www.sanat.ir
1 / 2
نحوه تست فیوز ولتاژ بالا
نحوه تست فیوز ولتاژ بالا
نحوه تست فیوز ولتاژ بالا
10 ساعت قبل آنلاین شد

نحوه تست فیوز ولتاژ بالا

بازدید:٢٧ | ا
مشخصات و ویژگی ها

فیوزهای HV از SIBA از قطعاتی که برای تامین انرژی ما ضروری هستند محافظت می‌کنند.

حتی در پیکربندی استاندارد، فیوزهای HV ما پارامترهای بهینه را ارائه می‌کنند: جریان‌های نامی بسیار کم که می‌توانند جریان‌های خطا را قطع کنند (حفاظت ایده‌آل در برابر انفجار)، کوچک‌ترین ابعاد و ظرفیت اتصال کوتاه بسیار بالا.

ما چندین دهه تجربه با پیوندهای فیوز HV برای ترانسفورماتورهای ولتاژ در شبکه هایی با بارهای بالا داریم - به عنوان مثال. شبکه هایی با نوسانات ولتاژ بالا و جریان های گذرا بالا. این همچنین ما را قادر می سازد هر چند وقت یکبار با چالش های جدید روبرو شویم.

تست کردن فیوز یک کار بسیار ساده است. مهم ترین کار این است که بتوانید مقاومت آن را بررسی کنید که نشان دهنده توانایی آن و اجازه دادن به جریان در یک مدار یا سرکوب جهش ها و نوسانات ولتاژ است.

فیوز یک جزء غیرفعال است که در کاربردهای الکتریکی و مستعد افزایش ولتاژ هستند استفاده می شود. پس، دانستن اصول تست و تعویض فیوز برای یک برقکار مهم است. برای این راهنما، به یک فیوز کوچک (ما از فیوز 5 آمپر استفاده خواهیم کرد) و یک مولتی متر دیجیتال نیاز خواهید داشت.

فروشگاه فنی مهندسی برق وصنعت پاوراکسین دارای واردات و تامین انواع فیوز های سیلندری ولتاژ بالا در برند سیبا،aeg،ایفن، ای تی ای و.... می باشد.مجموعه پاوراکسین دارای نمایندگی رسمی فیوز های فشارقوی و فشارمتوسط سیبا المان می باشد برای خرید فیوز فشارمتوسط سیبا و همچنین خرید فیوز ولتاژ بالا سیلندری با ما تماس حاصل فرمایید.

02133902209

09190764376

نحوه تست فیوز ولتاژ بالا
نحوه تست فیوز ولتاژ بالا

تهران, تهران,

عضویت در صنعت