www.sanat.ir

:: بوستر پمپ آب ::


یکی از مشکلات رایج ساختمان های مسکونی، کمبود فشار آب است. پمپ افزایش فشار آب داخل ساختمان ایده ای کاربردی برای جبران این مشکل است. با نصب آن آب با فشار بهتری در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. این پمپ در قالب مینی پمپ طراحی شده است که ابعاد کوچک و توان آبدهی کمی دارد. از این محصول نه تنها در داخل خانه، بلکه برای وسایل خانه مانند یخچال، ماشین لباسشویی و ... استفاده می شود.

بوستر پمپ آب

ویژگی های پمپ آب داخل واحد

این مدل پمپ دارای ظاهر کوچک هستند و در ابعاد جمع و جور طراحی شده اند. وزن این پمپ در مقایسه با پمپ های بزرگ بسیار کم و قالبا دارای توان 1 اسب بخار است. نحوه عملکرد آن بدین گونه است که با اتصال به برق کار می کند و در صورت قطعی برق از کار می افتد.

اگر آب به واحد ساختمان نمی رسد، استفاده از این پمپ پیشنهاد نمی شود. برای رفع این مشکل باید به سراغ دیگر پمپ ها بروید که توان بیشتری دارند و در پایین ساختمان نصب می شوند.

کاربردهای پمپ آب کوچک داخل خانه

این پمپ با داشتن سایز کوچک و صدای بسیار کم، داخل واحد ساختمان نصب می شوند. برای طراحی آن ها هد بالایی در نظر گرفته نمی شود و امکان انتقال آب به ارتفاع بالا را ندارد. اما می توان تا حدودی آبرسانی را بهبود بخشد و برای استفاده یک خانواده کاملا مناسب است.

پمپ های کوچک داخل خانه به خوبی فشار کافی را جبران می کنند و در صورت وجود جریان آب درون لوله دست به کار می شوند. اما اگر آبی درون لوله نباشد، از کار می افتد.

چرا به پمپ آب داخل واحد ساختمان نیاز داریم؟

در مواقعی که آب به میزان کافی فشار ندارد یا آب در برخی ساعات به خوبی در دسترس قرار نمی گیرد، بهتر است از پمپ افزایش فشار کوچک استفاده کنید. اجرای این پمپ فشار را تنظیم می کند و در محیط ساختمان یا محل کار نصب می شود. اگر با شرایط زیر روبرو هستید، بهتر است این ابزار را تهیه کنید:

  • فشار لازم برای خانه تامین نمی شود.
  • واحد ساختمان در ارتفاع بالا قرار دارد و آب برای جابجایی نیازمند نیروی بیشتری است.
  • برخی شیرآلات و آبفشان ها برای ارائه آب و جریان آن نیازمند فشار بالا است و باید آب با فشار بیشتری به جریان یابد.
  • روشن و خاموش شدن پمپ یا کار کردن یکسره آن بیانگر تنظیم فشار است.

بوستر پمپ

بوسترپمپ ابارا از محصولات شرکت ابارا ایتالیا می باشد. معمولا در این نوع از محصولات چند پمپ را بصورت موازی بهم متصل می کنند تا باعث افزایش هد و دبی و درنتیجه افزایش فشار آب در مصارف مختلف گردد. بوسترپمپ های ابارا مصارف مختلفی همچون در بوستر پمپ های آبرسانی، بوسترپمپ های آبیاری و بوسترپمپ های آتشنشانی دارند. تنها برخی از مدل های پمپ ابارا قابلیت کوپل شدن و ساخت بوسترپمپ را دارند که این مدل ها عبارتند از CDA، EVMSG EVMS ،MD-MMD،3D-3DPF ،FSA . برای خرید بوسترپمپ ابارا از نمایندگی پمپ ابارا در ایران، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. بوسترپمپ های ارائه شده در این شرکت دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

نحوه نصب بوستر پمپ آب

برای نصب و راه اندازی این محصول توجه به نکات زیر ضروری است:

  1. برای نصب پمپ آب داخل ساختمان باید حداقل فشار آب وجود داشته باشد. اگر آبی درون لوله نباشد، پمپ به خوبی کار نمی کند.
  2. یکی دیگر از نکات مهم برای نصب، توجه به سیستم لوله کشی است. لوله کشی ساختمان باید از بالا به پایین انجام شده باشد. در صورت انجام لوله کشی به سبک پایین به بالا، به ورودی آب به درون ساختمان توجه کنید. زیرا پمپ باید در مسیر لوله نصب شود.
  3. اگر از کنتور مجزا آب استفاده می کنید، می توانید برای اجرای پمپ داخل ساختمان اقدام کنید. در غیر این صورت احتمال کاهش فشار آب برای واحدهای دیگر وجود دارد. البته با نصب این محصول برای دیگر همسایگان می توانید این مشکل را حل کنید.

