www.sanat.ir/ramsanatbahareh

رام صنعت بهاره

تولیدکننده خط پاک کننده حبوبات و غلات

معرفی رام صنعت بهاره:
سابقه شرکت شرکت رام صنعت بهاره اکنون یکی از بزرگترین سازندگان ماشین آلات کشاورزی در ایران می باشد که متعلق به بخش خصوصی و با سرمایه گذاری شخصی در سال 1374 توسط موسسین شرکت آقایان حمید رضا قاسمی به عنوان مدیر عامل و آقای رامین قاسمی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر تولید با هدف مکانیزه نمودن بخش کشاورزی و مواد غذایی پا به عرصه صنعت کشاورزی نهاد. در سال 1382 فرصت طرح ت... بیشتر

معرفی رام صنعت بهاره

  • رام صنعت بهاره
  • تلفن: 02156390200
  • آدرس: تهران، رباط کریم، شهرک صنعتی نصیرآباد، بعد از میدان شقایق دوم، نبش خیابان شمشاد 8، F100 و F99

سابقه شرکت
شرکت رام صنعت بهاره اکنون یکی از بزرگترین سازندگان ماشین آلات کشاورزی در ایران می باشد که متعلق به بخش خصوصی و با سرمایه گذاری شخصی در سال 1374 توسط موسسین شرکت آقایان حمید رضا قاسمی به عنوان مدیر عامل و آقای رامین قاسمی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر تولید با هدف مکانیزه نمودن بخش کشاورزی و مواد غذایی پا به عرصه صنعت کشاورزی نهاد.
در سال 1382 فرصت طرح توسعه شرکت رام صنعت بهاره در مکان جدید درشهرستان رباط کریم،شهرک صنعتی نصیر آباد فراهم گردید و عملیات ساخت آن پس از سه سال به اتمام رسیده و در سال 1386 آماده بهرهبرداری گردید. که در خردادماه سال 1387 رسما در خط تولید قرار گرفت.
آقایان حمید رضا قاسمی ورامین قاسمی با همکاری و همراهی بیش از 56 نفر پرسنل متخصص در بخش طراحی و مهندسی ،فنی، تولید ،بازرگانی و فروش از ابتدای تاسیس تاکنون با هدف نوآوری و خلاقیت به موفقیت و پیشرفتهای زیادی دست یافته اند.شرکت رام صنعت بهاره با پیشینه فعالیت در حوزه تولید ماشین الاتکشاورزی هم اکنون دهه دوم وفقیت خود را تجربه می نماید. این شرکت از ابتدای فعالیت با تبیین استراتژی توسعه و ترویج ماشین آلات کشاورزی و صنایع تبدیلی و بسته بندی، دانش فنی تکنولوژیهای روز دنیا را برای استفاده آسانتر و دسترسی بلند مدت در راس برنامه های خود قرار داده است.در چند دهه اخیر پیشرفت تکنولوژی و بالا بردن استانداردهای مصرف،صاحبان صنایع رابرآن داشت تا در جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات خود قدم های اساسی بر دارند و با استفاده از تکنولوژی روز کارآمد و بکارگیری اتوماسیون قوی به نیازهای جدید پاسخ مطلوب بدهند. به همین دلیل تولید محصولات با استفاده از ماشین آلات پاک کننده، ضد عفونی کننده و درجه بندی کننده پیوند جدی پیداکرده است. لذا گروه طراحی مهندسی شرکت رام صنعت بهاره با تلاش بی وقفه خود در حال گشترش راهکارهایی است تا بتواند به نیازهای صنعت کشاورزی پاسخ مطلوب بدهد.