www.sanat.ir
1 / 1
ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس
6 ماه قبل آنلاین شد

ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس

بازدید:١٣۵ | ا
مشخصات و ویژگی ها
ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس سری SITRANS P500برای رسیدن به بالاترین انتظارات برای اندازه گیری فشار با دقت بسیار خوب و کاربر پسند طراحی شده است و به طور یکپارچه در خانواده ترانسمیتر فشار تفاضلی SITRANS P ادغام شده است.با بکارگیری اینمحصول، می توانید فشار را در بالاترین سطح انتظار اندازه گیری کرد.

این ضریب برابر با 0.03٪ می باشد و همچنین ارزش های برجسته ای برای تأثیر فشار و دما استاتیک بر نتایج اندازه گیری را تضمین می کند به این ترتیب، عملکرد کل را تا 0.09٪ تا زمان رد شدن از 10: 1 تضمین می کند. از آنجا که این ویژگی به این معنی است که تنها یک ترانسمیتر فشار تفاضلی می تواند برای محدوده های مختلف اندازه گیری استفاده شود، هزینه های موجود را بدون نیاز به کاهش کیفیت نتایج اندازه گیری می تواند به طور قابل توجهی کاهش یابد.

ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس پایداری بلندمدت دارا می باشد همچنین باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری در فواصل کالیبراسیون طولانی می شود و تضمین می کند که همیشه می توانید بر روی نتایج اندازه گیری در بلند مدت تکیه کنید.

دراین نوع ترانسمیتر ها امکان استفاده مستقیم ازسنسور فشاردر دمای فرایند تا 125 درجه سانتیگراد (257 درجه فارنهایت) را فراهم می کند. با استفاده از مفهوم ورودی اپراتور با استفاده از 3 دکمه میتواند دستگاه را تنظیم کند که می توان به راحتی بدون نرم افزار استفاده کرد. حتی نمایشگر می تواند منحنی و نمودارهای روند را بر روی صفحه نمایش برای نظارت بر فرآیند ارائه کرد.

ویژگی های ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس
– ترانسمیتر فشار تفاضلی زیمنس همچنین برای استفاده در سیستم های ایمنی SIL2 مطابق با IEC 61508/61511 مناسب است.
– بالاترین دقت اندازه گیری
– متریال بدنه :آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ 316L

– جواب بسیار کوتاه

– پایداری بالا

– ورودی اپراتور بهینه شده است و می توان با درجه بالایی از طریق صفحه نمایش با 3 دکمه های فشار تنظیم لازم برای ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس را انجام داد. ترانسمیتر همچنین می تواند از سیستم کنترل با استفاده از پروتکل HART پیکربندی شده و به راحتی کار کند

– صفحه نمایش فعال با گرافیک با نور پس زمینه

– دقت:0.03 %

– پایداری :0.05 % در 5 سال

– رنج اندازه گیری:

– 1,25 mbar to 0 – 32 bar
ترانسمیتر اختلاف فشار زیمنس

تهران, تهران, تهران خیابان مطهری خیابان علی اکبری خیابان صحاف زاده پلاک 58واحد4

مرتبط / پیشنهادی

پرشر ترانسمیتر ویکا WIKA

پرشر ترانسمیتر ویکا WIKA

نمایندگی انحصاری ترک tork
ترانسمیتر فشار ویکا A-10

ترانسمیتر فشار ویکا A-10

پرشین ابزار دقیق
پرشر ترانسمیتر (ترانسمیتر فشار) ویکا A10

پرشر ترانسمیتر (ترانسمیتر فشار) ویکا A10

شرکت ایرانیان فرا صنعت آرسس

عضویت در صنعت