www.sanat.ir
چه طور می توانیم به شما کمک نماییم؟
1 / 3
کارخانجات پخت آسفالت گرم
کارخانجات پخت آسفالت گرم
کارخانجات پخت آسفالت گرم
کارخانجات پخت آسفالت گرم
2 هفته قبل آنلاین شد

کارخانجات پخت آسفالت گرم

بازدید:١٠١ | ا
مشخصات و ویژگی ها
نوع کالا نو
اصالت ایران

معرفی مکانیزم و عملکرد کارخانه پخت آسفالت گرم

این مجموعه از چندین دستگاه تشکیل شده که با استفاده از مواد اولیه شامل سنگ ریزه ، قیر ، فیلر و در صورت نیاز به سایر افزودنی ها، آسفالت مورد نیاز را تولید می نماید.

ابتدا ۴ یا ۶ نوع دانه بندی از شن و ماسه وارد سیلوی مصالح سرد بارگیری میگردد و سپس توسط فیدرهای نواری که قابل کنترل از اتاق فرمان می باشند با نسبت های معین روی نوارهای انتقال مواد ریخته شده و وارد درایر که وظیفه خشک کردن آنها را بر عهده دارد  می شوند و با گردش درایر  و حرارت بالا مواد اولیه خشک شده و رطوبت آن تبخیر می گردد و بعد از خشک شدن ، ریزدانه های میکرونی از سنگدانه ها جدا شده و توسط اگزوز فن مکیده می شوند.و در داخل دستگاهی به نام سیکلون با استفاده از مکانیزم گریز از مرکز ته نشین می گردند و سپس این مواد ته نشین شده توسط اسکرو فیدر ها به الواتور فیلر منتقل گردیده و به بالای برج جهت ذخیره سازی انتقال می یابد و همچنین  مصالحی که به دمای ۱۴۰-۱۸۰ درجه سانتیگراد رسیده به الواتور مصالح منتقل گردیده و به طبقه فوقانی برج که دستگاه سرند می باشد انتقال می یابند و سرند مصالح را تفکیک و در داخل 4 تا 6 مخزن نگهداری می نماید.

قیر یکی دیگر از افزودنیها می باشد که بعد از ذخیره سازی داخل فلاسک قیر و تأمین حرارت توسط اویل هیتر در دمای ۱۱۰ تا ۱۴۰ درجه نگهداری و به هنگام نیاز توسط اپراتور با سیستم اتوماتیک توزین و داخل میکسر اضافه می گردد.

سپس مصالح از داخل سرند به تفکیک توزین و فیلر و قیر نیز به تفکیک توزین و وارد میکسر  شده و مخلوط می گردند .

این مخلوط می تواند بسته به شرایط جوی و محیطی با شرایط اختلاط متفاوت با اضافه کردن سایر افزودنی ها مثل سیمان، اسید و رنگدانه ها و … تهیه شود که این قسمت بعنوان آپشن طبق درخواست مشتریان ساخته و آماده سازی می گردد..

پس از میکس شدن بطور کامل مخلوط آسفالت در بخش دیگری بنام سیلوی ذخیره آسفالت ذخیره سازی می گردد.

کارخانه های  پخت آسفالت در ظرفیت های 60-80-120-۱۶۰ تن در این شرکت تولید می شوند و به بهره برداری می رسند. 

 

سرند کارخانه‌ی پخت آسفالت به صورت خاص طراحی شده و دارای پوشش‌های برای جلوگیری از خروج گرد و غبار و همچنین مقاومت در مقابل سایش است. میکسر کارخانه‌ی آسفالت بر اساس تناژ نهایی کارخانه‌ی پخت آسفالت دارای 5 ،6، یا 7 ردیف کاشی مقاوم و قابل تعویض است، تا به بدنه‌ی میکسر آسیبی وارد نشود. برای غلیظ شدن آسفالت و کیفیت بهتر آن، گرد و غبار جمع‌شده در درایر و سرند، بار دیگر در میکسر به نسبت مناسب به مخلوط اضافه می‌گردد. برای تهیه‌ی آسفالت سرد، به جای قیر از امولوسیون استفاده می‌شود.

کارخانجات پخت آسفالت گرم
کارخانجات پخت آسفالت گرم
کارخانجات پخت آسفالت گرم

تهران, تهران, ضلع شمالی خیابان آزادی - بین ایستگاه متروشادمان و خیابان شادمهر - جنب بانک کشاورزی - پلاک 399 - ساختمان اداری شادمهر - طبقه سوم – واحد 14

عضویت در صنعت