www.sanat.ir
بیش از یکسال قبل آنلاین شد

چمن مصنوعی برای بالکن

بازدید:٢١٨ | ا
مشخصات و ویژگی ها
زیباسازی بالکن ها کار دشواری است برخی از تراس ها فاقد نور طبیعی آفتاب هستند. بنابر این امکان نگهداری و پرورش گیاهان در بالکن وجود ندارد. چمن مصنوعی برای تراس همچون فرشی زیبا و سبز، روح تازه ای به آن داده و محیطی دنج و آرامش بخش را ایجاد می کند. چمن مصنوعی برای تراس به لحاظ ساخت و تولید در دسته چمن مصنوعی تزئینی قرار می گیرد که با چمن مصنوعی فوتسال تفاوت دارد. این چمن ها هزینه نگهداری ندارند و بدون نیاز به مراقبت خاصی، در همه فصول سال سبز و زیبا باقی می مانند.

چمن مصنوعی بالکن
با نگاهی به تراس ها و بالکن های کوچک و بزرگ در شهر، با منظره ناخوشایندی روبرو می شویم. بسیاری از تراس ها تبدیل به بخش مرده در آپارتمان شده و اغلب برای نگهداری لوازم اضافی و انباری استفاده می شوند. رخت آویزهای بالکنی هم آپارتمان ها را بدمنظره کرده اند. این فضای مرده و بدون استفاده می تواند به بخش اصلی و فضای دنج محل زندگی تان تبدیل شود.

مفروش کردن کف بالکن با چمن مصنوعی، فضایی شاد و محیطی دنج را به وجود می آورد که می تواند مکانی جهت رفع خستگی های روزمره باشد. اندازه تراس بزرگ باشد یا کوچک، محدودیتی در به کارگیری چمن مصنوعی ندارد. حتی در بالکن های خیلی کوچک هم می توان کل سطح تراس را با چمن مصنوعی پوشش داد و حداکثر بهره وری را از فضا داشت.
چمن مصنوعی بالکن نمای ساختمان را شکیل تر نشان می دهد. با حذف آلودگی های بصری ساختمان های مسکونی می توان جذابیت های بصری بیشتری در شهرها ایجاد کرد. شاید فضای آپارتمان برای نگهداری از گل و گیاهان طبیعی مناسب نباشد ولی موقعیت خوبی است که تراس و بالکن را سبز کنید. چمن مصنوعی بالکن یک راه ساده و کم هزینه برای طراحی و دکوراسیون خانه است.

چمن مصنوعی بالکن ، تراس و بهارخواب
کف بالکن یا تراس و بهارخواب معمولا سنگ یا سرامیک است. با افزودن کفپوش چمنی به این فضا، کاربری بالکن را افزایش دهید. در بهترین حالت شاید چند گلدان گل در کف تراس گذاشته باشید این خیلی خوب است اما این گلدان ها اصلا سازگاری با سنگ و سرامیک ندارند. کف تراس را با چمن بپوشانید تا فضایی همیشه سبز و شاداب داشته باشید. کاشت چمن طبیعی در کف بالکن و تراس میسر نیست ولی همیشه می توانید کفپوش چمن مصنوعی را نصب کنید. چمن مصنوعی بالکن نرم و انعطاف پذیر است و به راحتی در کف تراس، جای می گیرد.
تهران, تهران, سید خندان - سهروردی شمالی - پایینتر از خ ابن یمین - مجتمع تجاری ابن یمین - طبقه اول - واحد 4

عضویت در صنعت