13 پست بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/airsatech

کمپرسور هواصنعت ایرسا

کمپرسور اسکرو,تله آبگیر و میکروتراپ,فیلترروغن،هوا،سپرات

 • ارسال در محصولات و خدمات کمپرسور هواصنعت ایرسا

  کمپرسور اسکرو

  کمپرسور اسکرو
  مزایای کمپرسورهای اسکرو شرکت هوا صنعت ایرسا
  ۱.راندمان بالای کمپرسور به دلیل کوپل مستقیم بودن
  ۲.دمای پایین کمپرسور به دلیل پایین بودن تعداد دوران واحد هواساز که باعث بالا رفتن عمر یاتاقانها و دیگر قطعات کمپرسور میشود.
  ۳.امکان نشان دادن مقدار جریان الکتروموتور اصلی و فن در میکروپروسسور
  ۴.امکان ثبت آخرین خطاها در سیستم و اعلام زمان سرویسها
  ۵.با ۱۴ماه گارانتی معتبر و۱۵ سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش

  کمپرسور اسکرو,کمپرسور پیجی,کمپرسور هوا,کمپرسور صنعتی

  کمپرسور اسکرو
 • ارسال در محصولات و خدمات کمپرسور هواصنعت ایرسا

  آنلودر

  آنلودر
  يكي از قطعات اصلي به كار رفته در كمپرسور آنلودر مي باشد، كاربرد اصلي اين قطعه به زير بار بردن و بي بار كردن كمپرسور است در واقع با پايين آمدن فشار كمپرسور و به حداقل رسيدن، دستور از طريق شير برقي به آنلودر داده و با عبور هواي متراكم باعث باز شدن دريچه كنترل هوا ( آنلودر ) مي شود. پس از مكش و فشرده شدن هوا توسط واحد هواساز و بالا رفتن فشار و رسيدن به حد نهايي تنظيم، فرمان قطع مجدد از شير برقي به آنلودر صادر شده و باعث بسته شدن دريچه كنترل هوا و تخليه شدن فشار موجود در كمپرسور مي شود.
  یکی از روش های مطلوب راه اندازی کمپرسور، راه اندازی بی بار مي باشد برای این کار لازم است که در هنگام راه اندازی کمپرسور دريچه آنلودر بسته بماند که در این صورت در چند ثانیه اول راه اندازی که آمپر و توان مصرفی کمپرسور بالاست، کمپرسور بدون عمل تراکم راه

  بیشتر آنلودر
 • ارسال در محصولات و خدمات کمپرسور هواصنعت ایرسا

  کنترل پانل

  کنترل پانل
  میکروپروسسور بکار رفته در کمپرسورها، صادر کننده مستقیم و غیر مستقیم تمامی فرامین به قطعات الکتریکی و الکترونیکی دستگاه میباشد تنظیم فشارها، کنترل دما و جریان 3 فاز الکتروموتور اصلی و فن، هشدارها، زمان ستاره مثلث کنتاکتورها ، متوقف کردن دستگاه در مواقع اظطراری و دیگر فرامین از میکروپروسسور به قطعات صادر میشود.
  از دیگر قابلیتهای کنترل پانل می توان به تنظیم زمان سرویس و نگهداری دستگاه اشاره کرد که در ساعت تعیین شده توسط اپراتور، دستگاه شروع به هشدار و یا حتی توقف موقتی میشود. وجود میکروپروسسور مرغوب و مناسب کمک شایانی به حداقل رساندن هزینه های سرویس و نگهداری میکند
  کنترل پانل,پنل کنترل,پانل کنترل,کمپرسور

