ارسال پیام برای کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ

بازدید:١۶۶ | ا

کانکس سایدینگ یکی از زیباترن محصولات شرکت کانکس لند می باشد. کانکس سایندینگ الگو برداری شده از نمای خانه های شمال آمریکا می باشد که با آن نیز سایدینگ طرح کانادایی نیز گفته میشود. این طراحی ویژه بسیار زیباست و مخاطبین بسیاری در ایران پیدا کرده است ما به جراٌت میتوانیم بگویم اولین مجری و تولید کننده کانکس سایدنیگ در ایران بودیم و نمای این سبک کانکس را از کشور ترکیه وارد کرده و بر وی نمای کانکس های معمولی اجرا نمودیم ما تحولی در صنعت کانکس سازی بواسطه این متریال اجاد نمونیم و در صنعت کانکس سازی ساختارشکنی ایجاد کردیم.
عموماً کانکس سایدینگ به علت زیبایی در اماکن مختلفی بهربرداری میشود و شاید شما طرح های کلبه کانکس سایدینگ را در پارک ها ، سفارت ها ، دفتر فروش ، دکه های فروشگاه ، گل فروشی ها و…. دیده باشید. ولی این نمای زیبا بیشتر جهت اجرای ویلاهای پیش ساخته و یا کانکس های ویلایی استفاده میگردد که میتوان آن را با کامپوزیت فایبرگلاس نیز تلفیق کرد.
کانکس سایدینگ اصولاً بصورت افقی نصب میگردد و ابزار اتصالات ویژه خود را دارا میباشد. جنس سایدنیگ یا بصورت PVC می باشد یا بصورت ورق های گالوانیزه در کشور ایران بواسطه دستگاه های خمکاری فرم دهی شده که بصورت پیش رنگ و یا خام اجرا میگردد.
مشخصات فنی کانکس سایدینگ
عموماً شاسی کانکس سایدینگ طرح کانادایی بر اساس متراژ کانکس از تیرآهن IPE نمره ۱۴ الی ۲۰ بصورت اسکی یا کلاف دور می باشد. استراکچر (اسکلت) بدنه از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و و۸۰×۴۰ با ضخامت ۲ میل در فواصل ۶۰ سانتیمتری و تیرریزی کف سازه در فواصل ۳۶ سانتیمتری با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت.قلابها جهت بارگیری کانکس از پلیتهای ۴۰ ×۱۰ به ضخامت ۱٫۵ میلمتر میباشد.نمای داخلی دیوارهای و سقف از PVC درجه یک طرح چوب میباشند. نمای خارجی سازه از PVC سایدینگ طرح کانادایی و متنوع. پوشش خارجی سقف از ورق گالوانیزه طرح سفال پیش رنگ کوره ای(الکترواستاتیک) به ضخامت ۵/. بصورت دو طرح شیب، طرح کلبه می باشد.اجرای بادبند K یا دستک از نوع پروفیل ۴۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه در برابر نیروهای کششی. پوشش داخلی کف از تخته ی چند لایی ۱۸ میل ضد آب مالزی فارلینپلکس یا کریندو با اجرای کفپوش رونین یا LG با قرنیز PVC طرح چوب.دربهای بیرونی از نوع UPVC در ابعاد ۹۰× ۱۹۰ با یراق آلات درجه یک استاندارد و شیشه های ۴ میل دو جداره با تزریق گاز آرگون جهت اتلاف دما و عدم انتقال اصوات به داخل سازه. پنجره ها در ابعاد ۸۰×۱۲۰ از جنس UPVC با یراق آلات در جه یک استاندارد ایرانی با شیشه های ۴ میل دوجداره با تزریق گاز آرگون جهت اتلاف دما و عدم انتقال اصوات به داخل سازه. تاسیسات برقی و تلفن با استفاده از کابل نمره ۲٫۵×۲ و ۲٫۵ ×۱ بصورت روکار داخل داکتهای PVC نمره ۲، کلیه کلید و پریزها از نوع دلند، جهت روشنایی خارجی کانکس ازچراغ تونلی لگراند فرانسه، جهت روشنائی داخلی از مهتابی۴۰×۲ و جهت سرمایش و گرمـایش سـازه یک ورودی جدا با مینـیاتوری ۲۵ آمپـر باکابل نمره ۴ اجرا میشود. اجرای تمامی اتصالات با استفاده از پرچهای نمره ۱۲-۱۵-۱۸ و ۲۵ از نوع فولادی ساخت کارخانه ایران پرچ که در فواصل ۱۰ سانتیمتری به اسکات متصل میشود.
کانکس سایدینگ با مشخصات فوق دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشند.
در کانکس سایدینگ میتوان سرویس بهداشتی و حمام ، آبدارخانه و اتاق بیشتر اضافه نمود و هیچ محدودیتی در نوع اجرا و متراژ کانکس سایدینگ نیست و در هر ابعادی و هر متراژی قابل اجرا می باشد.

قیمت کانکس سایدینگ بر اساس متراژ محاسبه میگردد و پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات قیمت کانکس، تماس شما دوستان با دفتر فروش شرکت کانکس لند است و مشاورین ما در این امر با دریافت اطلاعات مکفی و نیازشما بهتر میتوانند شما را در این امر راهنمایی کنند. در ضمن به علت نوسانات و عدم ثبات ارز ما دوست نداریم شرمنده شما عزیزان باشیم و در قیمت کانکس سایدینگ ذهنیت شما مشتری عزیز را نسبت شرکت کانکس لند مخشوش نکرده باشیم.

کانکس سایدینگ
کانکس سایدینگ
کانکس سایدینگ
کانکس سایدینگ
1 / 4
کانکس سایدینگ
2 / 4
کانکس سایدینگ
3 / 4
کانکس سایدینگ
4 / 4
کانکس سایدینگ
http://www.conexland.com/%da%a9%d8%