www.sanat.ir/natec

گروه طراحی ناتک

دکوراسیون داخلی معماری و طراحی

(0 نظر) 0 از 5
 • طراحی جذاب یک حیاط کوچک منطبق با منازل ایران

  ٣٢٢ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ ۱۱:۰۴ |

  هر صاحب خانه موافق داشتن یک حیاط خلوت یا پاسیوی زیبا در خانه است.
  (برای مشاهده همه تصاویر به لینک مراجعه فرمایید)

  یک مکان عالی برای تفریح ​​و استراحت که هر زمانی که احساس خستگی از کار روزانه داشته باشد در آن فضا خستگی خود را رفع نماید.

  گذشته از هوای تازه و تمام سرسبزی هایی که در این منطقه دیده می شود، بهتر است که از دیوارها تا صندلی و همه چیز طراحی شود. ما قبلا به شما طرح های مختلف حیاط خلوت را نشان داده ایم اما این یکی متفاوت است و بدون تردید مورد پسند خانم ها خواهد بود.

  یک زن و شوهر جوان با چهار فرزند می خواستند فضایی را ایجاد کنند که بتوانند خانواده و دوستان خود را در آن سرگرم کنند. البته، آنها از یک تیم طراحی کمک گرفتند تا یک طرح جدید برای حیاط خود ایجاد کنند، و یک ملک کاملا معمولی را به یک خانه با طراحی خاص و پیچیده تبدیل کرد

  بیشتر
  1 / 1
   طراحی جذاب یک حیاط کوچک منطبق با منازل ایران
  http://natec.ir/%D9%85%D8%B7%D8%A7%
 • دکوراسیون داخلی اصفهان

  ٣۴۶ بازدید | زمان ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ ۱۳:۳۷ |

  گروه طراحی ناتک فعالیت خود را به طور غیر متمرکز از بهار سال 1383 در اصفهان آغاز نمود. این گروه در حال حاضر به عنوان اولین گروه معماری داخلی آکادمیک در اصفهان مشغول فعالیت است همچنین دارای نماینده اجرایی در تهران و بندرعباس می باشد.

  گروه ناتک مفتخر است که پس از گذشت سالها تجربه در زمینه ی طراحی و اجرا ، توانسته در زمره ی توانمندترین گروه های فعال در این عرصه باشد. این گروه دارای حداقل سه تیم در هرزمینه ی مربوط به فاز صفر تا فاز سوم بوده و هدف خود را رسیدن به درجه ی اعلای کیفیت در طراحی و اجرا و در نهایت رضایت کامل کارفرمایان قرار داده است.

  در امر معماری و معماری داخلی ( طراحی و دکوراسیون داخلی ) طراحی مناسب و نظم حاکم برکار (تحویل بموقع با بهترین کیفیت ) در اولویت قرار دارد ،لازم به ذکر است تیم های اجرایی که هم اکنون تحت نظارت گروه طر

  بیشتر
  1 / 1
  دکوراسیون داخلی اصفهان
  http://natec.ir/