www.sanat.ir
1 / 2
فیوز فشارقوی را از کجا بخریم
فیوز فشارقوی را از کجا بخریم
فیوز فشارقوی را از کجا بخریم
23 ساعت قبل آنلاین شد

فیوز فشارقوی را از کجا بخریم

بازدید:۴٩ | ا
مشخصات و ویژگی ها

فیوزهای سیلندری و یا فیوزهای استوانه‌ای فشار متوسط سیبا در بسیاری از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی و شبکه‌های برق فشارقوی و فشار متوسط کاربرد دارد. این نوع فیوزها نه‌تنها تجهیزات را از خطرات موجود ایمن نگاه می‌دارند بلکه از به وقوع پیوستن آتش‌سوزی به دلیل دمای بالای موجود جلوگیری می‌کنند.

در زمانی که جریان اضافه‌بار رخ می‌دهد و جریان قطع می‌شود به این معنا می‌باشد که فیوز سوخته یعنی سیم داخلی سیلندر و یا فیوز پاره شده تا اتصال به‌کلی قطع کرد در این زمان می‌بایست فیوز قبلی را جدا کرده و فیوز فشار متوسط و همچنین فیوز فشارقوی سیبا را نصب نماییم.

نحوه انتخاب فیوز فشار متوسط مناسب

برای انتخاب فیوز فشارقوی و یا فیوز فشار متوسط مناسب برای کار و محافظت از دستگاه‌ها و یا تجهیزات الکتریکی اول باید بار و یا جریان الکتریکی خود را محاسبه نماییم و بعد باید قدرت قطع فیوز رو با عملکرد تجهیز الکتریکی مقایسه کنیم و همچنین باید دقت کنیم که ابعاد فیوز به چه شکل می‌باشد تا بعد برای نصب فیوز به مشکل نخوریم

فیوز فشارقوی و فشار متوسط برند سیبا دارای انواع رنج آمپراژ و انواع ابعادها با استانداردهای بین الل مللی می‌باشد

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین واردکننده و توزیع‌کننده انواع فیوزهای فشارقوی و همچنین فیوزهای فشار متوسط برند سیبا می‌باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مهندسین و متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.

02133902209

09190764376

فیوز فشارقوی را از کجا بخریم
فیوز فشارقوی را از کجا بخریم

تهران, تهران,

عضویت در صنعت