قطعات کمپرسور
7 ماه قبل آنلاین شد

لوازم و تجهیزات استخر، سونا، جکوزی

بازدید:١۶۶ | ا
لوازم و تجهیزات استخر، سونا، جکوزی :
گروه پول تجهیز عرضه کننده مستقیم : تجهیزات استخر سونا و جکوزی

تجهیزات استخر – فروشگاه لوازم وتجهیزات استخر – پولتجهیز
در حالت اصولی لوازم و تجهیزات استخر، سونا، جکوزی رنج وسیعی از انواع تجهیزات لوازم تاسیسات را شامل می شود و در بسیاری از موارد بین تجهیزات و وسایل تصفیه استخروموتور خانه مرکزی اشتراک وجود دارد .

برای مثال پمپ گردش خطی اب گرم بین دیگ و مبدل استخری ومشعل و مانومتر استخری و تهویه مطبوع اشتراک وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب وسایل استخر با بخش فنی پول تجهیز در تماس باشید

تجهیزات استخر خانگی
لوازم و تجهیزات استخرخانگی مجموعه دستگاه های تصفیه و پلایش و ضدعفونی و گندزدایی آب، جبران افت فشارسیستم تصفیه (شامل افت فشار فیلتر شنی و افت فشار مبدل حرارتی استخری و افت فشار کلر زن و دستگاه یو وی و کمک به گردش آب بهتر سیستم لوله و اتصالات UPVC ،تهویه مطبوع استخری وتنظیمات رطوبت محیط استخر و جکوزی همچنین تجهیزات و لوازم جانبی شامل روشنای استخرRGB ، روکش استخر، سایبان و نردبان استیل ، سکوی پرش و دایو و وسایل بدنسازی ابی و … را شامل می گردند.

دسته بندی تجهیزات استخر
در یک دسته بندی کلی در خصوص تجهیزات استخر ، دربخش دستگاه های تصفیه گندزدایی و ضدعفونی آب از دسته بندی لوازم و تجهیزات استخری، جکوزی و ، سونا می توان به مدل های مختلف فیلترهای تصفیه سیلیسی و کاتریژی، انواع پکیج های گندزدایی اب ، مدل های مختلف کلرزن های خطی نمکی ، لامپ UV و ازن ها و سیستم های AOP ,جاروهای استخری و تکنولوژی های اتوماتیک جارو و ضد جلبک استخری ، از برندهای اطلس پول وهایوارد، ایمکس، هایوارد، لئو و IML وپنتاکس پمپ استخر ابارا اینتکس … اشاره نمود.

برند های تجهیزات استخر
همان طور که در قبل بیان شد در بخش تجهیزات استخری برای تامین فشاراب و گردش آب در سیستم از مجموعه لوازم و تجهیزات استخر، سونا، جکوزی می توان به پمپ های تصفیه اب پلیمری ، جت پمپ های جکوزی، دمنده ها و بلوئرها و سیستم استخر اند لس از برندهای IML، ایمکس وپمپ لئو ساخت چین ومک پمپ و نوید موتور ساخت ایران و برند اطلس پول ترکیه هایوارد، ایمکس، هایوارد، وپنتاکس پمپ استخر ابارا اینتکس اشاره داشت. در دو مقاله زیر میتوانید به مقایسه پمپ استخری و مقایسه فیلتر استخری به پردازید.

تجهیزات گرمایش استخر
انواع روش های گرمایش استخر با دیگ و شمعل و مبدل و پکیج های گرمایش استخری و گرمکن های آب استخر و جکوزی و علاوه براین گرمایش هیترهای گرمایشی برقی و گازی سونا نیز از مهمترین لوازم و تجهیزات استخر در بخش گرمایش است، سونا، جکوزی می باشد که در برندها و ظرفیت های مختلف در سایت پولتجهیز قابل فروش می باشد.

نکته مهم در بحث تجهیزات گرمایش استخری اشاره به میزان مصرف انرژی و هزینه ماهانه جهت گرمایش و هزینه اولیه خرید این تجهیزات می باشد.

می توان این طور بیان کرد که هزینه اولیه خرید تجهیزات استخری جهت گرمایش که با برق فعالیت دارند کمتر است ولی هزینه بهر برداری ماهانه بالا تر می باشد.

به عنوان مثال خرید یک دیگ بخار و مبدل استیل جهت گرمایش و تولید بخار سونا بیشتر از بخار ساز و هیتر برقی می باشد ولی هزینه شارژ ماهانه در تجهیزات گرمایش استخر برقی به صورت چشمگیری بالا تر است.
ادامه مطلب
, , تهران، محمودیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان سنگر، یکم پلاک 8

مرتبط / پیشنهادی


عضویت در صنعت