www.sanat.ir/robatmakhzan

رباط مخزن

سازنده مخازن استنلس استیل و کربن استیل، پروسس تانک تحت فشار، طرا

معرفی رباط مخزن:
شرکت رباط مخزن (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۹ با هدف طراحی و ساخت تجهیزات و مخازن صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی، نفت گاز و پتروشیمی تاسیس گردید، در سال ۱۳۷۹ به محل فعلی انتقال داده شد. شرکت رباط مخزن با سابقه قریب به ۱۶ سال و داشتن تجربیات بسیار ارزنده در طراحی و ساخت انواع مخازن ذخیره، پروسس، تحت فشار، مبدلهای حرارتی و پکیچ های تزریق مواد شیمیایی فعال بوده و درزمینه پژوهش و ... بیشتر

معرفی رباط مخزن

  • رباط مخزن
  • تلفن: 02156865267
  • آدرس: تهران، جاده ساوه، قلعه میر، بعد از آتش نشانی، خیابان پیروزی

شرکت رباط مخزن (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۹ با هدف طراحی و ساخت تجهیزات و مخازن صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی، نفت گاز و پتروشیمی تاسیس گردید، در سال ۱۳۷۹ به محل فعلی انتقال داده شد. شرکت رباط مخزن با سابقه قریب به ۱۶ سال و داشتن تجربیات بسیار ارزنده در طراحی و ساخت انواع مخازن ذخیره، پروسس، تحت فشار، مبدلهای حرارتی و پکیچ های تزریق مواد شیمیایی فعال بوده و درزمینه پژوهش و نوآوری و استفاده از دانش روز با دانشگاه تهران، وزارت صنایع و معادن و سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران همکاری می نماید.

همکاری این شرکت با سازندگان خارجی نظیر آلفالاوال، تتراپک، کرونس آلمان، روسی کتلی ایتالیا وسفالیای آلمان، ICE فرانسه وFMC ایتالیا به منظور ارتقاء سطح تکنولوژی از دیگر دستاوردهای مهم شرکت رباط مخزن می باشد.

شرکت رباط مخزن یکی از شرکت های بزرگ داخلی می باشد که بیشترین ساخت و ساز ماشین آلات و نصب و راه اندازی کارخانجات لبنی و کنسانتره را در داخل و خارج از کشور انجام داده است.

رباط مخزن در سالهای اخیر در زمینه موادغذایی با کشورهای حاشیه خلیج فارس، ترکیه و آسیای میانه در ساخت، نصب و راه اندازی کارخانجات فعالیت داشته که در جهت بالا بردن امکانات و کیفیت تولیدات کارخانه و تکمیل دستگاها و سایر امکانات برای جذب تکنولوژی روز موثر بوده است.