www.sanat.ir
1 / 2
ساندویچ پانل سردخانه ای پلی اورتان
ساندویچ پانل سردخانه ای پلی اورتان
ساندویچ پانل سردخانه ای پلی اورتان
2 هفته قبل آنلاین شد

ساندویچ پانل سردخانه ای پلی اورتان

بازدید:٢۴ | ا
مشخصات و ویژگی ها
نوع کالا نو
برند فولاد غرب
اصالت ایران

در ساخت سردخانه عایق بودن دیوار و سقف آن برای ایجاد محیط با دمای پایین به صورت ثابت شرط اصلی می‌باشد. ساندویچ پانل با عایق پلی اورتان برای این منظور بهترین گزینه می‌باشد. پلی اورتان حتی با ضخامت حدود ۱۵ سانتی‌متر می‌تواند بهترین عایق باشد. به همین خاطر ما با استفاده از مواد با کیفیت، بهترین ساندویچ پانل مناسب سردخانه را به صورت کانتینیوز تولید و عرضه می‌نماییم. ساندویچ پانل سردخانه ای فولادغرب مطابق با استانداردهای روز دنیا و در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و اقتصادی براساس درخواست مشتری تولید می‌شود.

ساندویچ پانل‌های فولادغرب با انعطاف‌پذیری بی‌نظیر برای طیف وسیعی از کاربردهای سردخانه‌ای، چه برای انبارهای سردخانه و مراکز توزیع، چیلرهای خنک‌کننده بسیار بزرگ/ فریزر، یخچال و چه فقط برای کنترل محیط محدود هر سازه ارایه می‌گردد. ساندویچ پانل فولادغرب از جنس فلز هستند که از پلی‌استایرن و پلی اورتان به‌ عنوان عایق هسته‌ای استفاده می‌شود. این پانل‌های سردخانه‌ای را می‌توان برای دیوارهای سردخانه (دیوارهای خارجی، دیوارهای داخلی و پارتیشن)، سقف‌ها، طبقه‌ها یا درها در ساخت و ساز جدید استفاده کرد. پانل‌های فولادغرب از ورق‌های گالوانیزه رنگی با استاندارد JIS G 3312 تولید می‌شوند.

تاسیسات سردخانه نه تنها باید از نظر حرارتی عایق‌بندی شوند، بلکه باید قادر به کنترل باکتری‌ها، گریس یا گرد و غبار نیز باشند. پانل‌های سردخانه‌ای ما برای سیستم‌های سازه‌ای فلزی غذا، گوشت عالی هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید.

https://fooladgharb.com

ساندویچ پانل سردخانه ای پلی اورتان
ساندویچ پانل سردخانه ای پلی اورتان

آذربایجان شرقی, تبریز, واحد فروش: جاده تبریز-آذرشهر نرسیده به پالایشگاه جنب کوی آذرنو تلفن: ۰۴۱۳۴۲۴۲۰۲۵ کارخانه واحد تولید ساندویچ پانل: آدرس: شهرک شهید سلیمی، ۴

عضویت در صنعت