www.sanat.ir
سلام به سایت صنعت ایران خوش آمدید
1 / 4
ماسه شور
ماسه شور
ماسه شور
ماسه شور
ماسه شور
6 روز قبل آنلاین شد

ماسه شور

بازدید:١۶٢٧ | ا
مشخصات و ویژگی ها

ماسه شوی دستگاهی است که برای جداسازی گل و لای و خاک از بار مورد استفاده قرار می گیرد. فرآیند کاری این دستگاه استفاده از آب و چرخش بار در مسیر آب برای جداسازی گل و لای است. 

استفاده از الکتروموتورهای قدرتمند نیز موجب بهبود سرعت شستشوی ماسه می شود. این دستگاه را می توان در کنار سرند آبگیری نیز مورد استفاده قرار داد تا فیلر نیز جداسازی شده و همچنین در مصرف آب صرفه جویی صورت پذیرد. ماسه شویهای آسیا ماسه ساز در دو نوع تولید می شوند، که یکی از آنها ویل باکت و دیگری حلزونی است.

ماسه شوی ویل باکت ( اسکرابر)

ماسه شوی ویل باکت برای خطوط تولید با ظرفیت بالا مناسب است. سرعت کم چرخ دوار و حوضچه بزرگ و بالا بودن ارتفاع خروجی آب گل آلود موجب حداکثر ته نشینی فیلر و خشک شدن ماسه تولیدی می شود. و در دو نوع تک پره و دو پره ساخته می شود.

ماسه شوی حلزونی

در این دستگاه مواد به همراه آب به داخل حوض ماسه شوی میریزند و توسط مارپیچ حلزونی به سمت دریچه خروجی هدایت شده و همچنین بخشی از آب مصرفی نیز به بیرون هدایت می شود. عوامل موثر در ظرفیت این نوع ماسه شوی قطر حلزونی، سرعت چرخش آن، حجم حوضچه، گام طول مارپیچ می باشد و در اندازه ها و طول های مختلف ساخته می شوند. 

ماسه شور
ماسه شور
ماسه شور
ماسه شور

تهران, تهران, ضلع شمالی خیابان آزادی - بین ایستگاه متروشادمان و خیابان شادمهر - جنب بانک کشاورزی - پلاک 399 - ساختمان اداری شادمهر - طبقه سوم – واحد 14

عضویت در صنعت