www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
1 / 1
بهترین کلینیک و دکتر متخصص کیست مویی در تهران
5 روز قبل آنلاین شد

بهترین کلینیک و دکتر متخصص کیست مویی در تهران

بازدید:١۶٠ | ا
مشخصات و ویژگی ها
کیست مویی بیماری به شدت آزار دهنده ای است اما وقتی این کیست متورم شده یا عفونت کرده در واقع به یک دردسر بزرگ و به نظر غیر قابل حل تبدیل شده است. خارش، سوزش و درد شدیدی که در این حالت بیمار تحمل می کند، غیر قابل وصف است. چرا که عمدتا ًدرد ناشی از کیست مویی تا عمق جان احساس میشود، بنابراین بیمارانی که در این شرایط به ما مراجعه می کنند، خواستار درمانی فوری و اورژانسی هستند!

بنابراین لازم است در همان مراحل اولیه و به محض اینکه علائم بیماری را احساس کردید، برای درمان اقدام کنید. در غیر این صورت باید منتظر عواقب درمان نکردن و عوارض جدی این بیماری باشید.

در ادامه می خواهیم به بررسی فرایند درمان از انتخاب پزشک معالج، اطلاعاتی در مورد مراجعه به پزشک و …. بپردازیم :

نگاهی اجمالی به بیماری ….
کیست مویی
بیماری کیست مویی یا سینوس پیلونیدال نوعی بیماری عفونی است که چون در ناحیه نشیمنگاه ظاهر میشود؛ از بیماریهای مقعدی نیز به شمار می رود.

کیست مویی باعث میشود، حفره یا گودالی روی پوست ظاهر شود که پزشکان علت آن را برگشت مو به داخل پوست می دانند. این حفره به مرور گسترده تر شده و بخش زیادی از پوست و عضلات این ناحیه را درگیر می کند. با پیشرفت بیماری میزان عفونت بیشتر شده و سایر علائم مثل درد، خارش، سوزش و …. نیز تشدید میشوند.

هنوز هم علت مشخصی برای این بیماری یافت نشده اما پزشکان این عارضه را با زیاد نشستن، استفاده از لباسهای تنگ، پرمویی و عدم رعایت بهداشت مرتبط می دانند. اما در هر حال باید خیلی سریع برای درمان کیست مویی اقدام نمایید.

چرا باید سریعاً برای کیست مویی اقدام کنیم؟
کیست مویی بیماری عفونی و پیشرونده ای است که هر قدر از زمان شروع آن بگذرد، درمان بیماری پیچیده تر میشود. زیرا عفونت، نواحی بیشتری از پوست را درگیر می کند. ممکن است این عفونت به سایر نواحی بدن نفوذ کرده و حتی وارد خون شود.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد عوارض درمان نکردن کیست مویی داشته باشید به این صفحه مراجعه کنید.

مشاهده جوش چرکی در اطراف مقعد، فرورفتگی یا برجستگی های دردناک، تب و لیزر از نشانه هایی است که به شما هشدار میدهند، باید هرچه سریع تر برای درمان کیست مویی اقدام کنید.
بهترین کلینیک و دکتر متخصص کیست مویی در تهران

تهران, تهران, تهران میدان ونک، کوچه صانعی ( جنب دادگاه خانواده)، پلاک 50، طبقه 5 و واحد 15

عضویت در صنعت