www.sanat.ir/tabrizkar

ماشین سازی خشکبار صنعت تب

ماشین­ آلات خشکبار و صنایع غذایی و شیرینی و شکلات

معرفی ماشین سازی خشکبار صنعت تب:
شرکت تبــــــــــریزکار با همت جناب آقای محمود سبزی در سال 1359 اولین قدمهای خود را برداشت و در ابتدای تأسیس، ماشین­ آلات خشکبار و صنایع غذایی و شیرینی و شکلات را در زمره تولیدات خود قرار داد. در این راستا با تأئیدات خداوند متعال و تولید ماشین­ آلات با کیفیت، استقبال خوب مشتریان را موجب گردید و راه­های توسعه و گسترش فعالیت خود را هموار نمود. در راستای توسعه فعالی... بیشتر

معرفی ماشین سازی خشکبار صنعت تب

  • ماشین سازی خشکبار صنعت تب
  • تلفن: 04134242424
  • آدرس: تبریز، جاده آذرشهر، نرسیده به پمپ بنزین، پالایشگاه، خیابان بوتان گاز، پلاک 5


شرکت تبــــــــــریزکار با همت جناب آقای محمود سبزی در سال 1359 اولین قدمهای خود را برداشت و در ابتدای تأسیس، ماشین­ آلات خشکبار و صنایع غذایی و شیرینی و شکلات را در زمره تولیدات خود قرار داد. در این راستا با تأئیدات خداوند متعال و تولید ماشین­ آلات با کیفیت، استقبال خوب مشتریان را موجب گردید و راه­های توسعه و گسترش فعالیت خود را هموار نمود.

در راستای توسعه فعالیت ها و تولیدات، با آگاهی از نیاز جامعه تولید ماشین­ آلات عمل آوری مغز و فرآوری خشکبار را در سطح بزرگتر با قابلیت عملکردی پیوسته و اتومات آغاز نمود و همراهی قدم به قدم با نیاز مشتریان در کنار افزایش دقت و ظرفیت کاری بر حسب کیلوگرم در ساعت سبب گردید تا به موفقیت اولین خط کامل اتومات عمل ­آوری مغز بادام در کشور را طراحی و تولید نماید و در سالهای بعد اولین خط کامل عمل آوری مغز پسته در جهان را به عنوان شاخص نوآوری­های خود به تولیدات خود اضافه نماید.

تولید با کیفیت، سادگی، استحکام و راندمان بسیار خوب ماشین­ آلات سبب گردید تا صادرات ماشین­ آلات و خدمات فنی مهندسی از سال 1371 شروع شود و اکنون با سه دهه تلاش و تولید بیش از 60 مدل دستگاه در زمینه ­های عمل آوری مغز یا مغزکنی پسته، بادام، فندق، گردو، هسته – برشته کنی آجیل – پوست گیری مغز و خلال کنی – فرآوری کشمش – بوجاری کامل حبوبات – ماشین آلات شستشو و خشک کنی میوه، خرما، سبزیجات، گیاهان دارویی – دستگاه های خرد کن، پودر کن، آسیاب، ماشین­ آلات قنادی و سیستم کشت گیاهان به روش آب کشت ( هیدروپونیک ) توانسته است به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین مرکز طراحی و ساخت ماشین­ آلات مرتبط شناخته شود.

•راه­ اندازی صدها کارخانه در داخل کشور و خودکفائی در این صنعت ، صادرات به بیش از 20 کشور در چهار قاره ، صادرکننده نمونه ، کارآفرین نمونه ، صنعت­گر برتر ملی ، پژوهشگر خلاق نوآور و برگزیده در عرصه صنعت ، جزوی از ثمره­های تلاش­های ماست.