www.sanat.ir
سلام به سایت صنعت ایران خوش آمدید
1 / 4
ساخت استخر در شمیران
ساخت استخر در شمیران
ساخت استخر در شمیران
ساخت استخر در شمیران
ساخت استخر در شمیران
3 هفته قبل آنلاین شد

ساخت استخر در شمیران

بازدید:٢۶ | ا
قیمت هر (ساخت استخر در ش) 14 تومان
مشخصات و ویژگی ها
نوع کالا نو
برند ساخت استخر در ش
اصالت آلمان
ساخت استخر در شمیران 114

NAQIBPOOL GROUP

 

Naqib Hydrotherapy Group

 

گروه نقیب هیدروتراپی

مشاور ،  طراح  و مجری تخصصی

مجموعه آبدرمانی  (هیدروتراپی )

در ایران و کشورهای همجوار 

 

انواع فیلتر شنی استخر

فیلترهای شنی بر اساس محل نصب شیر روی مخزن فیلتر، بر دو نوع هستند:

فیلترهای شیر از بالا و فیلترهای شیر از بغل. مزیت نوع شیر از بالا در این است که فضای کمتری را در تصفیه خانه استخر اشغال می‌کند. با این حال، درصورت نیاز به تعویض سیلیس فیلتر یا سرویس قطعات، کار با فیلتر شیر از بغل، آسان‌تر است. این فیلترها، دارای دری هستند که دسترسی به داخل مخزن به منظور امور تعمیر و نگهداری را امکان‌پذیر می‌سازد. این در حالی است که برای باز کردن مخزن فیلترهای شیر از بالا، باید شیر چندراهه را از فیلتر جدا کنیم و این کار، مستلزم جدا کردن لوله‌های متصل به فیلتر است.

فیلترهای شنی استخر گروه نقیب استخر از برندهای برتر دنیا می‌باشد و با بهترین کیفیت تصفیه ، آب استخر شما را کاملاً تمیز و شفاف می‌کنند.

شیر چندراهه‌ی فیلتر شنی

این شیرها، چندراهه (multiport) نامیده می‌شوند زیرا دارای چند پورت هستند و می‌توانند آب را در چند جهت به جریان درآورند. شیرهای چندراهه دارای دسته‌ی اهرمی هستند. با چرخاندن دسته‌ی شیر، می‌توان جریان آبی که از استخر خارج می‌شود را هدایت کرد و بدین ترتیب، عملیات مختلفی را روی آب استخر انجام داد. به خاطر داشته باشید که همیشه قبل از تغییر حالت شیر چندراهه‌ی فیلتر، پمپ را خاموش کنید . در غیر این صورت ، به واشر آببند شیر آسیب وارد می‌شود.

– حالت Filter، حالت اصلی شیر است و در ۹۰ درصد از مواقع، شیر در این حالت قرار می­گیرد. در این حالت، آب به سمت مخزن فیلتر هدایت می‌شود و پس از اینکه تصفیه شد، به کاسه‌ی استخر برمی‌گردد.

– با قرار دان شیر چندراهه در حالت Backwash، آب در خلاف جهت همیشگی از فیلتر عبور می‌کند. با تنظیم شیر چندراهه در این حالت، آلودگی‌هایی که در فیلتر جمع شده‌اند با فشار زیاد آب شسته شده و از طریق پورت بکواش، از فیلتر خارج شوند.

– معمولاً پس از بکواش، شیر چندراهه‌ی فیلتر در حالت Rinse قرار داده می‌شود. با اینکار ، ذرات باقیمانده در بستر سیلیس فیلتر با فشار آب شسته می‌شوند تا از ورود آنها به استخر جلوگیری شود. آب در این حالت در جهت همیشگی از فیلتر عبور می‌کند اما به جای آنکه به استخر برگردد، مستقیماً از پورت بکواش خارج می‌شود.

