www.sanat.ir/setarehkali

ستاره کالی شرق

تولیدکننده انواع پت و پریفرم و درب بطری

معرفی ستاره کالی شرق:
زندگینامه جزئیاتی بیشتر… شرکت ستاره کالی شرق واقع در تبریز – ایران در سال 1387 شروع به تولید پریفرم و بطری در سایزها و قالب های مختلف کرده است. این شرکت از ابتدا مسیر رو به رشدی را در پیش داشته که منجر به موفقیت های روز افزون و چشم گیری در این زمینه شده است. به طوری که در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پریفرم و بطری در ایران شناخته می شود. این... بیشتر

معرفی ستاره کالی شرق

  • ستاره کالی شرق
  • تلفن: 04136307450
  • آدرس: تبریز، بعد از پلیس راه تبریز-میانه، انتهای جاده آبیاری (کاشی)

زندگینامه

جزئیاتی بیشتر…

شرکت ستاره کالی شرق واقع در تبریز – ایران در سال 1387 شروع به تولید پریفرم و بطری در سایزها و قالب های مختلف کرده است. این شرکت از ابتدا مسیر رو به رشدی را در پیش داشته که منجر به موفقیت های روز افزون و چشم گیری در این زمینه شده است. به طوری که در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پریفرم و بطری در ایران شناخته می شود.

این شرکت تنها شرکت در زمینه تولید انواع پریفرم و بطری می باشد که محصولات مرغوب با راه اندازی و تجهیز خطوط تولید با ماشین آلات، قالب ها و تجهیزات پیشرفته اروپایی و روز دنیا نام خود را در رده تولید کنندگان موفق ثبت کرده است.

محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع پریفرم و بطری برای آشامیدنی های گازدار و بدون گاز و انواع بطری با استفاده از خط تولید Krones آلمان و SIPA ایتالیا با بهره گیری از پشتوانه فنی – مهندسی قوی و نیروی مجرب انسانی در حال تولید می باشند.

این شرکت به لحاظ کیفیت و مرغوبیت محصولات خود و با توجه به خدمات گسترده و دامنه دار به مشتریان و با عنایت به سیاست مستمر رشد و توسعه، در بسیاری از کشورهای جهان از اعتبار و شهرت خاصی برخوردار است .

این مجموعه نه تنها از ابعاد تولید، فروش و نحوه حمل و توزیع محصولات با قاطعیت تمام رهبریت بازار را در طیف محصولات پریفرم و بطری بر عهده داشته بلکه از بعد در دسترس بودن کالا توسط مشتریان نیز ستاره کالی شرق نسبت به سایرین رجحان دارد.

همکاری با شرکت های معظم مجموعه های زمزم، پاک ، پاکدیس، بهنوش ایران و نیز صادرات این محصولات به کشورهای همسایه نشانگر کیفیت متمایز محصولات این شرکت از آغاز فعالیت خود می باشد.

امکانات و توانمندی ها و نیروی مجرب و دانش علمی این مجموعه در کنار استفاده از تجهیزات مجهز و به روز دنیا ما را قادر می سازد که بر توانمندی های خود بیافزاییم و مجموعه خود را بر حسب نیاز و درخواست مشتری ارتقاء بخشیم. رعایت کیفیت محصولات تولیدی با حداکثر دقت و مسئولیت، جزیی از فلسفه پیدایش این شرکت بوده و ما هرگز از فلسفه خود عدول نخواهیم کرد.