ارسال پیام برای قیمت دستگاه تست کوانتومتر پرتابل آلمانی

قیمت دستگاه تست کوانتومتر پرتابل آلمانی

بازدید:٩ | ا

فروش دستگاه تست کوانتومتر پرتابل :

محصول کمپانی بلک آلمان

مدل : پرتابل

تکنولوژی : هیبرید  PMT & CCD

قابلیت اندازه گیری پایه های مختلف فلزی (بر اساس سفارش)

دقت اندازه گیری 0.001

تکرارپذیری و پایداری تست بسیار عالی

 

 

گروه مهندسی عیار با توجه به تجارب گسترده خود در تامین و خدمات رسانی به مشتریان ، دستگاه های کوانتومتر را از کمپانی های مطرح و بنام زیر با دقت ها و کیفیت های بسیار بالا و مناسب ترین قیمت روز عرضه می کند :

 

  • کمپانی ترمو فیشر Thermo Fisher

 

 

این کمپانی بزرگترین و بهترین تولیدکننده دستگاه های تست آنالیز مواد با بالاترین دقت و کیفیت و آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد که محصولات خود را با برند معروف ARL عرضه می دارد . از این کمپانی بزرگ ، دستگاه های کوانتومتر زیر ارائه می شود :

 

  • کمپانی بلک آلمان BELEC

 

 

کمپانی بلک آلمان از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان دستگاه های تست آنالیز مواد اسپکترومتری (کوانتومتری) در اروپا بوده و از سال ۱۹۸۶ برند منتخب صنایع برتر آلمان و ژاپن از جمله : بنز ، تیسن گروپ ، فولکس واگن ، ایرباس ، راه آهن آلمان ، تویوتا ، هیتاچی ، هوندا ، فولاد کوبه ، فوجی و … می باشد . همچنین این کمپانی مخترع دستگاه های کوانتومتری رومیزی با تکنولوژی PMT (Photo Multiplier Tube) است . از این کمپانی مطرح ، دستگاه های کوانتومتر زیر ارائه می شود :

 

برای صنایع ، بر اساس نوع کاربرد و میزان دقت مورد نیاز و تعداد تست روزانه و … ، انتخاب نوع کوانتومتر صورت می پذیرد . جهت مشاوره و ارائه بهترین انتخاب با مشاوران خود در گروه مهندسی عیار تماس بگیرید .

 

آدرس سایت : http://www.ayaarco.com

آدرس ایمیل : info@ayaarco.com

تلفن : 09010933119

لینک مقاله مقایسه تکنولوژی PMT و CCD : 

http://ayaarco.com/blog


تهران, تهران, سعادت آباد ، بلوار دریا ، نبش خیابان رامشه ، پلاک 48