www.sanat.ir/eimenzardi

اجاره و فروش دستگاه زردی

تولید کننده و وارد کننده دستگاه زردی نوزاد

0 از 5
 • فروش دستگاه زردی نوزاد با امکانات فوق العاده

  ٣٠٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ ۱۳:۱۳ |

  یکی از تخصص های ما اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد می باشد. در واقع ما با سال ها تجربه و سابقه در زمینه تولید و واردات دستگاه زردی نوزاد استفاده از این دستگاه را به شما پیشنهاد می کنیم.
  دستگاه زردی و یا فتوتراپی مورد تایید پزشکان و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت کشور است. شما می توانید با مراجعه به وبسایت ما و یا تماس با ما در تمامی اطلاعات در مورد زردی نوزادان و روش های درمانی آن را بدست آورید.
  روش های بسیاری برای درمان زردی وجود دارد. برای مثال استفاده از برخی دارویی' target='_blank' >گیاهان دارویی در طب سنتی، بستری نمودن کودک در بیمارستان و یا استفاده از لامپ مهتابی. داروهای گیاهی و لامپ مهتاپی درمان قطعی نیستند و ممکن است به نوزاد شما آسیب بزنند. بستری نمودن کودک در بیمارستان نیز زمان بر و هزینه بر است.
  از این رو شما می توانید با خرید و یا اجاره دستگاه زردی

  بیشتر
  1 / 1
  فروش دستگاه زردی نوزاد با امکانات فوق العاده
  http://eimenzardi.com/
 • درمان موثر و قطعی با اجاره دستگاه زردی نوزاد

  ٣٠٠ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ ۱۳:۰۵ |

  امروزه اجاره دستگاه زردی نوزاد با محبوبیت بسیاری در بین والدین مئاجه شده است. این امر به خصوص در والدینی که تنها دارای یک نوزاد هستند شایع است. فتوتراپی' target='_blank' >دستگاه فتوتراپی و یا همان زردی نوزاد دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است و پزشکان نیز استفاده از آن را تجویز می کنند. فتوتراپی به معنی نور درمانی است. از این رو در این روش با تاباندن نور به بدن نوزادان بیلی روبین اضافی را دفع می کنند.
  روش مشابهی نیز وجود دارد که در آن از لامپ مهتابی استفاده می شود. باید بیان نمود که این روش مورد تایید پزشکان نمی باشد. زیرا نوری که از لامپ مهتابی ساطع می شود تاثیری بر روی بیلی روبین خون ندارد. به علاوه ممکن است به نوزادان نیز آسیب وارد شود.
  اجاره دستگاه زردی نوزاد با هزینه بسیار کمی انجام می شود و قیمت آن در مقایسه با هزینه های بیمارستان بسیار کمتر است. طول درمان

  بیشتر
  1 / 1
  درمان موثر و قطعی با اجاره دستگاه زردی نوزاد
  http://eimenzardi.com/