www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
1 / 1
رادیاتور پنلی
3 هفته قبل آنلاین شد

رادیاتور پنلی

بازدید:١٧١ | ا
مشخصات و ویژگی ها

رادیاتور پنلی به صورت یکپارچه از ورق فولادی به ضخامت 1 تا 1.25میلی متر به روش جوشکاری تولید می شود. رادیاتور پنلی به عنوان سیستم گرمایش در محیط های اداری، تجاری، مسکونی، هتل ها و ... کاربرد فراوان دارد. رادیاتور پنلی سازگار با انواع سیستم های موتورخانه مرکزی و پکیج های دیواری و زمینی است.

رادیاتور پنلی PANEL RADIATOR

رادیاتورهای پنلی طبق استاندارد EN10130 ورق های فولادی رولی سرد برای کشش و فرم دهی، طراحی و تولید می شوند.ظرفیت حرارتی رادیاتور پنلی باید طبق استاندارد EN442 مطرح شوند که مربوط به حرارت خروجی و افت فشار آب در رادیاتور است. در تولید رادیاتور پنلی پس از فرم دهی و برشکاری ورق های فولادی را به یکدیگر جوش می دهند تا یک پنل P با قابلیت انتقال حرارت و دارای مجاری عبور آب شکل گیرد.

بر روی پنل تولید شده برای انتقال حرارت می توان از ورق های فولادی نازک تر 0.4 میلی متر که طبق اصول خاص به صورت چین دار تولید می شود، به عنوان کنوکتور; K برای ایجاد سطح انتقال حرارت بیشتر استفاده نمود.

رادیاتور های پنلی بعد از فرم دهی ، برشکاری ،جوشکاری ،شستشو و چربی زدایی شده و سپس به وسیله مواد فسفاته روی پوشانیده می شود.که این لایه علاوه بر ایجاد دوام بالاتر رادیاتور سبب جذب بهتر رنگ بر روی بدنه فلزی می گردد.

بدنه فلزی رادیاتور پنلی توسط پوشش نهایی رنگ پودری الکترواستاتیک RAL9016 سفید پوشانده می شود.

RAL یک سیستم کدگزاری جهانی برای رنگ های پوششی است که برای شناسایی نوع و گرید رنگ درصنعت تجهیزات ساختمانی و ترافیکی است.

رادیاتور پنلی در دو نوع کاربرد معمولی و بهداشتی تولید می شود.نوع بهداشتی رادیاتور های پنلی بدون کنوکتور هستند چرا که رادیاتور های بهداشتی که در مکان هایی مانند بیمارستان ها ،آزمایشگاه ها، مهدکودک ها و... استفاده می شوند باید قابلیت نظافت آسان داشته باشد.

انواع مدل های رادیاتور پنلی فولادی

مدل های بهداشتی رادیاتور پنلی شامل PPP-PP-P تک پانل ، دو پانل و سه پانل بدون کنوکتور هستند.مدل های معمول رادیاتور پنلی شامل مدل PK یک پانل و یک کنوکتور ،PKP دو پانل و یک کنوکتور ،PKKP دو پانل و دو کنوکتور و PKKP KP سه پانل سه کنوکتور و مدل PKKPKKP سه پانل و چهار کنوکتور می باشد.

رادیاتور های پنلی در آکس های مختلف بنا به استاندارد کشورهای مختلف تولید و عرضه می شوند.استاندارد آکس رادیاتور در ایران 50 سانتی متر است که بنا به سفارش از آکس 30 تا 90 سانتی متر نیز تولید می شود.

طول رادیاتور پنلی از 40 تا 300 سانتی متر میتواند باشد که به طور معمول تا طول 180 سانتی متر تولید می شوند و در طول های بزرگتر باید سفارش تولید شود.

رادیاتور پنلی

تهران, تهران, خیابان طالقانی، بین خیابان مفتح و ملک الشعرا مجتمع دانش

مرتبط / پیشنهادی

فروش لوازم یدکی هیوندای سانتافه

فروش لوازم یدکی هیوندای سانتافه

فروشگاه یدک کار المهدی
فروش لوازم یدکی هیوندا سوناتا

فروش لوازم یدکی هیوندا سوناتا

فروشگاه یدک کار المهدی
مبدل حرارتی روغن

مبدل حرارتی روغن

شرکت آراز فخر آذر

عضویت در صنعت