4 پست بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/aradpardaz

آرادپرداز

طراحی وب سایت و پورتال های خبری

 • ارسال در آگهی فوری آرادپرداز

  خط تولید چسب رزین

  ظرفیت روزی 45تن آماده به کار

  خط تولید چسب رزین
 • ارسال در محصولات و خدمات آرادپرداز

  طراحی وب سایت اصفهان  شرکت آرادپرداز با 11 سال سابقه ( ثبت شده از 1385 ) فعال در زمینه طراحی سایت' target='_blank' >وب سایت و ساخت وب سایت های شخصی - طراحی سایت های شرکتی - طراحی سایت خبری - طراحی سایت فروشگاهی و طراحی وب سایت آگهی می باشد. فهرست گسترده نمونه کارهای ما نشانی بر حسن اعتماد دیگران به این مجموعه می باشد.

  طراحی وب سایت در آرادپرداز با توجه به نیازهای مشتری، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای داشتن یک وب سایت صورت می پذیرد. امروزه طراحی و ساخت یک وب سایت , نیازمند علم و دانش است , برای خلق یک ایده با زبان های برنامه نویسی در حال رشد.

  آرادپرداز با استفاده از PHP Framework های قوی و اختصاصی امکان طراحی و ساخت وب سایت های مختلفی را در زمینه های همچون "سایت های خبری و مجلات اینترنتی - وب سایت های خرید و فروش - سایت های نیازمندی و اطلاعاتی و استارت آپ

  بیشتر
  https://www.aradpardaz.com/
 • ارسال در محصولات و خدمات آرادپرداز

  نرم افزار تحریریه خبر

  نرم افزار تحریریه خبری داتیس برای طراحی و راه اندازی انواع سایت' target='_blank' >وب سایت های خبری تحلیلی و طراحی سایت خبرگزاری - پورتال های سازمانی و مجلات اینترنتی , بستری قدرتمند با انعطاف پذیری بالا را فرا هم می کند.
  تحریریه هوشمند خبر

  بخشهای عمومی در پورتال خبری داتیس , به صورت کاملا انعطاف پذیر و متناسب با سلیقه ها و نیازهای شما، از طریق مدیریت پورتال قابل تنظیم خواهد بود، به علاوه کلیه ماژول‌های موجود در پورتال مانند ماژول آخرین خبرها - پیشنهاد سردبیر - اسلایر خبری - پربازدیدترین های هر بخش - نظر سنجی و ... قابل بهره برداری در تولید خروجی‌های وب سایت می باشند. این امر امکان شکل دهی یک پورتال خبری و خبرگزاری با امکانات متنوع شخصی سازی برای مخاطبین شما را فراهم می‌سازد.

  همچنین پورتال خبر داتیس دارای جستجوگر هوشمند خبر ( خبر خوان ) جهت بروز رسانی خودکا

  بیشتر نرم افزار تحریریه خبر
  https://www.aradpardaz.com/web-desi
 • ارسال در محصولات و خدمات آرادپرداز

  پورتال هوشمند خبر

  پورتال خبر و تحریریه هوشمند آرادپرداز برای طراحی و راه اندازی انواع سایت' target='_blank' >وب سایت های خبری تحلیلی و طراحی سایت خبرگزاری - پورتال های سازمانی و مجلات اینترنتی , بستری قدرتمند با انعطاف پذیری بالا را فرا هم می کند.
  طراحی سایت خبری و خبرگزاری با قابلیت جستجوگر هوشمند خبری - خبر خوان

  بخشهای عمومی پورتال خبر آرادپرداز, به صورت کاملا انعطاف پذیر و متناسب با سلیقه ها و نیازهای شما، از طریق مدیریت پورتال قابل تنظیم خواهد بود، به علاوه کلیه ماژول‌های موجود در پورتال مانند ماژول آخرین خبرها - پیشنهاد سردبیر - اسلایر خبری - پربازدیدترین های هر بخش - نظر سنجی و ... قابل بهره برداری در تولید خروجی‌های وب سایت می باشند. این امر امکان شکل دهی یک پورتال خبرگزاری با امکانات متنوع شخصی سازی برای مخاطبین شما را فراهم می‌سازد.

  همچنین پورتال خبر داتیس دارای جس

  بیشتر