www.sanat.ir/varziran

ورزيران

قيرهاي پليمري، عايق لوله هاي فولادي

معرفی ورزيران:
شرکت ورزیران (سهامی عام) در سال ۱۳۶۱ تأسیس و از سال ۱۳۷۳ تحت لیسانس و با مشارکت شرکت فنیکس بین الملل و با بهره گیری از تکنولوژی نفت شل(Shell) عرضه محصولات خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص در کلیه واحدها و برخورداری از آزمایشگاه مجهز و مدرن کارخانه واقع در شهرستان قزوین، تولید کننده مواد پوشش گرم(Hot Applied) حفاظت از زنگ لوله های فولادی خطوط ان... بیشتر

معرفی ورزيران

  • ورزيران
  • تلفن: 21-88780963-
  • آدرس: تهران- بزرگراه آفريق ا- كوچه برادران عبدي- پلاك 4

شرکت ورزیران (سهامی عام) در سال ۱۳۶۱ تأسیس و از سال ۱۳۷۳ تحت لیسانس و با مشارکت شرکت فنیکس بین الملل و با بهره گیری از تکنولوژی نفت شل(Shell) عرضه محصولات خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص در کلیه واحدها و برخورداری از آزمایشگاه مجهز و مدرن کارخانه واقع در شهرستان قزوین، تولید کننده مواد پوشش گرم(Hot Applied) حفاظت از زنگ لوله های فولادی خطوط انتقال نفت، گاز، آب و پتروشیمی شامل سیستم های بیتوسیل، بیتومن (قیر پایه نفتی) و نوار سرجوش بیتوسیل ممبرین می باشد. همچنین محصولات عمرانی این شرکت شامل آسفالت های ویژه پلیمری، انواع ماستیک پلیمری گرم ریز و سرد ریز جهت سطوح آسفالتی و بتنی و انواع عایق رطوبتی پیش ساخته هستند. امولسیون قیری (آنیونیک و کاتیونیک) و انواع قیرهای اکسید شده و قیرهای نفوذی از دیگر تولیدات ورزیران جهت کارهای ساختمانی و راهسازی هستند لازم به ذکر است عایق رطوبتی بام ورزیران تحت نام تجاری ورزفلکس تنها دارنده گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی می باشد.

شرکت تولید پوشش لوله سلفچگان(SPPC) و شرکت پوشش لوله ماهشهر(MPPC) شرکت های همکار ورزیران می باشند که به ترتیب در سال های ۱۳۷۸ و ۱۳۸۳ تأسیس گردیده اند. توضیح آنکه کارخانجات شرکت های مذکور در شهرک صنعتی سلفچگان و منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر قرار دارند.کارخانجات پوشش SPPC , MPPC توانایی انجام دامنه وسیعی از پوشش ها بالغ بر ۲۰ نوع سیستم پوشش مختلف بر روی لوله های فولادی از قطر ۲ اینچ تا ۱۲۰ اینچ و نیز سطوح غیر لوله ای از قبیل اتصالات و شیرآلات را دارا می باشند.