www.sanat.ir/sobouhi

صنایع سرد سبوح اصفهان

یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی

معرفی صنایع سرد سبوح اصفهان:
بیست و چهارمین نمایشگاه آگروفود تهران 2017 بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی ،مواد غذایی ،ماشین الات و صنایع وابسته (آگروفود) با حضور شرکت صنایع سرد سبوح اصفهان در تاریخ 2-5 خردادماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار و از محصولات جدید رونمایی به عمل آمد. برای دیدن عکس های نمایشگاه به قسمت گالری مراجعه نمایید. csm_ia_logo_24_2... بیشتر

معرفی صنایع سرد سبوح اصفهان

  • صنایع سرد سبوح اصفهان
  • تلفن: 03135217459
  • آدرس: اصفهان، خیابان جی، روبروی تالار شهروند

بیست و چهارمین نمایشگاه آگروفود تهران 2017
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی ،مواد غذایی ،ماشین الات و صنایع وابسته (آگروفود) با حضور شرکت صنایع سرد سبوح اصفهان در تاریخ 2-5 خردادماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار و از محصولات جدید رونمایی به عمل آمد. برای دیدن عکس های نمایشگاه به قسمت گالری مراجعه نمایید.

csm_ia_logo_24_29f4e289ba
پیشینه شرکت
صنایع سرد سبوحی با نیم قرن سابقه در زمینه تولید یخچال فریزر صنعتی فعالیت خود را از سال 1342 به عنوان اولین تولیدکننده یخچال صنعتی در اصفهان و سومین تولیدکننده در ایران با هدف ارئه محصولات با بهترین کیفیت آغاز نمود و در راستای کسب رضایت مشتریان،اقدام به ایجاد شبکه وسیع خدمات پس از فروش در سراسر کشور نموده است.
این مجموعه در زمان کوتاهی پس از تدوین استاندارد کابین های برودتی ویترینی توسط سازمان ملی استاندارد ایران، موفق به دریافت اولین نشان استاندارد ملی ایران با رده انرژی A از این سازمان گردیده است.
مفتخریم که محصولات ما از نظر کمیت،کیفیت و قیمت قابل تامل و رقابت با محصولات مشابه وارداتی بوده و توانسته است گامی موثر درجهت خودکفایی و صرفه جویی ارزی کشور بردارد.