ارسال پیام برای چند ترفند برای تشخیص کفش طبی

چند ترفند برای تشخیص کفش طبی

بازدید:٩ | ا

کفش طبی به قدری مستحکم است که می‌تواند شوک وارده به کف پا را جذب کند. به طور کلی، نیرویی که در حال راه رفتن از زمین و کف پا به بدن منتقل می‌شود، معمولا حدود دو برابر وزن بدن است. این نیرو در حالت دویدن حتی تا 10 برابر وزن بدن هم به اندام‌ها منتقل خواهد شد. بنابراین‌ کفی کفش می‌تواند نقش مهمی در انتقال و پخش نیرو از زمین به کف پا و در نهایت به بدن داشته باشد.

· این نوع کفش‌ها باید تناسب کافی با قوس کف پا را داشته باشد. در عین این که تناسب دارد سبک، ضخیم و جاذب ضربه (دارای خاصیت الاستیکی) به‌خصوص در ناحیه پاشنه هم باشد.

· در مورد کفش چرم زنانه طبی باید گفت این کفش‌ها دارای فضایی مناسب در قسمت جلوی آن است. این فضا باعث می‌شود تا انگشتان ئای شما در فضایی مناسب قرار گرفته به طوری که نه آنقدر تنگ باشد که روی هم بیفتند و فشرده شوند و نه آنقدر فضای قرار گرفتنشان در پنجه کفش گشاد و باز باشد که محافظت خوبی از آنها در برابر ضربه‌های احتمالی انجام نشود.

· رویه‌های این نوع از کفش‎ها در هر مدلی که باشند از انعطاف خوبی برخوردار هستند و غالبا این انعطاف در کفش چرم زنانه بیشتر به چشم می‌خورد. ته در حال حاضر، جنس‌های ترکیبی مختلف و با قیمت مناسب‌تری برای رویه کفش‌های طبی طراحی شده‌اند که چنین خاصیت‌هایی هم دارند.

1 / 1
چند ترفند برای تشخیص کفش طبی
https://virgool.io/@sorenaleather/%