www.sanat.ir
1 / 2
قیمت فیوز فشارقوی سیبا و AEG
قیمت فیوز فشارقوی سیبا و AEG
قیمت فیوز فشارقوی سیبا و AEG
5 روز قبل آنلاین شد

قیمت فیوز فشارقوی سیبا و AEG

بازدید:٢٨ | ا
مشخصات و ویژگی ها

یکی از محصولاتی که در صنعت الکترونیک و مهندسی مورد استفاده بسیار زیادی قرار می گیرد، فیوز  فشارمتوسط و فیوز فشارقوی برند ااگ و برند سیبا می باشد که در انواع مختلفی طراحی شده و وجود دارند. فیوز را می توان نوعی وسیله حفاظتی در نظر گرفت که از آن به منظور ایمنی در موارد مختلفی همچون فعالیت های بیش از حد مدار الکتریکی بهره گرفته می شود. 

فیوز فشار قوی ااگ چیست؟

این دسته از فیوزها کاربرد خود را در مصارف AC نشان می دهند و تا به حال با استفاده از بهترین برندهای موجود به بازار عرضه گردیده است. یکی از مواردی که در رابطه با فیوزها اهمیت دارد، اندازه آن می باشد. چرا که قرار است در سیستم برق های صنعتی نصب شود.

در واقع فیوز فشار قوی را می توان نوعی دستگاه در نظر گرفت که یک نقش مراقبتی و محافظتی دارد. بدین صورت که برای اینکه بتوان آسیب های احتمالی مربوط به وسیله های الکتریکی و همچنین مدارات را به حداقل رساند، به این دسته از فیوزها نیاز می باشد. خود این فیوزها به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی می شوند که از آن ها می توان به مواردی همچون جریان های محدود و جریان های نامحدود اشاره کرد. این فیوزهای سیبا و ااگ می توانند در توان های مختلفی به بهره وری برسند که شامل گزینه های 72، 36، 20 و 12 کیلوآمپر می باشد.

فروشگاه فنی مهندسی برق وصنعت پاوراکسین دارای انواع فیوز های فشارقوی و مشارمتوسط برند سیبا و AEG می باشد برای مشاوره و خرید فیوز سیلندری سیبا و AEG با ما تماس بگیرید

09190764376

02133902209

قیمت فیوز فشارقوی سیبا و AEG
قیمت فیوز فشارقوی سیبا و AEG

تهران, تهران,

عضویت در صنعت