www.sanat.ir/teslamagnet

مگنت 24

وارد کننده، تولید کننده انواع تجهیزات مغناطیسی

0 از 5
 • لیفت مگ,مگنت دستی,لیفتر مغناطیسی,بالابر مغناطیسی

  ١٠٣٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۱۱ |

  لیفت مگ,مگنت دستی,لیفتر مغناطیسی,بالابر مغناطیسی
  لیفترهای مگنتی نوعی از بالابرهای مغناطیسی می باشند که در ساخت آن از مگنت های دائم نئودیم با شدت میدان بسیار بالا استفاده شده است. این نوع بالابرها در صنایعی نظیر کاشی و سرامیک و نفت و گاز پتروشیمی و همچنین کارگاههای ماشین سازی ، تراشکاری ، ریخته گری ، فولاد ، سازندگان سیلوهای فلزی ، انبار فلزات و ... جهت جابجایی ورقهای فلزی به صورت تخت و گرد مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در ظرفیت های مختلف (از 200 کیلوگرم تا 3000 کیلوگرم) تولید می گردد. انتخاب مدل این دستگاه به وزن و ضخامت قطعه فلزی بستگی دارد.
  کارایی این دستگاه بسیار راحت و نیاز به برق یا باطری ندارد. جذب قطعه فلزی بدین صورت انجام می شود که دستگاه را بر روی آن قرار داده و با تغییرحالت اهرم به حالت روشن به صورت دستی میدان مغناطیسی ر

  بیشتر
  1 / 1
  لیفت مگ,مگنت دستی,لیفتر مغناطیسی,بالابر مغناطیسی
  www.magnet24.ir
 • جداکننده مغناطیسی خود تمیزکن

  ١٠۶۴ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۱۱ |

  جدا کننده های مغناطیسی سریTSM-AP این گروه بصورت اتوماتیک ذرات مغناطیسی موجود در مواد را جذب و از مسیر تولید خارج میکند. این جدا کنند های پر قدرت معمولاً در مواردی استفاده می شوند که آلودگی آهنی زیاد و یا امکان جداسازی دستی نمی باشد و برای جداسازی ناخالصی های آهن ، مخلوط در مواد روی نوار نقاله های متحرک، استفاده می شوند.این جداکننده ها همچنین در سایر سیستم های تغذیه مواد، در جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه های سنگ شکن، سمباده، و سایر تجهیزات جابه جایی مواد،کاربرد دارند.از عوامل اصلی در انتخاب مدل این دستگاه ها میتوان به حداکثر فاصله نصب مگنت از کف نوار نقاله یا شوت، سرعت عبور مواد، جرم حجمی مواد عبوری (دانسیته) ، اندازه قطعات آهنی اشاره کرد.

  خود تمیز کن مغناطیسی این سری توسط سیم بکسل و شگل از چهار گشواره بصورت معلق بر روی نوار نقاله به ص

  بیشتر
  1 / 1
  جداکننده مغناطیسی خود تمیزکن
  www.magnet24.ir
 • جداساز مغناطیسی ، سپراتور اورباند ، بلاک مگ

  ١٠۶١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۱۰ |

  جداسازهای مغناطیسی دائم سری TSM از مگنت های استروسیم ساخته می شوند و جهت جلوگیری از ورود قطعات آهنی و آلیاژی موجود در مواد غیر مغناطیسی بمنظور حفاظت انواع تجهیزاتی همچون هیدروکن ، خرد کن ، پرس ، آسیاب و سایر ماشین آلات خطوط تولید در مقابل خرابی و استهلاک ناشی از ورود قطعات آهنی مورد استفاده قرار میگیرد. با نصب جدا کننده مغناطیسی روی نوار نقاله حامل مواد قطعات آهنی نظیر ناخن لودر ، پیچ های ریز و درشت و قطعات آهنی شکسته از شوت ها و سرند ها توسط مگنت جذب می شود. این نوع جدا کننده ها معمولا بر روی نوار نقاله ، فیدر ویبره و بعضاً شوت ها توسط سیم بکسل بصورت معلق با ارتفاع نصب 50 تا 70 میلیمتر بالاتر از تاج بار می باشد. از آن جایی که جداسازی قطعات کوچک یا کروی شکل بسیار سخت میباشد انتخاب نوع و اندازه این جدا کنند ها از اهمیت بسیار زیادی قائل میباش

