کمپرسور هوا اصفهان
1 / 1
بازی رومیزی دژوما زینگو
7 روز قبل آنلاین شد

بازی رومیزی دژوما زینگو

بازدید:١٠ | ا
قیمت هر (تومان) 112,000 تومان
مشخصات و ویژگی ها
نوع کالا نو
اصالت ایران

این موضوع که فرزندتون بخاطر نداشتن تمرکز همیشه خرابکاری می کنه باعث خجالت شما میشه؟ برای اینکه این خرابکای ها همراه با سن کودک بزرگ نشن همین الان دنبال راه حل باشید. در اینجا به معرفی بازی رومیزی دژوما زینگو می پردازیم . دژوما یکی از بهترین بازی های زینگو می باشد که همراه با سرگرمی و بازی دقت و تمرکز شما را افزایش می دهد. در این بازی که یکی از هیجان انگیز ترین بازی های رومیزی است تفکر استراتژیک و منطقی شما پرورش داده می شود.
یک بازی فوق العاده ساده برای افراد 6 سال به بالا، در این بازی با ستون ها و حلقه ها برج می سازیم و در جریان بازی باید با دقت فراوان ستون ها را از پایین حذف کنید و در بالای برج قرار دهید و طبقه ی جدید در بالای برج بسازید.

 

برای افراد 6 سال به بالا
برای تعداد 2 – 6 نفر
در مدت زمان 20 دقیقه

 

آموزش بازی تمرکزی دژوما :
در ابتدای بازی رومیزی دژوما زینگو برج را می سازیم و بازی شروه می شود . هر بازیکن در نوبت خود باید یک ستون به رنگ دلخواه خود و یا به رنگ تاس بردارد و به بالای برج اضافه کند تا یک طبقه ی جدید در بالای برج درست شود؛ حرکت دست شما باید به اندازه ای ظریف باشد که منجر به ریزش برج نشود و همین موضوع هیجان بازی را افزایش می دهد. اگر هنگامی که بازیکن یکی از ستون ها را بر می دارد برج بریزد بازیکن از بازی حذف می شود و اجازه ی بازی در دور های بعد را نخواهد داشت. بازی تا زمانی که تنها یک بازیکن باقی بماند ادامه خواهد داشت و بازیکنی که باقی مانده برنده بازی خواهد بود.

بازی دژورما یکی از بهترین بازی های زینگو می باشد ، در این بازی حرکتی ظریف با آرامش بازی کنید و دیگر بازیکنان را یکی یکی حذف کنید و برنده بازی شوید.
بازی های زینگو

 

بازی رومیزی دژوما زینگو

اصفهان, ورنامخواست, اصفهان-زرین شهر-ورنامخواست-ابتدای خیابان شریعتی-جنب مجتمع کو

عضویت در صنعت