  کنترل پانل
 • ارسال در محصولات و خدمات کمپرسور هواصنعت ایرسا

  فیلتر هوا

  فیلتر هوا
  فیلتر هوا در میان دیگر فیلترها از مصرف بیشتری برخوردار می باشد.این فیلتر در تمامی صنایع به اشکال مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. باید توجه کرد که کاغذ به کار رفته در این فیلتر مورد تایید شرکت سازنده دستگاه باشد چرا که نوع کاغذ فیلتر در خودرو، با نوع کاغذ فیلتر بکار رفته در ماشین آلات صنعتی و کاغذ فیلتر ماشین آلات صنعتی با ماشین آلات کشاورزی متفاوت است در واقع مقدار و قدرت عبور هوا، مکان استفاده و نوع دستگاه، شاخصه های تعیین نوع کاغذ در فیلتر هوا میباشد. همچنین توصیه می شود زمان تعویض فیلتر هوا را نمی توان با تعیین ساعت کاری مشخص کرد. عوامل محیطی نقش بسزایی در کاهش و یا افزایش عمر فیلترها دارند
  فیلتر,فیلتر هوا,انواع فیلتر,کمپرسور

  فیلتر هوا
 • ارسال در محصولات و خدمات کمپرسور هواصنعت ایرسا

  فیلتر سپراتور

  فیلتر سپراتور
  در واقع مهمترین فیلتر بکار رفته در کمپرسور اسکرو، فیلتر سپراتور میباشد.وظیفه کلی این فیلتر جلوگیری از خروج روغن از دستگاه میباشد.به نحوی که پس از ته نشین شدن نسبی روغن متلاطم در مخزن ذخیره، مقداری روغن و بخار روغن سعی در خروج به همراه هوای متراکم از کمپرسور را دارند که در این میان وظیفه این فیلترجذب و برگشت روغن به سیستم میباشد. کاغذ به کار رفته در این فیلترها از الیاف میکرو فایبرگلاس و لایه هایی از پلی استر میباشد، خاصیت این فیلتر در جذب روغن و عبوردیگر سیالات باعث عملکرد صحیح کمپرسور میشود. همچنین قابل ذکر میباشد روغن خروجی از فیلتر سپراتور در کمپرسورهای اسکرو بین 3تا5 PPM میباشد.
  کاربرد سپراتور در صنایع نفت و گاز، هوای فشرده ، پتروشیمی و ... میباشد.
  فیلتر,فیلتر سپراتور,انواع فیلتر,کمپرسور

  فیلتر سپراتور
 • ارسال در محصولات و خدمات کمپرسور هواصنعت ایرسا

  فیلتر روغن

  فیلتر روغن
  از این فیلتر برای تصفیه روغن بکار رفته در ماشین آلات صنعتی، کشاورزی و ... استفاده میشود. با توجه به وظیفه کلی این فیلتر و استفاده آن در صنایع مختلف از جمله صنعت کمپرسور لازم میباشد به طور خاص وظیفه این فیلتر در کمپرسور را توضیح دهیم.
  محل نصب این فیلتر در قسمت ورودی روغن به واحد هواساز میباشد و با توجه به تصفیه گرد و خاک، پلیسه احتمالی و دیگر ذرات ، احتمال عبور ناخالصی ها به واحد هواساز کاهش و به حداقل می رسد. عبور ذرات به دلیل مرغوب نبودن فیلتر روغن ، یا اتمام عمر مفید آن و یا استفاده از فیلترهای دیگر ماشین آلات ،امکان بروز آسیب های جدی و پرهزینه به دستگاه را بالا میبرد
  فیلتر,فیلتر روغن,کمپرسور,

  فیلتر روغن
 • ارسال در محصولات و خدمات کمپرسور هواصنعت ایرسا

  واحد هوا ساز

  واحد هواساز AIR END
  عمل تراکم و بالابردن فشار هوا توسط این قطعه در کمپرسور انجام میگیرد. طراحی بی نظیر روتورها و محفظه روتورها عمل تراکم را به آسانی انجام می دهد. این واحد معمولا از یک روتور نر و یک روتور ماده و چندین برینگ و هوزینگ ساخته شده است. تزریق دائمی روغن به روتورها باعث به حداقل رسیدن اصطکاک در آنها و یاتاقانها می شود. در واقع روغن سه عمل روانکاری،خنک کاری و آب بندی بین روتورها و محفظه را انجام می دهد.از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده کمپرسور، واحد هواساز میباشد. درواقع بدون استثناء تمامی اجزاء و قطعات بکار رفته در کمپرسور اسکرو در خدمت واحد هواساز میباشند تا این قطعه کار خود را به درستی انجام دهد.
  واحد هواساز,ایراند,,

  واحد هوا ساز