  بیشتر
  1 / 1
  جداساز مغناطیسی ، سپراتور اورباند ، بلاک مگ
  www.magnet24.ir
 • ترپ مغناطیسی دائم نئودیم,تله مغناطیسی,پنجره مغناطیسی نئودیوم

  ١٠۵٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۰۹ |

  ترپ مغناطیسی دائم نئودیم,تله مغناطیسی,پنجره مغناطیسی نئودیوم

  ترپ مغناطیسی الکتریکی در صنایع سرامیک شامل صنایع تولید کاشی - چینی مظروف - چینی الکتریکی - چینی بهداشتی کاربرد دارد .مگنتهای الکتریکی از نظر قدرت بسیار توانمند بوده و بدلیل داشتن فیلتر های مخصوص استنلس استیل با چشمه های بسیار کوچک و انباشته شدن این فیلترها بر روی همدیگر دوغاب با سطح زیادی از مگنت در گیر می شود لذا پالایش آن با دقت و کیفیت بسیار زیاد انجام می گیرد.
  ترپ یا تله مغناطیسی دائم سری TMT این گروه صنعتی نوعی از جداکننده های مغناطیس هستند که صرفاً در مسیرهای بسته انتقال مایعات در خط به منظور افزایش کیفیت محصولات و جلوگیری از ورود آهن به تجهیزاتی نظیر پمپ مورد استفاده قرار میگیرنند.

  این دستگاه برای جذب قطعات ریز آهنی در ظرفیت های مختلف تولید میگردد که متشکل از چندین م

  بیشتر
  1 / 1
  ترپ مغناطیسی دائم نئودیم,تله مغناطیسی,پنجره مغناطیسی نئودیوم
  www.magnet24.ir
 • فروش مگنت خام-آهنربا

  ١٠۴٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۰۹ |

  ارائه مشاوره تخصصی در بالاترین سطح علمی - آزمایشگاهی توسط دکترای مواد مغناطیسی از دانشگاه صنعتی شریف
  واردات ، طراحی ، تولید و فروش انواع آهنربا ، سیستم ها و ابزارآلات مغناطیسی
  - آهنربا های فلزی: SmCo ,Alnico ,NdFeB
  - آهنربا های سرامیکی: Barium Ferrite ,Strontium Ferrite
  - آهنربا های لاستیکی بصورت ورقه ای یا نواری ساده ، چسب دار یا با پوشش PVC
  - انواع جدا کننده مغناطیسی (Magnetic Separator) مورد استفاده در صنایع سیمان ، معدنی ، شیمیایی ، فلزی ، خوراکی ، کاشی و سرامیک ، بسته بندی و ...
  - انواع میله مغناطیسی (Magnetic Bar) مورد استفاده در صنایع لاستیک ، پلاستیک ، خوراکی ، شیمیایی ، کاشی و سرامیک و ...
  - انواع الک و شبکه مغناطیسی (Magnetic Grid) مورد استفاده در کلیه صنایع
  - انواع غلطک مغناطیسی (Magnetic Drum) مورد استفاده در صنایع معدنی

  بیشتر
  1 / 1
  فروش مگنت خام-آهنربا
  www.magnet24.ir
 • پولی مگنت,درام مگنت, رول مگنت

  ١٠۴٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۰۸ |

  پولی مگنت,درام مگنت, رول مگنت جداسازهای مغناطیسی TPM میتواند به صورت مداوم قطعات آهنی را جدا سازی کنند. پولی مگنت با دو نوع آهنربای الکترومغناطیسی و دائمی معمولاً به عنوان غلط پایانی بر روی نوار نقاله نصب میگردد. این دستگاه نخاله های فرو مغناطیسی موجود در مواد را جدا کرده و به صورت اتوماتیک از خط تولید خارج نمایند.
  این دستگاه شامل یک غلتک با 360 درجه مگنت می باشد که به جای غلتک محرک نوار نقاله مورد استفاده قرار می گیرد ، بدین صورت که مواد با کمترین فاصله از روی آن عبور می کنند و ذرات آهنی جذب شده به قسمت زیرین پولی مغناطیسی منتقل شده و در فاصله ای که بین پولی و نوار نقاله ایجاد می شود قطعات آهنی به صورت اتوماتیک جدا شده و از خط تولید خارج می گردد .
  ازمزایای این تجهیز میتوان به میدان مغناطیسی یکنواخت و قوی، ساختار مستحکم، قابل طراحی جهت ا

