ارسال پیام برای دستگاه زردی نوزاد

دستگاه زردی نوزاد

بازدید:٢۵ | ا

اگر در حال خواندن این متن هستید شاید در انتظار کودکی زیبا می باشید که تا چند هفته یا چند روز دیگر به دنیا می آید و مهمان خانه شما خواهد بود تا گرمابخش آن باشد. شاید هم فرزند عزیز شما همین حالا به دنیا آمده است . اما شاید با یک اختلال رایج در میان نوزادان تازه متولد روبرو شده اید، زردی نوزاد. زردی نوزاد یک اختلال شایع است که در حدود 60 درصد از نوزادان ترم آن را تجربه می کنند. مسئله نگران کننده ای نیست. حداقل امروز با پیشرفت علم و تجهیزات پزشکی ابدا جای نگرانی وجود ندارد. اما به هیچ عنوان نباید آن را دستکم گرفت یا به آن بی توجه بود.
همین مسئله ساده که امروزه به راحتی توسط یک دستگاه فتوتراپی قابل حل است روزگاری باعث تلف شدن بسیاری از نوزادان می شد. امروز با پیشرفت علم پزشکی و مهندسی دستگاه های فتوتراپی به کمک بشر آمده اند تا پدران و مادران دیگر در هفته های اول تولد نگران مسئله زردی نوزاد نباشند. اما توجه داشته باشید که این عدم نگرانی به سهل انگاری و بی توجهی تبدیل نشود. درست است که زردی نوزاد مسئله قابل حلی است، درست است که زردی نوزاد مسئله رایجی هست و نوزادان هم در بسیاری از موارد با دریافت فتوتراپی درمان می شوند، اما نادیده گرفتن آن، سهل انگاری و عدم درمان به موقع می تواند باعث خسارت های جبران ناپذیری در بدن نوزاد گردد. عوارضی که تا پایان عمر باقی می ماند.
بنابراین اگر نوزاد دلبند شما به اختلال زردی دچار شد، در مرحله اول اصلا نترسید و بدانید این یک اختلال قابل حل است و در مرحله دوم دستورات لازم را از پزشک نوزاد خود دریافت کنید و بخاطر داشته باشید که پزشک کودک شما تنها مرجع تصمیم گیری در باره این است که چه نوع درمانی برای زردی نوزاد شما مناسب است.
بسته به نوع زردی و میزان زردی ممکن است درمان های متفاوتی توسط پزشک یا تیم پزشکی تشخیص داده شده و به مرجله اجرا گذاشته شود. اما اگر بخواهیم کمی دقیق تر بگوییم نوعی از زردی وجود دارد که به آن زردی فیزیولوژیک نوزاد می گویند، این نوع از زردی همان مدلی است که بیشتر نوزادان به آن مبتلا می شوند و غالبا هم درمان آن یا به نوعی برای از بین بردن این اختلال چیزی که تجویز می شود درمان زردی از طریق فتوتراپی است.
زردی فیزیولوژیک هم دارای درجات متفاوتی است. بسته با اینکه دارای چه درجه ای می باشدممکن است دکتر نوزاد شما این تشخیص را داشته باشد که بهتر از کودک در بیمارستان مداوا شود. که البته درمان در بیمارستان هم غالبا از طریق فتوتراپی انجام می شود. معمولا دستگاه های فتوتراپی بیمارستای کمی قویتر هستند و لامپ های بیشتری هم دارند. پرستارها هم مرتبا نوزاد شما را چک میکنند و علائم نوزاد را زیر نظر دارند تا رئزی که کودک شما دیگر اثری از زردی از خود بروز ندهد.
اما همچنین ممکن است که علائم زردی در نوزاد شما نشان دهنده ی این باشد که درجه زردی در او بالا نیست. در اینصورت احتمالا پزشک شما پیشنهاد می کند که درمان زردی در منزل را امتحان کنید. بدین صورت شما می توانید با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل ضمن درمان کودک خود در کنار او نیز باشید. شما نیز مانند یک پرستار دلسوز و چه پرستاری بهتر از پدر و مادر، باید مرتبا علائم کودک خود را چک کنید و باید با پزشک او در ارتباط باشید.
نی نی یلو مرجع استاندارد اجاره دستگاه زردی نوزاد به شما کمک می کند تا دستگاهی با کیفیت و استاندارد را برای نوزاد خود تهیه کنید. می توانید به وبسایت نی نی یلو به آدرس niniyellow.com مراجعه کرده، براحتی درخواست اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل را ثبت کنید یا سفارش خود را از طریق تلفن دریافت کنید. همچنین میتوانید از انبوهی از مقالات و راهنمایی ها در زمینه زردی در وبسایت نی نی یلو بهره مند شوید و همچنی با ثبت نظرات مفید خود در قسمت کامنت ها ما را هم از دیدگاه های خود بهره مند کنید.
علاوه بر اینکه آموزش استفاده از دستگاه را در هنگام دریافت دستگاه در محل و درب منزل خود دریافت خواهید کرد می توانید از طریق وبسایت هم به آموزش تصویری نحوه استفاده دسترسی داشته باشید.
Niniyellow.com اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل

تهران, تهران, جنت آباد مرکزی، بیست متری گلستان

دستگاه زردی نوزاد
دستگاه زردی نوزاد
1 / 2
دستگاه زردی نوزاد
2 / 2
دستگاه زردی نوزاد