بوستر پمپ آب

قیمت پمپ آب داخل واحد ساختمان

قیمت این پمپ بسیار مناسب است و برخلاف کاربردهای فراوان، با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه برای داخل واحد نصب می شود. البته عوامل مختلفی مانند توان، طراحی، برند انتخابی، کیفیت تولید، عملکرد و ... بر قیمت پمپ آب داخل ساختمان موثر است. بی تردید خرید از برندهای معتبر و انتخاب محصولات باکیفیت نیازمند پرداخت هزینه بالاتری خواهد بود.

خرید پمپ افزایش فشار آب

برای خرید این پمپ کافی است شرایط و ویژگی های مورد نظر خود را مشخص کنید. سپس به سراغ برندهای معتبر بروید. در موارد زیر به نکاتی که باید هنگام ثبت سفارش در نظر بگیرید اشاره می کنیم:

هد پمپ

این ویژگی بیانگر این است که پمپ چه میزان توانایی برای انتقال آب به ارتفاع های بالاتر دارد. هر چند این ویژگی برای خرید پمپ افزایش فشار ساختمان اهمیت چندانی ندارد.

دبی پمپ

دبی میزان خروجی و فشار آب را مشخص می کند که برحسب واحد مترمکعب بر ساعت بیان می شود. پمپ های کوچک دارای دبی های کم هستند و کاهش فشار آب درون خانه را رفع می کنند.

تولید صدا

از آنجا که قرار است پمپ داخل واحد نصب شود، میزان صدای تولیدی آن بسیار اهمیت دارد. پس پمپی را انتخاب کنید که صدا ناچیزی تولید کند و باعث اذیت همسایگان نشود.

ابعاد و اندازه

پمپ های داخل ساختمان در ابعاد و اندازه کوچک تولید می شود. برای خرید این محصول این ویژگی را در نظر بگیرید. حتما به محل نصب نیز توجه کنید.

کیفیت ساخت

امروزه برندهای مختلف در زمینه تولید پمپ فعالیت دارند که طراحی پمپ به نحوه استفاده درست و عملکرد صحیح آن تاثیر گذار است. مهم ترین موضوع موثر بر کیفیت ساخت، متریال اجرایی است. متریال های باکیفیت مانند برنج، چدن، فولاد و ... برای ساخت پمپ استفاده می شود که برنج نسبت به موارد دیگر انتخاب بهتری است.

خرید پمپ افزایش فشار آب داخل واحد انتخابی منحصر به فرد برای رفع کاهش فشار آب است. این محصول می تواند در ساعاتی که فشار آب افت پیدا می کند عملکرد خوبی داشته باشد و رضایت افراد خانواده را جلب کند. تنها کافی است برای تهیه آن به سراغ برندهای معتبر بروید.

برند لئو یکی از بهترین برندهای تولید کننده انواع پمپ است که کیفیت محصولات خود را تضمین می کند. در واقع از بهترین مواد اولیه برای ساخت محصولات بهره مند و سالیان طولانی است که فعالیت حرفه ای خود را به اثبات رسانده است.

بوستر پمپ آب

بوستر پمپ آبرسانی

بوستر پمپ ابزاری است که از چند موتور پمپ به حالت موازی تشکیل می شود. این موتورها به یکدیگر متصل هستند و به محض تغییر میزان آب مصرفی، در سیستم شروع به کار و میزان ایده آلی از آب را درون لوله پمپاژ می کنند. زمانی که فشار درون لوله ها دائما در حال کم یا زیاد شدن است، برای جلوگیری از آسیب دیدگی لوله ها و قطعی آب در برخی واحدها، استفاده از بوستر پمپ پیشنهاد می شود.

انواع بوسترهای آبرسانی برای مراکز مختلف تجاری، اداری و صنعت کشاورزی با هدف آبیاری استفاده می شود. همچنین بوستر پمپ آتش نشانی در سیستم اطفا حریق حضور پررنگی دارد.

فروش بوستر پمپ

گروه لئو یکی از بهترین برندهای سازنده بوستر پمپ است که کیفیت و اصالت محصولات خود را تضمین می کند. این برند در بازار بسیار شهرت دارد و انواع دبی و فشار را برای تولید محصولات خود در نظر گرفته است. از این برند می توانید برای محیط خانگی، صنعتی و آتش نشانی، مناسب ترین بوستر را خریداری کنید.