  بیشتر
  1 / 1
  پولی مگنت,درام مگنت, رول مگنت
  www.magnet24.ir
 • مگنت مخروطی (Cone magnet)

  ١٠١١ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۰۸ |

  مگنت مخروطی

  این مجموعه تولید کننده جداکننده های مغناطیسی درون خطی لوله ای ( آهنربای مخروطی ) برای جداسازی کامل فلزات آهنی از مواد فله در خطوط لوله انتقال که مواد در آن به صورت سقوط آزاد حرکت می کنند ، در تناژهای مختلف میباشد.

  مزایا:

  حذف هزینه تعمیرات ناشی از ورود ذرات آهنی به داخل دستگاه ها

  قدرت جذب بسیار بالا ، بنا به درخواست مشتری از 6000 تا 14000 گوس

  میدان مغناطیسی دائم و بی نیاز به جریان برق ایجاد شده توسط با کیفیت ترین انواع آهنربای نئودیوم و دارای ضمانت پنج ساله عملکرد

  تمام اجزای بدنه از جنس استینلس استیل پولیش خورده بوده و دارای حداکثر مقاومت در برابر زنگ زدگی ، خوردگی و سایش می باشند.

  قابلیت طراحی در اندازه و ظرفیت های متنوع بنا به نوع استفاده و درخواست مشتری

  مطابقت با گرید مواد غذایی

  سهولت در تخلیه آهن ها

  بیشتر
  1 / 1
  مگنت مخروطی (Cone magnet)
  www.magnet24.ir
 • میله مغناطیسی قطر 20 میلیمتر,لوله مغناطیسی

  ٣٩٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۰۷ |

  میله مغناطیسی قطر 22 میلیمتر,لوله مغناطیسی

  میله های مغناطیسی سری TBM این مجموعه از جنس بدنه استیل ضد سایش برای نصب در مسیر مواد با سایندگی و سرعت جریان پائین طراحی شده و شامل میله های استوانه ای شکل با قطر 20 میلیمتر در انواع طول های مختلف میباشند، مگنت های داخل استوانه از جنس نئودیوم با بالاترین شدت میدان مغناطیسی (12000 گوس) میباشند که پرتوهای میدان را براحتی به سطح استوانه ها و به فاصله های مشخص از خارج آن هدایت میکند. این میله ها میتوانند در طول و قطرهای متفاوت بصورت استوانه یا مربعی شکل تولید گردنند از ویژگی های برتر مربعی شکل نسبت به مدل استوانه ای میتوان به خروج ذرات جذب شده از مسیر جریان عبوری و جلوگیری از جدا شدن این ذرات در اثر جریان مواد اشاره کرد. همچنین مقطع مربعی موجب افزایش سطح تماس میله ها با جریان مواد نسبت به مقطع گرد م

  بیشتر
  1 / 1
  میله مغناطیسی قطر 20 میلیمتر,لوله مغناطیسی
  www.magnet24.ir
 • درام مگنت

  ٣٩٧ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۹:۰۶ |

  درام مگنت جهت جداسازی پیوسته ناخالصی های آهنی از میان مواد ورودی دستگاه مگنت مورد استفاده قرار می گیرد. درام مگنت حاصل مونتاژ 180 درجه آرک مغناطیسی در داخل پوسته ای از جنس استیل نگیر و ضد سایش که توسط درپوش های آلومینیومی مهار شده است می باشد. مجموعه پوسته درام و درپوش با سرعت مشخصی در حال حرکت به دور آرک مگنت ثابت می باشد.درام مگنت ها می توانند در 2 گروه مگنت های سرامیکی (LIMS) یا مگنت های نئودیم (NdFeB or MIMS) ساخته شده و سبب حصول میدان های مغناطیسی با دامنه و گرادیان متفاوت می گردند. پارامترهای قابل اهمیت در راندمان جداسازی درام مگنت شامل سرعت درام، موقعیت تیغچه جدا سازی، نوع المان های مگنت، تعداد قطب ها و سایز درام می باشد.
  کاربرد عمده درام مگنت شامل خالص سازی مواد اولیه صنایع شیشه، کاشی، سرامیک، مواد غذایی، صنایع بازیافت، ریخته گری و

  بیشتر
  1 / 1
  درام مگنت
  www.magnet24.ir