www.sanat.ir/takqazvin

تاک قزوین

تولید کننده انواع کنسرو ماهی تن در برندهای اروند، جویاتن، زنوز،

معرفی تاک قزوین:
شرکت صنایع غذایی تاک قزوین در سال 1370 با هدف تولید محصولات غذایی کنسرو شده با برندهای جویاتن، اروند، خوشبخت و زنوز واقع در استان قزوین شهرتاکستان در زمینی به مساحت 10000مترمربع و زیربنای 3500مربع سوله وسالن های تولید و سردخانه به ظرفیت 300تن با اخذ مجوزهای لازم شوع به فعالیت نمود. کارخانه تولیدی تاک قزوین را می توان یکی از مهمترین و بزرگترین تولیدکنندگان کنسروماهی... بیشتر

معرفی تاک قزوین

  • تاک قزوین
  • تلفن: 02188541638
  • آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان قنبرزاده، کوچه چهاردهم، پلاک 42 ، واحد 2

شرکت صنایع غذایی تاک قزوین در سال 1370 با هدف تولید محصولات غذایی کنسرو شده با برندهای جویاتن، اروند، خوشبخت و زنوز واقع در استان قزوین شهرتاکستان در زمینی به مساحت 10000مترمربع و زیربنای 3500مربع سوله وسالن های تولید و سردخانه به ظرفیت 300تن با اخذ مجوزهای لازم شوع به فعالیت نمود.

کارخانه تولیدی تاک قزوین را می توان یکی از مهمترین و بزرگترین تولیدکنندگان کنسروماهی در ایران و همچنین یکی از بزرگترین واردکنندگان ماهی تن با بهترینوتازه ترین کیفیت از تمامی مناطق صیادی دنیا شمرد که دارای مجوز اتحادیه اروپا می باشند. فرایند تولید محصولات کارخانه تاک قزوین منطبق بر استانداردهای 2870_2326_1881_1635 دارای 5خط تولید کنسرو با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا و پرهیز از هرگونه مواد نگهدارنده در محیطی کاملا کنترل شده از لحاظ مسایل بهداشتی و ایمنی مواد غذایی توسط متخصصین مجرب و کار آزموده تولید می گردد.

واحد کنترل کیفیت این کارخانه با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاه و نیروهای متخصص و روش های تدوین شده استاندارد برمبنای سیستم تجزیه و تحلیل مخاطره و کنترل بحرانی(Haccp) کلیه مراحل تولید را تحت نظارت و مراقبت مستمر دارد. با افتخار و سربلندی به اطلاع میرساند که مجموعه مدیریت و پرسنل شرکت تاک قزوین در جهت تحقق خواسته های مشتریان محترم و اهداف عالیه شرکت همواره با استفاده از بهترین تکنولوژی و مرغوبترین مواد اولیه و متخصصین مجرب و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی با پشتکار و علاقه وافر درجهت حفظ و ارتقا کیفیت محصولات تولیدی تلاش می نماید.