امروزه در پروژه های مختلف می تولنید بوستر پمپ لئو را مشاهده کنید. نمونه های تولید شده در این برند از بهترین متریال ساخته شده است، طوری که برای مدت طولانی موثر و مفید واقع می شوند.

بوستر پمپ قیمت

قیمت این محصولا براساس عوامل گفته شده در موارد زیر مشخص می شود:

نوع: بوستر پمپ در طرح های مختلف همچون، خانگی، آبرسانی و صنعتی وجود دارد. هر کدام از این طرح ها دارای ویژگی و عملکرد خاصی هستند و قیمت آن ها ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد.

فشار: فشار بوسترهای پمپ همان فشار آب خروجی است. این ویژگی با توجه به ارتفاع و میزان مصرف آب مشخص می شود. هر چه فشار بیشتر باشد، قیمت این ابزار افزایش می یابد.

کیفیت قطعات: هر چه کیفیت قطعات بوستر بیشتر باشد، قیمت آن افزایش می یابد. پس محصولات برندی که کیفیت آن ها تضمین شده است با قیمت متفاوتی ارائه می شوند.

ظرفیت: ظرفیت بوستر با توجه به میزان آبدهی آن مشخص می شود. هر چه توانایی بوستر برای تقویت فشار بیشتر باشد، قیمت آن برای خرید بیشتر است.

برند: برندهای بوستر پمپ روی قیمت نیز تاثیرگذار است. با انتخاب برندهای معتبر باید قیمت های بیشتری بپردازید.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت می توان به هزینه های مربوط به جابجایی، انتخاب فروشگاه و ... اشاره کرد. برای اطلاع دقیق از قیمت می توانید با مشاورین فروش تماس بگیرید. بعد از مشخص کردم محصول دلخواه، قیمت نهایی اعلام می شود.

بوستر پمپ دور متغیر

بوستر پمپ دور متغیر برای آپارتمان های دارای طبقات بالاتر استفاده می شود. این ابزار با توجه به طراحی متفاوت آب را به طبقات بالاتر می رساند، بدون این که فشار آب کاسته شود. این نوع بوستر پمپ در کنار تامین فشار ثابت، در مصرف آب و برق صرفه جویی می کند. شاید تصور کنید عملکرد این بوستر پمپ پیچیده به نظر می رسد، اما ویژگی اصلی آن اینورتر است. با به جریان افتادن نیرو الکتریکی، الکتروپمپ شروع به گردش می کند و اینورتر وظیفه تنظیم سرعت گردش براساس برقی خروجی دارد.

در واقع بوستر پمپ دور متغیر دارای الکتروپمپ هایی است که با توجه به نوبت و میزان فشار ورودی کار می کنند. هر زمان که فشار و مصرف واحد افزایش یابد، سرعت گردش پمپ نیز زیاد می شود. در صورت کاهش فشار و مصرف نیز، سرعت گردش کم می شود.

بوستر پمپ تکفاز

بوستر پمپ تکفاز یا دور ثابت، ابزاری است که به میزان مشخص موجب افزایش فشار می شود. به کمک این ابار فشار آب ثابت نگهداشته می شود و از تغییر نوسان آن، در صورت تغییر دریافت آب در طول روز جلوگیری می کند.

هنگامی که بوستر پمپ دور ثابت شروع به کار می کند، حداکثر توان آن به کار می آید و شاهد کاهش توان مصرفی آن نخواهید بود. به همین خاطر، استفاده مداوم از آن کارایی پمپ را کاهش می دهد. برای رفع این مشکل، استفاده از کنترلر بوستر پمپ دور ثابت پیشنهاد می شود. این ایده کمک می کند بدون قطع کردن برق آن را از کار بیندازید یا جریان را کم و زیاد کنید.

بوستر پمپ چیست؟

بوستر پمپ از یک یا چند پمپ به حالت موازی تشکیل می شود که به واسطه کلکتورهای مکش و دمش کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این ابزار وظیفه آبرسانی را به عهده دارد و به معنای تقویت کننده است. با نصب آن فشار مایعات افزایش می یابد و دیگر نگرانی بابت کاهش فشار در ساعات مختلف وجود ندارد.

در برخی ساختمان ها که فشار آب طبیعی بسیار کم است یا آب به طبقات بالا نمی رسد، بوستر پمپ موجب افزایش فشار می شود و کمبود فشار جبران خواهد شد. همچنین در سیستم های آبیاری، بوستر به حفظ فشار ثابت برای آبیاری گیاهان و محصولات کمک می کند و در صنایع مختلف تامین فشار آب با نصب بوستر پمپ امکان پذیر است.

