی در کرج دقت داشته باشید:

به طور معمول زمان ثبت قرارداد باید به ذکر مفادی برای منافع مشتری توجه نمایید. بیشتر شرکت های حاضر در امر فروش اقساطی خودرو، در قرارداد های خود، تمامی مفاد را جوری در نظر میگیرند که منافع فروشنده به صورت کلی حفظ گردد. این کار سبب خواهد شد تا چیزی به نفع مشتری نبوده و در محاکم قضایی کمک زیادی به شما نکند. از این رو دقت به معتبر بودن فروشنده از سوی شما امر بسیار مهمی خواهد بود.خرید خودرو اقساطی


پیش از خرید وکالتی بسیار فکر کنید :

از مهمترین نکات در این مدل از فروش و خرید خودرو ، وکالت بلاعزل میباشد. بهتر است تلاش کنید تا وکالت های بلاعزلی که فروشندگان را از تضمین انتقال سند مالکیت معاف کند، خودداری کنید. راه حل این امر نیز به بندی در مفاد قرارداد برخواهد گشت. شما میتونید با قراردادن بندی تحت عنوان اینکه انتقال سند بعد از پایان اقساط در هر شرایطی اتفاق بیفتد و شرکت طرف قرارداد متضمن این انتقال باشد، این امر را به صورت کلی برای خرید اقساطی خودرو حل کنید.

خرید خودرو اقساطی

مورد دوم مشکلات در این زمینه گرفتن وکالت بلا عزل برای این کار از شخص میباشد. طبق قوانین تجارت این نوع وکالت تا هنگام حیات فرد اعتبار خواهد داشت. از این سو باید بند هایی در مفاد قرارداد خود برای حل این مشکل بگنجانید. بندی تحت عنوان و شرایط اجاره به شرط تملیک خودرو میتواند به شما کمک کند تا طبق قوانین تجارت با این موضوع برخورد شود. ولی راه حل دیگر و قطعی این است که قید خرید اقساطی مشروط با افراد و شرکتهای ناشناخته را بزنید و به شرکت های معتبر بروید.خرید خودرو اقساطی

کسانی که با در آمد معینی قصد خرید خودرو در کرج و سایر نقاط را دارند کافی است نیم نگاهی به شرایط تسهیلات خرید خودرو اقساطی در کرج داشته باشند ،خرید خودرو اقساطی به پیچیدگی و سختی که تصور می کنید نیست در این مقاله به نکات خرید خودرو اقساطی در کرج پرداخته ایم امیدوار هستیم توانسته باشیم کمکی در این زمینه به شما عزیزان کرده باشیم برای مشاهده بخش قبلی مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده بیشتر » نکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش اول

نمایشگاه اتومبیل صمد شکرالهی با بیشینه کاری موفق در زمینه خرید خودرو در کرج و ارائه خدمات برای مشاوره و همراهی خریداران خودرو در استان البرز همراه شما خواهد بودنکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش دوم

البرز, کرج, کرج ،۴۵ متری گلشهر، گلزار غربی، بعد از تقاطع الغدیر، اتومبیل صمد شکرالهی

عضویت در صنعت