11 مطلب بدون دنبال کننده
www.sanat.ir/clubrenter

کلاب رنتر

اجاره آنلاین


 • ارسال در محصولات و خدمات کلاب رنتر

  اجاره تخته وایت برد

  اجاره تخته وایت برد برای نوشتن روی تخته سفید یا همان تخته وایت برد از ماژیکهای مخصوص استفاده می‌کنند. برای پاک کردن نوشته‌ها نیز از وسیله‌ای به نام تخته پاک کن، که از یک تکه ابر تشکیل شده‌است، استفاده می‌شود. با به‌ وجود آمدن تخته سفید وایت برد، امروزه کمتر از تخته سیاه استفاده می‌شود.
  فولاد رنگ‌ شده یا آلومینیوم نوع فولادی و آلومینیومی انواع بسیار مختلفی دارد. این نوع سطح بسیار لطیف و تمیز است که به‌ راحتی تمیز و بر روی آن نوشته می‌شود. در این نوع، ورق فولاد از لایه‌های مختلفی تشکیل شده‌است که بسته به نوع تولید آن کیفیت تعیین می‌شود.
  مشخصات :

  سایز : ۱۰۰×۲۰۰

  موارد مصرف : ادارات ، نهادهای آموزشی ، کانونهای فرهنگی
  ساخته شده از : صفحه سفید فرمیکای خارجی

  وایت برد مغناطیسی قاب وگوشه فلزی
  قاب آلومینیوم قطر ۱۶ میلی متر
  دولایه نئوپان یا ام دی ا

  بیشتر اجاره تخته وایت برد
  http://www.clubrenter.com/product/w
 • ارسال در محصولات و خدمات کلاب رنتر

  اجاره میز سوارز

  اجاره میز سوارز یکی از جدیدترین محصولاتی ست که به عنوان تزئینات استفاده می شوند . این میزها به صورت کلی نمایی جالب و ویژه دارند در محیط های تاریکی به کار می روند که نور بسیار کمی داشته باشند بسته به فضای شما که می خواهید می توانید با اجاره میز سوارز بسیار تزئینات ویژه ای به فضا شما داده شود که این میز ها می توانند به عنوان میز شام میز اصلی پذیرایی و یا میز هایی که شما به عنوان میز مرکزی استفاده می کنید جایگزاری شده و به کار برده شوند میز های سوارز در رنگ بندی های متفاوتی هستند که شما می توانید بسیار حرفه ای در کنار هم با استفاده از رقص نور و مه ساز بسیار رویایی و ویژه محیط را نمایش دهید و باعث جذاب تر شدن محیط میهمانی و یا جشن خود شوید.

  اجاره میز سوارز
  http://www.clubrenter.com/rent/soar
 • ارسال در محصولات و خدمات کلاب رنتر

  اجاره ویلچر

  ویلچر ها می‌توانند کمک کنند تا افراد معلول یا کم توان بتوانند پا به پای افراد جوان و دارای سلامت جسمی ، به فعالیت های روزانه بپردازند و نیازمند به کمک دیگران نباشند.

  این ویلچرها می‌توانند قیمت های بالایی داشته باشند و در بسیاری از مواقع برای یک استفاده کوتاه مدت ، خرید این ویلچرها کاری معقول و اقتصادی نیست.

  اجاره ویلچر
  http://www.clubrenter.com/rent/vilc
 • ارسال در محصولات و خدمات کلاب رنتر

  اجاره دستگاه تصفیه هوا

  اجاره دستگاه تصفیه هوا یکی از راهکارهای مدرن برای ایجاد هوای سالم در محیط منزل و محل کار است.

  با توجه به آلودگی هوا در شهرهای پرجمعیت به خصوص در فصول سرد سال که پدیده وارونگی هوا رخ می دهد نیاز به هوای سالم برای افراد بیشتر از گذشته می شود.
  عملکرد این دستگاه ها بسیار مناسب و متناسب با دانش روز است.
  این دستگاه با مکش هوا به درون خود فرایندی را شروع و بعد از اتمام هوایی سالم را به فضا وارد می کند.

  اجاره دستگاه تصفیه هوا
  http://www.clubrenter.com/rent/behd
 • ارسال در محصولات و خدمات کلاب رنتر

  اجاره بخاری گازی فن دار

  این محصول مناسب ۸۰۰ متر مکعب می باشد و با استفاده از انرژی گاز و پرتاب فن اکسیال محیط های بزرگ را بصورت ایمن گرم می کند.

  این بخاری دارای قدرت حرارتی ۴۵۰۰۰ کیلوکالری در ساعت بوده و از نظر استفاده از فن جهت پرتاب باد گرم ، محیط را سریعتر گرم می کند و قابلیت استفاده در فضاهای بزرگتر را دارد.

  مشخصات محصول:

  مدل ۶۴۰

  نوع سوخت گاز طبیعی

  قدرت حرارتی ورودی ۴۵۰۰۰ کیلو کالری در ساعت

  مصرف سوخت متر مکعب در ساعت : ۴٫۸

  فضای قابل گرمایش (تقریبی) مترمکعب ۸۰۰-۵۰۰

  ابعاد سانتیمتر : طول ۷۲ * عمق ۶۰ * ارتفاع ۱۰۲ سانتی متر

  اجاره بخاری گازی فن دار
  http://www.clubrenter.com/product/6
 • ارسال در محصولات و خدمات کلاب رنتر

  اجاره باند و لوازم نورپردازی

  اجاره باند و لوازم نورپردازی
  تجهیزات نورپردازی مراسم یا به طور کلی رقص نور، شامل اقلامی است که نور های مختلف و متحرک را در فضا متصاعد کرده و مجالس را زیبا تر می کنند.
  در این میان لوازمی هستند که در زیر مجموعه تجهیزات نورپردازی مجالس قرار می گیرند اما برای زیبا کردن مراسم از هیچ نوری استفاده نمی کنند.
  یکی از شناخته شده ترین این دستگاه ها، دستگاه مه ساز یا همان یخ خشک است که با دودی که از خود متصاعد می کنند به رنگ ها و نورهای موجود در فضا جلوه بهتری می‌دهد.

  اجاره باند و لوازم نورپردازی
  http://www.clubrenter.com/rent/soun
 • ارسال در محصولات و خدمات کلاب رنتر

  اجاره دستگاه فتوتراپی(درمان زردی نوزاد در منزل)

  اجاره دستگاه فتوتراپی یا اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد یکی از ابزارهای پزشکی هستند که توسط طیف‌های نور آبی با ویژگی‌های مخصوص ، کمک می‌کنند تا بیلی روبین از بدن نوزاد خارج گردد.
  در صورت ابتلای نوزاد دلبند شما به زردی پس از مشورت به پزشک، درصورت نیاز به اجاره دستگاه فتوتراپی یا همان اجاره دستگاه درمان زردی به سایت کلاب رنتر مراجعه و براحتی و با صرف هزینه مناسب زردی کودک خود را برطرف نمایید.

  اجاره دستگاه فتوتراپی(درمان زردی نوزاد در منزل)
  http://www.clubrenter.com/rent/phot