لیفتراک و بالابر
1 / 1
 خرید خودرو در کرج و معرفی تمامی تیپ های پژو 206 در ایران
بیش از یکسال قبل آنلاین شد

خرید خودرو در کرج و معرفی تمامی تیپ های پژو 206 در ایران

بازدید:٢٠٩ | ا
خرید خودرو در کرج و معرفی تمامی تیپ های پژو 206 در ایران: خرید خودرو در کرج و سایر نقاط بسیار کار دوستداشتنی اما پر هیجان و تا حدودی سخت است برای خرید خودرو اقساطی در کرج باید نکاتی را بدانید و بهتر است قبل از خرید از یک فرد حرفه ای در کار مشورت بگیرید :
پژو206 از سالهای گذشته تا زمان حال | خرید خودرو در کرج :

در اوایل دهه‌ی 90 میلادی که مصادف با اوایل دهه‌ی 70 ما است، کمپانی بزرگ پژو تصمیم به تولید خودرویی هاچبک گرفت تا راه موفق پژو 205 را ادامه دهد. این تصمیم گیری به روی خط تولید رفتن پژو 206افسانه‌ای باعث شد که سال‌ها در کل دنیا به فروش می‌رسید. در کشور ما ایران‌ خودرو در روزهایی که از تحریم‌های کمرشکن خبری نبود و از شرکای تجاری این خودروساز اروپایی بود پژو 205 را مونتاژ می‌کرد که با دیدن طرفدار و استقبال جهانی از مدل جدیدتر این کلاس یعنی پژو 206 تصمیم گرفت تا این خودرو جایگزین برادر از رده خارج‌شده‌اش بکند. این تصمیم ایران‌خودرو تقریباً 10 سال بعد از ساخت نخستین پژو 206عملی شد و تازه‌ واردی که خیلی به چشم آمده بوده به سرزمین پارسیان رسید.

نخستین پژو 206 در تابستان 1380 در کشورمان دیده شد و تا به اکنون که چند ماهی بیش از 17 سال از آن روز می‌گذرد، پژو 206 همچنان جایگاه محکمی دارد. در اوایل عرضه‌ی 206 پادشاه بی‌چون‌ و چرای بازار ازنظر تعداد معامله پیکان بود و حال نیز سال‌ها است که پراید این جایگاه را در اختیار دارد. حتی شایدپس از پراید هم نتوان به قطعیت جایگاه پژو 206 را دوم دانست؛ اما نکته‌ای که وجود دارد این است که در این 17 سال پژو 206 همواره یکی از 5 خودروی پرفروش بازار بوده است که علاوه بر پرفروش بودن، هیچ‌ گاه به‌اندازه‌ی پراید و یا حتی پژو 405 و یا پژو پرشیا قدیم و یا پارس جدید از آن انتقاد نشد و همیشه در جامعه خودرویی محترم به حساب می آمد.

563

صد در صد هر خودرویی حتی در بازار فوق بسته‌ی ایران، باید برای بقایی این‌ گونه طولانی در طول زمان تغییراتی داشته باشد. اما باید بگوییم که این تغییرات در کشور ما لزوماً تغییرات خیلی بزرگ و پیچیده‌ای نیستند و گاهی امکان دارد مدل جدیدی از یک خودرو با کم‌وزیاد شدن یک زه به‌صورت رسمی معرفی شود.

پژو 206 در اوایل عرضه خودرویی هاچبک بود که اتفاقاً در مدت‌زمانی کوتاه به پرفروش‌ترین این مدل خودروها تبدیل شد و این جایگاه خود را سالیان سال حفظ کرد؛ ولی در سال 1384 با دقت به اقدامات عجیب‌ و غریبی که در بین خودروسازان وطنی رایج است مدل سدان این خودرو با اضافه کردن فضای صندوق‌عقب به بازار وارد شد. البته پژو 206 مدل صندوق‌دار هم داشت که کروک و دو در بود، نه سدان چهاردر. اما احتیاجی به گفتن ندارد که بازار هم از این خودرو استقبال کرد و شاید به همین علت است که کمپانی‌های داخلی هر کاری می خواهند با خودروها می‌کنند زیرا در هر صورت خریدار پیدا می‌شود.

