www.sanat.ir
3 ماه قبل آنلاین شد

بیلیارد یکه سازان

بازدید:٣١١ | ا
مشخصات و ویژگی ها
بیلیارد یکه سازان
بیلیارد ورزشی است که به دلیل جذابیت بالا طرفداران بسیار زیادی دارد. این ورزش در یک فضای سرپوشیده و روی میزی مستطیل شکل که با پارچه سبز پوشیده شده، انجام می گیرد. در ورزش بیلیارد از یک میله ی چوبی و تعدادی گوی که حداقل 3 و حداکثر 15 عدد می باشد، استفاده می گردد. لازم به ذکر است که به این گوی ها توپ و یا شار نیز گفته می شود.بیلیارد یکه سازانبیلیارد یک نوع بازی توپی است و تفاوت عمده آن با بازی های توپی دیگر استفاده از توپ های فراوان می باشد. توپ های بیلیارد دارای رنگ های مختاف بوده و از رزین ساخته می شوند.

میله چوبی بیلیارد باید 1 متر و 47 سانتیمتر باشد که از قسمت های مختلف شامل نوک، بدنه و دسته تشکیل می گردد. نوک چوب بیلیارد قسمتی است که بخش کمی از آن سفید رنگ است و طول آن 1 متر و 27 سانتیمتر می باشد. بدنه ی آن در میانه ی چوب قرار گرفته که به صورت صاف و با پهنای کم است. دسته چوب بیلیارد نیز پهن ترین قسمت آن بوده که به شکل مخروط می باشد.

ورزش بیلیارد خود به دو رشته پاکت بیلیارد و اسنوکر تقسیم بندی می گردد.

روش بازی بیلیارد به این صورت است که هر فرد باید توسط میله ی چوبی توپ ها را به داخل حفره ها انداخته ها و امتیاز کسب کند.

شرکت یکه سازان ارائه دهنده انواع لوازم ورزشی از جمله بیلیارد یکه سازان با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان می باشد.برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09024030211 در تماس باشید.


فارس, شیراز, خیابان قصردشت کوچه 15

مرتبط / پیشنهادی

اعلام روزانه قیمت میلگرد و ...

اعلام روزانه قیمت میلگرد و ...

قیمت: ٢,۶٢٠ تومان
آهن مجد فراز

عضویت در صنعت