– حالت Waste، یکی از دو حالتی است که فیلتر جکوزی را در موقعیت “بای پس” قرار می‌دهد. در این حالت، آبِ پمپاژ شده از استخر بدون اینکه از فیلتر عبور کند، مستقیماً به سمت فاضلاب هدایت می‌شود. معمولاً زمانی شیر چندراهه را در این حالت قرار می‌دهند که به دلیل سطح بالای آلودگی، تصفیه­ی آب از طریق فیلتر امکان­پذیر نباشد.

– حالت Recirculate، دومین حالتی است که فیلتر را در موقعیت “بای پس” قرار می‌دهد. آب از استخر مکش شده و بدون اینکه از فیلتر بگذرد، به استخر برمی‌گردد. شیر فیلتر زمانی در این حالت قرار داده می‌شود که فیلتر دچار اشکال شده و نمی‌توان از آن استفاده کرد. بدین ترتیب، تا زمانی که فیلتر تعمیر یا تعویض شود، آب استخر به گردش درمی‌آید تا از راکد شدن آن جلوگیری شود.

– با قرار دادن دسته‌ی شیر چندراهه در حالت Winter یا Closed، تمامی ورودی­های شیر فیلتر بسته می­شوند. شیر فیلتر را زمانی در این حالت قرار می­دهیم که بخواهیم استخر را در طول فصل زمستان تعطیل کنیم یا زمانی که بخواهیم به طور کامل از ورود آب به شیر چندراهه­ جلوگیری کنیم .

با ما تماس بگیرید

 

09112270236

09121978874

09130137157

09144503208

09155447714

09163661255

09177444313

09188810224

02177703426

02176704066

 

NaqibHydrotherapy.ir

Naqibsazeh.ir

naqibpool.ir

endlesspools.ir

naqibpoolgroup.ir

naqibestakhr.ir

naqibsazehgroup.ir

 

NAQIBPOOL@GMAIL.COM                   naqibHydrotherapy@gmail.com

 

گروه ساختمان و تاسیسات نقیب سازه : در سال 1387  توسط مهندس سید محسن نقیبیان بنیانگذار استخرهای چند منظوره : تفریحی ، ورزشی ، درمانی  تاسیس و هم اکنون به صورت تخصصی و ویژه در زمینه ساخت مراکز آبدرمانی با نام گروه نقیب هیدروتراپی

در سطح ایران و کشورهای همجوار فعالیت دارد

                                       آدرس دفتر مرکزی : تهران  ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه هفتم ، واحد 740

 

 

#ساخت_استخر  #ساخت_آبدرمانی  #ساخت استخر و اسپا #ساخت اسپا #ساخت حمام سنتی #ساخت سونا نمک #ساخت سونا خشک #ساخت سونا بخار #ساخت پارک آبی #بازسازی استخر #تعمیر استخر #تعمیرات استخر #ساخت جکوزی #ساخت استخر و جکوزی #تعمیرات سونا #تعمیرات استخر  #تعمیرات استخر و جکوزی #تعمیر و بازسازی استخر #تعمیرات و بازسازی استخر #مشاور ساخت استخر #آببندی استخر #آببندی جکوزی #کاشیکاری استخر #کاشیکاری جکوزی #کاشیکاری سونا بخار  #طراحی استخر #طراحی سونا  #طراحی جکوزی #اجرای تاسیسات مکانیکی استخر  #اجرای تاسیسات الکتریکی استخر  #اجرای لوله کشی استخر  #اجرای لوله کشی جکوزی  #بازسازی و نوسازی استخر #طراح و مجری آبدرمانی #طراح و مجری پارک آبی 

ساخت استخر در شمیران
ساخت استخر در شمیران
ساخت استخر در شمیران
ساخت استخر در شمیران

تهران, تهران, تهران ، میدان جمهوری ، برج اداری سهیل ، طبقه هفتم ، واحد 740

عضویت در صنعت