www.sanat.ir/sunir

صانير

تجهيزات آب و برق

معرفی صانير:
انرژی، نقش مهمی را در جهان امروز بازی می کند. انرژی، به اقتصاد رونق می بخشد. همانطور که توسعه منابع انرژی، برای رشد اقتصادی حیاتی است، چشم پوشی از آن به خسارات جبران ناپذیری منجر خواهد شد. در سال 1373، شرکت صادرات تجهیزات و خدمات آب و برق ایران (صانیر)، با توصیه وزارت نیرو و با هدف حضور موثر در بازارهای جهانی و کسب حمایت تولید کنندگان صنایع، مهندسان و متخصصان، به صور... بیشتر

معرفی صانير

  • صانير
  • تلفن: 021-88303907
  • آدرس: تهران- خيابان سميه - كوچه مژدهي - پلاك 1

انرژی، نقش مهمی را در جهان امروز بازی می کند. انرژی، به اقتصاد رونق می بخشد. همانطور که توسعه منابع انرژی، برای رشد اقتصادی حیاتی است، چشم پوشی از آن به خسارات جبران ناپذیری منجر خواهد شد.
در سال 1373، شرکت صادرات تجهیزات و خدمات آب و برق ایران (صانیر)، با توصیه وزارت نیرو و با هدف حضور موثر در بازارهای جهانی و کسب حمایت تولید کنندگان صنایع، مهندسان و متخصصان، به صورت رسمی ثبت شد.
صانیر با در نظر گرفتن ماموریت خود که صادرات خدمات و تجهیزات مهندسی می باشد ، جهت رسیدن به این اهداف زیر گام بر داشته است.

بازاریابی و اجرای پروژه ها در بازارهای جهانی آب، برق و انرژی با بررسی مناقصات بین المللی یا فروش مستقیم
خرید، فروش و مبادله برق از منابع داخلی و بین المللی
همکاری و سرمایه گذاری در شرکت ها و انجام فعالیت های بازرگانی
طراحی، مشاوره، اجرا، نصب، راه اندازی، نگهداری و تعمیرات

صانیر موفق شده است تاکنون پروژه های با اهمیت بسیاری را به صورت کلید در دست، از مطالعات امکان سنجی گرفته تا اجرا در دنیا به انجام برساند. صانیر علاوه بر دانش حرفه ای، گواهینامه های کیفیت مهمی با اعتبار بین المللی کسب کرده است.
صانیر این افتخار را دارد که اولین شرکت ایرانی پیشرو در تبادل انرژی و بهبود کیفیت زندگی مردم در جهان باشد.