مشاهده بیشتر » خرید خودرو در کرج-10 خودرو برتر ایرانی بخش اول

تیپ های گوناگون پژو206 برای خرید خودرو در کرج مطالب زیر را با دقت مطالعه بفرمایید:
پژو 206 تیپ 2

ساده ترین مدل 206 تولیدشده همین تیپ 2 است که فرق زیادی با پراید ندارد. موتور قرارگرفته بر روی این تیپ از 206 TU3 نام دارد که 1.4 لیتر گنجایش دارد و حتی به فرزی پراید هم نیست. تنها فرق این خودرو با پراید جدا از شکل شاید داشتن ECU ایربگ یا اصلاً همان داشتن کیسه هوا باشد.

پیشنهاد خرید خودرو کارکرده در کرج ، خرید خودرو در کرج خودروی تیپ 3 پژو206

این تیپ از 206 هم مثل تیپ 2 از موتور TU3 بهره می‌برد و اما باید گفت که امکانات بسیاری نسبت به نوع ساده‌تر دارد. سیستم تهویه‌ مطبوع اتوماتیک، آینه‌ها جانبی برقی به همراه گرم‌کن، پشت‌سری‌های صندلی عقب، فرق رنگ آینه‌بغل و اما مهم‌ترین فرق که سنسور تشخیص دما که در زیر آینه‌ی بغل سمت شاگرد نصب‌شده است

قبل از خرید خودرو ، خرید خودرو در کرج حتما با یک شخص ماهر و حرفه ای در این کار مشورت کنید تا در خرید خودرو دست دوم در کرج موفق باشید.

مشاهده بیشتر » خرید خودرو در کرج-10 خودرو برتر ایرانی بخش دوم

پژو 206 تیپ 5

شاید خوبتر باشد اینجا بگوییم که خوبترین تیپ 206 همین تیپ 5 است. موتوری با حجم 1600 سی‌سی که همان TU5 معروف خودمان است، قلب تپنده‌ی این خودرو است. قرارگیری این موتور بر روی بدنه‌ی 206 باعث می‌شود تا این خودرو شتاب و سرعت بسیار قابل قبولی داشته باشد که در کنار هندلینگ مناسب یکی از علت هایی باشد که 206 سال‌ها به‌عنوان ماشین مسابقه مورداستفاده قرار می‌گرفت. اگر سرعت و شتاب داشتن برایتان اهمیت بسیاری دارد پس بی شک تیپ مورد علاقه شما تیپ 5 است.

مشاهده بیشتر » خرید خودرو در کرج- آشنایی با انواع خودرو پرشیا ، بخش اول

پژو 206 تیپ 6

این تیپ نسخه‌ی گیربکس اتوماتیک این خودرو است که البته به‌هیچ‌ وجه نسخه‌ی خوبی نبوده . موتور این تیپ همان TU5 تیپ 5 است با این فرق که گیربکس آن AL4 است که عذاب است وآزار دهنده.

پژو 207 موجود در بازار ایران همان 206 است

در این مقاله تمام تیپ های پژو 206 را معرفی کردیم تا در خرید خودرو در کرج و سایر نقاط دیگر با آگاهی کامل خودرو محبوب خود را انتخاب کنید برای اطلاعات بیشتر سری به مقالات مرتبط بزنید.
 خرید خودرو در کرج و معرفی تمامی تیپ های پژو 206 در ایران

البرز, کرج, کرج ،۴۵ متری گلشهر، گلزار غربی، بعد از تقاطع الغدیر، اتومبیل صمد شکرالهی

عضویت در صنعت