www.sanat.ir/taravatco

آسیا شور

تولید انواع مرباجات، ترشیجات، شربت، آبلیمو، سرکه، آبغوره، رب، سس

معرفی آسیا شور:
صنایع غذایی آسیاشور، با برند " طراوت"، پس از 15 سال تلاش و ممارست در عرصه تولید مواد غذایی، در سال 1382 در استان آذربایجانشرقی و در شهرک صنعتی سلیمی در مساحتی حدود 3 هکتار که 7/1 هکتار از آن را ساختمان های تولید، انبارها و ساختمان اداری به خود اختصاص داده است آغاز به کار و پس از گذشت دو سال و اتمام کار ساخت این ساختمان ها و نصب ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و امروز پس ... بیشتر

معرفی آسیا شور

  • آسیا شور
  • تلفن: 04134328910
  • آدرس: تبریز، جاده آذرشهر، شهرک صنعتی شهید سلیمی

صنایع غذایی آسیاشور، با برند " طراوت"، پس از 15 سال تلاش و ممارست در عرصه تولید مواد غذایی، در سال 1382 در استان آذربایجانشرقی و در شهرک صنعتی سلیمی در مساحتی حدود 3 هکتار که 7/1 هکتار از آن را ساختمان های تولید، انبارها و ساختمان اداری به خود اختصاص داده است آغاز به کار و پس از گذشت دو سال و اتمام کار ساخت این ساختمان ها و نصب ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و امروز پس از اخذ 45 پروانه ساخت و 16 سری پروانه استاندارد از سازمان های مرتبط و ذیربط، در سال 1384 به بهره برداری رسید.
این شرکت در حال حاضر با یک شبکه گسترده نمایندگی در تمام استان های کشور و پنج حوزه تحت سرپرستی مستقیم، در کنار سایر مجموعه های فعال در عرصه تولید و اقتصاد ایران اسلامی مشغول به فعالیت می باشد. انتخاب این مجموعه به عنوان یکی از واحدهای نمونه صنعتی و تولیدی از طرف اداره صنایع و معادن استان در سال 1386 جزو افتخارات ما بوده و موجب خرسندی و دلگرمی مدیریت و کارکنان گردیده است.
هم اکنون "طراوت" با تولید 13 گروه کالایی و با بیش از 120 نوع تنوع بسته بندی و با تکیه بر کیفیت و سلامت محور بودن محصولات تولیدی خود، جزو شرکت هایی است که یک سبد کالایی کامل را در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان خود قرار می دهد. این مجموعه در ادامه تلاش ها و افتخارات خود، موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی ISO 9001-2008(مدیریت کیفیت)، ISO 22000-2005، HACCP از شرکت TUV آلمان و گواهینامه HALAL از سازمان کشورهای اسلامی (OIC) گردیده است.
" طراوت" با صادرات محصولات خود به کشورهای کانادا که در این کشور با همین برند نیز ثبت شده است، استرالیا، هلند، مالزی، روسیه، آذربایجان، عراق، افغانستان و پاکستان، سهم مناسبی از بازار صادراتی را نیز به لحاظ کیفیت مناسب محصولات به خود اختصاص داده است.
باشد که با تکیه بر الطاف الهی و عنایت مسئولین محترم و تلاش و کوشش پرسنل فهیم و زحمتکش این شرکت، گام هایی پربارتر و استوارتر در راستای پیشرفت و اعتلای ایران عزیزمان برداریم.