www.sanat.ir
1 / 1
نکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش اول
بیش از یکسال قبل آنلاین شد

نکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش اول

بازدید:٣٠٣ | ا
مشخصات و ویژگی ها
نکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش اول : خرید خودرو در کرج و در سراسر جهان اصلا تصمیم ساده و راحتی نیست ،شما باید برای خرید خودرو اقساطی در کرج هزینه های اجرایی را در نظر بگیرید بعد از خرید خانه این دومین چیز گران قیمت است که خریداری می کنید پس مهم است که بدانید و اطمینان حاصل کنید بهترین راه برای خرید خودرو در کرج چه راهی است با ما همراه باشید :
خرید خودرو اقساطی و نکات مهم آن:

این روزها کلمه ی خرید خودرو اقساطی و دیگر نقاط، خرید لیزینگی خودرو یا تحویل فوری را بسیار میشنویم. اما با قیمت های روز خودرو، این امر دور از تصور نبوده و بهترین راه برای خرید خودرو در کرج به حساب می آید. همینطور شرکت های بسیاری در این زمینه آغاز فعالیت نموده اند و اقدام به ارائه این خدمات کرده اند.

در این صورت مواردی در خرید خودرو اقساطی مطرح است که دوست داریم در ادامه بیشتر به آنها بپردازیم. اگر شما هم قصد خرید خودرو به صورت اقساطی را دارید تا انتها با ما همراه باشید.مشاهده بیشتر » نکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش دوم

ارائه دهندگان خرید خودرو اقساطی چه کسانی هستند؟

به صورت کلی ارائه دهندگان خدمت فروش و خرید اقساطی خودرو شامل5 بخش میشود. در بخش اول بانک ها در این زمینه فعال هستند. با این حال بانک ها بسیار تمایلی به خودرو دار شدن افراد ندارند و فعالیت آنها کمی کمرنگ تر و گاها در غالب شرکت های لیزینگ انجام میشود. در بخش دوم شاهد خودرو سازان و کمپانی های خودرو سازی هستیم. خودروساز ها به عنوان بخش اصلی و برای ارائه محصولات خود اقدام به ارائه طرح هایی در جشنواره ها میکنند.

در بخش سوم شرکت ها واسط مشغول فعالیت هستند. با این حال اعتبار و سابقه برای انتخاب شرکت مناسب در این امر بسیار اهمیت دارد. در قسمت چهارم شرکت های لیزینگ خودرو مشغول فعالیت کردن هستند. این شرکت ها آسان ترین راه برای ارائه خودرو از خودروساز به مشتریان میباشند.
نکاتی برای بستن قرار داد خرید خودرو اقساطی :

برای خریدهای اقساطی همواره چند مورد برای گمراهی مشتریان به همراه دارد. این مسائل می‌توانند در عین آسان بودن مشتریان را به دردسرهای بسیار بیندازند. در این قسمت قصد داریم به چند موارد اشاره کنیم تا نهایت توجه را داشته باشید.

یکی از مهمترین و اصلی ترین نکات در خرید اقساطی خودرو دقت بیشتر شما در قرارداد هاست. خریداران در اول کار به میزان وجه برای پرداخت دقت کافی را نمیکنند.به عنوان مثال باید مد نظر داشته باشید که اگر خودرویی 100میلیون تومان ارزش دارد، با طرح های اقساطی چه میزان مبلغی را باید بیشتر بپردازید. این امر جرو نکاتی برای بررسی در ابتدای بررسی جهت خرید خودرو میباشد. پس بهتر است همان اول کار و پیش از ثبت قرارداد به این امر دقت لازم را بکنید.

پیش از اینکه برای خرید خودرو در کرج اقدام کنید باید نکاتی را مد نظر داشته باشید مانند عادت های رانندگی خود ، بودجه ،تست های ایمنی و ... در این مقاله به نکات مهم خرید خودرو اقساطی پرداخته ایم با ما همراه باشید و ادامه مطلب را در مقاله بعدی مشاهده بفرمایید سپاس از توجه و همراهی شما.
نکات مهم در خرید خودرو اقساطی بخش اول

البرز, کرج, کرج ،۴۵ متری گلشهر، گلزار غربی، بعد از تقاطع الغدیر، اتومبیل صمد شکرالهی

عضویت در صنعت