www.sanat.ir/ytk-co

یکتا تجارت خبره

انواع برنج، حبوبات، ادویه جات، قهوه، زعفران، پسته، چای

معرفی یکتا تجارت خبره:
صادر کننده و وارد کننده مواد غذایی شرکت یکتا تجارت خبره در سال 2014 برای گسترش فعالیت های تجاری بازرگانی لپه چی با بیش از 50 سال سابقه در واردات انواع برنج ،حبوبات و چای تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت وارد کننده کلان انواع برنج ،حبوبات ،قهوه و ادویه به ایران می باشد .شرکت یکتا تجارت خبره علاوه بر واردات کلان اقلام فوق الذکر ، با مارکهای ثبت شده یزدان ،خبره و موگ... بیشتر

معرفی یکتا تجارت خبره

  • یکتا تجارت خبره
  • تلفن: 02188442011
  • آدرس: تهران، خیابان مطهری، روبروی خیابان ترکمنستان، پلاک 23 ، طبقه 5، واحد 21

صادر کننده و وارد کننده مواد غذایی

شرکت یکتا تجارت خبره در سال 2014 برای گسترش فعالیت های تجاری بازرگانی لپه چی با بیش از 50 سال سابقه در واردات انواع برنج ،حبوبات و چای تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت وارد کننده کلان انواع برنج ،حبوبات ،قهوه و ادویه به ایران می باشد .شرکت یکتا تجارت خبره علاوه بر واردات کلان اقلام فوق الذکر ، با مارکهای ثبت شده یزدان ،خبره و موگه با هدف جلب رضایت مشتری برای خرید محصول با بهترین نوع کیفیت ممکن و همچنین قیمت مناسب با توجه به حذف واسطه های تجاری ، وارد بازار مصرف کننده ی نهایی شده است. شرکت یکتا تجارت خبره برای تحقق اهداف خود طی ٢ سال گذشته سرمایه گذاری قابل توجهی در جهت استخدام مدیران با تجربه وآموزش افراد مستعددر بازاریابی و بخش پخش مواد غذایی به صورت مویرگی در کل کشور انجام داده است و از طرفی با فراهم اوردن زیر ساخت های لازم در راستای انجام اهداف خود به بهترین وجه ممکن قدم بر میدارد.
• در حال حاضر مفتخریم که اعلام کنیم شرکت یکتا تجارت خبره علاوه بر پخش محصولات برندهای خود أعم از یزدان ، خبره و موگه در زمینه های برنج ،حبوبات و ادویه جات نیز محصولات بیش از 10 برند معتبر ایرانی را هم مثل انواع تن ماهی ،ترشیجات ،سوپ اماده ،سس ،پودر کیک و غذای کودک را عهده دار است.مشتری های این شرکت شامل طیف بزرگی از هایپر مارکتها ،سوپر مارکتها و مینی مارکتها در کل کشور میباشند .