www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
1 / 1
هزینه درمان و عمل جراحی فیستول با لیزر
5 روز قبل آنلاین شد

هزینه درمان و عمل جراحی فیستول با لیزر

بازدید:١٣٧ | ا
مشخصات و ویژگی ها
بیماری فیستول مقعدی در نتیجه ی برقراری یک ارتباط یا اتصال غیر طبیعی مابین بخشی از روده و پوست اطراف مقعد شکل میگیرد. این بیماری عفونی به شدت دردناک بوده و باعث خارش، سوزش و ترشحات عفونی می شود، بنابراین باید بدون فوت وقت درمان شود!
همیشه یکی از مهمترین سوالات بیماران، در رابطه با هزینه درمان است. در ادامه این صفحه به بررسی هزینه جراحی یا درمان فیستول با لیزر می پردازیم و به تمامی سوالات شما در مورد هزینه پاسخ خواهیم داد.

هزینه عمل فیستول با لیزر
فیستول بیماری پیچیده ای است، هر چقدر درمان این بیماری را به تاخیر بیندازید، عفونت گسترش پیدا کرده و تعداد مسیر های فیستول هم بیشتر میشود که در این صورت نه تنها عوارض مختلف این بیماری را تجربه خواهید کرد بلکه، مجبور به پرداخت هزینه ی بیشتری بابت درمان هستید.

برای از بین بردن مسیر فیستول، بهترین روش سریع و قطعی لیزر است. در این روش نور لیزر جایگزین چاقوی جراحی شده و آسیب ها و عوارض بعدی جراحی سنتی را به طور کامل حذف کرده است. در ضمن این درمان سرپایی است و بدون درد یا خونریزی انجام میشود.
آیا بیمه هزینه لیزر فیستول را تقبل می کند؟
پاسخ این سوال بستگی به بیمه طرف قرارداد شما دارد. بیمه تامین اجتماعی و سایر بیمه ها معمولاً هزینه ی مربوط به جراحی های سرپایی که بیمار بستری نمی شود را پرداخت نمیکنند، بنابراین هزینه عمل فیستول با لیزر را نیز تقبل نمی کنند.

با این حال برخی از بیمه های تکمیلی این هزینه را بر عهده می گیرند. در این مورد بهتر است با شرکت بیمه ی خود در ارتباط باشید.

هزینه جراحی فیستول در بیمارستان خصوصی
جراحی سنتی فیستول (ایجاد برش در مسیر فیستول و تخلیه عفونت) هزینه های سرسام آوری دارد. برای انجام این جراحی باید بیمار داروی بیهوشی دریافت کند که این مسئله نه تنها برای سلامتی مضر است، بلکه به شدت بر افزایش هزینه ها اثر گذار خواهد بود.

از طرفی برای عمل فیستول در بیمارستان خصوصی باید حداقل یکی دو روزی را بستری شوید، که این خود هزینه های گزافی به دنبال دارد.

تعیین میزان دقیق هزینه عمل جراحی فیستول امکان پذیر نیست. فاکتور های نظیر دستمزد دریافتی پزشک، هزینه دریافتی بیمارستان و اتاق عمل و تعداد شب هایی که در بیمارستان بستری میشوید و ….بر میزان این هزینه اثرگذار و می توانند آن را افزایش دهند.
هزینه درمان و عمل جراحی فیستول با لیزر

تهران, تهران, تهران میدان ونک، کوچه صانعی ( جنب دادگاه خانواده)، پلاک 50، طبقه 5 و واحد 15
برچسب ها: #فیستول

عضویت در صنعت