www.sanat.ir
سلام به سایت صنعت ایران خوش آمدید
1 / 1
دستگاه اسکرابر (اسکرابر دستی) ، شارژی
بیش از یکسال قبل آنلاین شد

دستگاه اسکرابر (اسکرابر دستی) ، شارژی

بازدید:١۶٣ | ا
مشخصات و ویژگی ها
اسکرابر شارژی دستی - کف شوی صنعتی شارژی - کف شوی اتوماتیک شارژی ام تی کو،دستگاه زمین شور شارژی است که برای شستشو و خشک کردن همزمان کف زمین و نظافت صنعتی مکان های عمومی استفاده می شود. اسکرابر دستی اتوماتیک،حرفه ای و شارژی با نام( GAOMEI) ساخت کشور چین می باشد.گروه صنعتی ام تی کو تنها نمایندگی انحصاری محصولات( GAOMEI-گا او می ) در ایران می باشد. اسکرابر یا همان کف شوی های صنعتی (گا او می) دارای کیفیتی فوق العاده در امر نظافت و همچنین کیفیتی خاص در بدنه و موتور و تمامی متعلقات تشکیل دهنده این نوع اسکرابر می باشد. کیفیت و استقامت و کارایی اسکرابر های گروه صنعتی ام تی کو (گا او می) را می توان با اسکرابرهایی همچون اسکرابر های اروپایی مقایسه نمود. تنها تفاوت اسکرابرهای گا او می با اسکرابر های اروپایی فقط در قیمت می باشد که فوق العاه به صرفه و کم اصطحلاک هستند. اسکرابرهای ام تی کو دارای ضمانت و خدمات پس از فروش می باشند در ضمن قابل ذکر است قطعات مهم و حساس از جنس آمتک آمریکا می باشد

طریقه کار با (اسکرابر GAOMEI) زمین شورها:

بدین گونه است که با حرکت و چرخش برس آب و مواد شوینده را بر روی زمین(سطوح کف) می پاشد که همزمان در انتهای دستگاه به وسیله موتور مکنده و تی عقب آب ها را جمع آوری می نماید. به علت وجود این تی آب حاصل از این فرایند شستشو مانع از انتقال آلودگی ها از قسمتی به قسمت دیگر می شود.
این زمین شور ها برای مساحت هایی بالاتر از 5000 متر مربع مناسب هستند. بدنه آنها از جنس پولوریتان است که با دوام و مقاوم در برابر ضربه می باشد. دستگاههای کف شور با راننده قابل استفاده در کارخانه های بزرگ، مکانهایی با مساحت بالا، سوله ها، انبارهای بزرگ، پارکینگها، سالن های بزرگ، و مجتمع های تجاری و... است.

مدل GM 50/B Battery Floor Scrubber
ابعاد L1216*W502*H975
ظرفیت 900 m²/H
مخزن آب تمیز 50L
مخزن آب کثیف 50L
موتور وکیوم 560 W
عرض تمیزکنندگی 500cm
فشار برس >30kg.f
موتور برس 450 W
باطری 100AH/12V/2PCS
بهره وری 1950m2/h
صدا < 65 dB
دستگاه اسکرابر (اسکرابر دستی) ، شارژی

اصفهان, , ابتدای خیابان دکتر بهشتی -طبقه زیرین بانک ملی

مرتبط / پیشنهادی


عضویت در صنعت