www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
1 / 1
کابینت زمینی استیل صنعتی
4 ماه قبل آنلاین شد

کابینت زمینی استیل صنعتی

بازدید:١٢١ | ا
مشخصات و ویژگی ها
نوع کالا نو
برند استیل من
اصالت ایران


جنس 
این محصول از ورق های استیل ضد خش تولید می شود. بسته به نیاز شما مشتری عزیز این محصول می تواند با ورق های استیل ضد خش 430 که به استیل بگیر معروف است تولید شود و یا با استیل 304 ضد زنگ و نگیر تولید شود. مزیت تولید کابینت با استفاده از ورق های نگیر و ضد زنگ این است که در صورتی که این محصول به  صورت طولانی مدت در معرض آب، رطوبت و یا بخار آب قرار گیرد دچار ضد زدگی و فرسودگی نمی شود.
کابینت زمینی استیل 
این محصول در آشپزخانه های صنعتی برای نگهداری مواد غذایی، ظروف و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این محصول می تواند به عنوان میزکار و میز تخته کار مورد استفاده قرار بگیرد.
کابینت دیواری استیل از جمله پرکاربرد ترین تجهیزات است که به دست تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من تولید می شود. تنوع بالای این محصول این امکان را به شما مشتری عزیز می دهد که در هر طرح و اندازه ای که مد نظر دارید کابینت خود را سفارش دهید. ما در استیل من آماده دریافت سفارشات شما در طرح و اندازه مورد نظر شما مشتری گرامی هستیم.
سفارش
برای سفارش کافی است با شماره 09937111899 تماس بگیرید. تیم استیل من سفارشات شما را به سراسر کشور ارسال می نماید.

طراحی 
کابینت زمینی می تواند به صورت مرکزی یا کناری طراحی شود. برای کشو ها نیز بسته به سلیقه شما مشتری گرامی می توان به صورت طبقاتی یا افقی طراحی نمود. نمای کابینت نیز کاملا به سلیقه و نیاز شما مشتری عزیز بستگی دارد. برای مثال می توان نما را به صورت نمای کانتر طراحی نمود و در خط سلف سرویس قرار داد. درب های کابینت می تواند به صورت کشویی یا لولایی طراحی شود

ابعاد استاندارد
همانند همه تجهیزات آشپزخانه صنعتی کابینت زمینی نیز دارای استاندرد در ابعاد است. ابعاد استانداردی که برای این محصول وجود دارد با عرض 65 سانتی متر است و طول های 100 ، 120 ، 150 و 190 سانتی متری برای طول در نظر گرفته می شود. نیز ارتفاع این محصول 90 سانتی متر است. البته شما می توانید در هر اندازه که مورد نیازتان است سفارش دهید.

ساختار
همانطور که می دانید کابینت زمینی می تواند به عنوان میزکار نیز مورد استفاده قرار بگیرد. از این رو لازم است تا استحکام کافی داشته باشد. در زیر رویه این محصول یک لایه نئوپان قرار داده می شود که هم برای استحکام ضروری است و هم اینکه از صداهای ناخواسته جلوگیری می کند. در صورت تمایل شما مشتری عزیز از یک لایه PVC  به جای نئوپان استفاده می شود که دوام و ماندگاری بالاتری دارد.

کابینت زمینی استیل بگیر, کابینت صنعتی زمینی, کابینت صنعتی, کابینت استیل مدل جذیره, کابینت استیل زمینی, خرید کابینت آبچکان بیمارستانی, خرید کابینت استیل زمینی و دیواری, خرید کابینت دیواری, خرید کابنیت دیواری استیل, خرید کابینت آبچکان رستورانی, تولید کابینت آبچکان استیل, تولید کابینت زمینی فست فود, تولید کابینت آبچکان بیمارستانی, تولید کابینت استیل, تولید کابینت زمینی استیل صنعتی, فروش کابینت استیل مدل جذیره, فروش کابینت زمینی استیل, فروش کابینت دیواری آبچکان استیل, فروش کابینت زمینی نگهداری ظروف, فروش سازنده کابینت استیل, قیمت کابینت بندی آشپزخانه صنعتی, قیمت آبچکان صنعتی, قیمت تجهیزات کابینت آشپزخانه صنعتی, قیمت کابینت آشپزخانه استیل براق, قیمت سینک و کابینت استیل آشپزخانه صنعتی, 

کابینت زمینی استیل صنعتی

تهران, تهران, کیلومتر 18 اتوبان ساوه بعد از رستوران پاریز اکبر جوجه خیابان

مرتبط / پیشنهادی

خط سلف سرویس

خط سلف سرویس

وصال تجهیز
تولید کابینت صنعتی

تولید کابینت صنعتی

صنایع استیل تزپز
تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

شرکت شعله پردازش ایرانیان
یخچال رو کانتری

یخچال رو کانتری

شرکت طبخ شمیم
گریل صفحه تخت امپرو

گریل صفحه تخت امپرو

شرکت طبخ شمیم
تست کن حرفه ای

تست کن حرفه ای

شرکت طبخ شمیم

عضویت در صنعت