www.sanat.ir/Sunsunshahd

سان سان شهد

آبميوه و كنستانتره

معرفی سان سان شهد:
گروه صنایع غذایی سان سان شهد در سال 1370 تاسیس و پس از احداث و نصب تاسیسات و ماشین آلات توسط متخصصان خارجی و داخلی در نیمه دوم سال 1373 اقدام به تولید آزمایشی نموده و در سال 1374 بصورت رسمی توسط ریاست محترم جمهور جناب آقای هاشمی رفسنجانی افتتاح گردیده و فعالیت خود را رسما" آغاز نمود . از سیاستهای کلان این گروه تولید محصولات با حفظ معیارهای کیفی و با استفاده از مرغوبتر... بیشتر

معرفی سان سان شهد

  • سان سان شهد
  • تلفن: 02122221356
  • آدرس: تهـران .ميردامـاد- ميـدان محـسني- خ شــاه نظــري-ك دوم- پ 16 ط 7و8 واحد 2

گروه صنایع غذایی سان سان شهد در سال 1370 تاسیس و پس از احداث و نصب تاسیسات و ماشین آلات توسط متخصصان خارجی و داخلی در نیمه دوم سال 1373 اقدام به تولید آزمایشی نموده و در سال 1374 بصورت رسمی توسط ریاست محترم جمهور جناب آقای هاشمی رفسنجانی افتتاح گردیده و فعالیت خود را رسما" آغاز نمود . از سیاستهای کلان این گروه تولید محصولات با حفظ معیارهای کیفی و با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و رعایت بهترین روش های تولیدی در جهت افزایش سهم بازارهای داخلی و همچنین صادرات خارجی بوده است و با توجه به این اهداف و با افزایش حجم تولید سالیانه و تنوع محصولات، اینک تبدیل به یکی از پیشگامان صنایع غذایی در تولید انواع کنستانتره – پوره میوه ها – رب گوجه فرنگی – عرقیات گیاهی و انواع آبمیوه ها در بسته بندی های متنوع در خاور میانه گشته است .
گروه صنایع غذایی سان سان شهد در سال 1383 کارخانجات لبنی خود را با هدف تولید و ارائه محصولات لبنی به بازارهای جهانی و داخلی با آخرین تکنولوژی تولید روز دنیا که در نوع خود منحصر به فرد می باشند احداث نمود.
شرکت سان سان شهد با افزایش تولیدات و رشد مداوم فروش سالیانه خارجی خود که نشان از کیفیت بالا و محبوبیت تولیدات این شرکت در میان مصرف کنندگان دارد موفق شده به عنوان صادر کننده نمونه سالهای 1378 و 1381 شناخته شود که خود نقطه عطفی در سیر تکاملی این شرکت می باشد.
شرکت سان سان شهد با در نظرگیری ذائقه مشتریان و افزایش مداوم کیفیت محصولات موفق شده علاوه بر توزیع کالا در داخل کشور، تولیدات خود را به کشورهای اروپایی، آسیایی ، آفریقایی و آسیای میانه نیز صادر نموده و در عرصه‌ي رقابت‌هاي جهاني و در بازارهاي مختلف حضوري چشمگير و مداوم داشته‌باشد .
ظرفیت تولید شرکت در سال بالغ بر 40000 تن از کل محصولات بوده که با ایجاد واحد تحقیق و توسعه در خصوص ارتقاء سطح کیفی توام با افزایش تنوع محصولات اقدامات اساسی صورت گرفته و امید است با تلاش شبانه روزی پرسنل زحمتکش بتواند گامهای مهمی در این خصوص بردارد.
گروه صنایع غذایی سان سان شهد کلیه استانداردهای محصولات خود را از اداره کل استاندارد ایران اخذ نموده و در سال 1380 موفق به اخذ گواهینامه بین المللی ISO 9002 از شرکت معتبر آلمانی RWTUV گردیده و همچنین اقدام به اخذ گواهینامه HACCP در سال 1383 نموده است.