بوستر پمپ دور ثابت

اگرچه بوستر پمپ های دور ثابت با دور متغیر ظاهری یکسان دارد، اما بوسترهای دور ثابت فشار آب در حد مشخصی افزایش می دهند. در واقع به محض تغییر جریان و میزان فشار آب ورودی، فشار را در یک مقدار نگه می دارد. حال در صورت عدم مصرف، پمپ خاموش می شود.

قیمت بوستر پمپ دور متغیر

قیمت بوستر پمپ دور متغیر به برند انتخاب، توان، عملکرد و کیفیت طراحی آن بستگی دارد. این محصول به دلیل ثابت نگهداشتن فشار سیستم مزایای زیادی دارد. در برخی از ساختمان برای هر واحد، یک پمپ استفاده شده است. این شرایط باعث افزایش هزینه و مصرف برق می شود. در حالی که با نصب بوستر دور متغیر، در هر واحدی که شیر آب باز می شود، فشار آب افزایش می یابد. بعد از بسته شدن شیر، بوستر خاموش می شود.

محاسبه و طراحی بوستر دور متغیر

برای محاسبه و طراحی این ابزار باید با واژه زون یا zone آشنا شوید. زون به بخش هایی از ساختمان بلند اشاره دارد که آب لازم برای بخش ها توسط بوستر تامین می شود. در واقع تشخیص تعداد زون ها اولین کار برای محاسبات بوستر پمپ است که بعد از آن محاسبه دبی و هد پمپ می پردازیم. با توجه به فرمول تعداد زون و تعداد طبقات هر زون قابل محاسبه است:

بوستر پمپ آب

برای محاسبه دبی بوستر نیز باید به جدول مصارف نگاهی بیندازید. داخل جدول واحدهای ساختمان مقدار SFU یا حداکثر فشار لحظه ای را بیان می کنند. اما برای محاسبه تقریبی دبی بوستر می توانید از فرمول نیز استفاده کنید. در این فرمول، N تعداد افراد ساکن در ساختمان را بیان می کند.

بوستر پمپ آب

محاسبه و طراحی بوستر پمپ آتش نشانی

برای محاسبه بوستر پمپ آتش نشانی، دو مولفه هد و دبی مهم شمرده می شود:

دبی: این مقدار یک جعبه آتش نشانی معادل 50gpm است. با توجه به تعداد جعبه ها در ساختمان دبی پمپ برابر است با:

Gpm=50*n

n در این فرمول بیانگر ضریب جعبه های آتش نشانی است. ظرفیت آن به نوع وسایل اطفای حریق آبی داخل ساختمان بستگی دارد. با توجه به استانداردهای N.F.P.A در ساختمان های مجهز به جعبه آتش نشانی، ظرفیت بوستر برای هر مصرف 50 گالن آب در دقیقه برای هر جعبه و استفاده همزمان از دو جعبه آتش نشانی است.

برای محیط های دارای هیدرانت آتش نشانی حداقل ظرفیت بوست پمپ 500 گالن در دقیقه است. برای محاسبه هد بوستر پمپ آتش نشانی از فرمول زیر استفاده می شود:

Pt = P1 + P2 + P3

افت مسیر:

P1 = 1.5 * L * 0.04

L: طول مسیر رفت از دهانه بوستر پمپ تا بالاترین جعبه آتش نشانی بر حسل متر

P3: ارتفاع عمودی بالاترین جعبه از دهانه بوستر پمپ بر حسب متر

فشار لازم برای سر شلنگ بالاترین جعبه بر حسب فرمول روبرو بدست می آید: P2= 42 m.H20

حال عدد دبی بدست آمده در عدد 30 ضرب می شود و حجم مخزن بر حسب گالن بدست می آید.

بوستر پمپ آبرسانی ابزاری کاربردی برای انتقال آب مصرفی در محیط و صنایع مختلف است. برای خرید بوستر پمپ بهترین مراجعه به تولیدکنندگان معتبر همچون لئو است که این دسته از تولیدکنندگان کیفیت و قیمت را تضمین می کنند و با کمک مشاورین فروش مناسب ترین محصول به شما پیشنهاد می شود.

قیمت بوستر پمپ آب خانگی | قیمت بوستر پمپ خانگی

برای خرید بوستر پمپ آب خانگی اطلاع از قیمت آن بسیار مهم است. قیمت بوستر به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن ها شامل کاربرد، تعداد الکتروپمپ ها، توان، کیفیت اتصالات و ... است. پس برای استعلام از قیمت ابتدا مدل بوستر انتخابی خود را مشخص کنید، سپس با برقراری تماس با مشاورین فروش از رنج قیمتی آن ها با خبر شوید.

کنترلر بوستر پمپ

کنترلر بوستر پمپ همانطور که نامش پیداست، ابزاری است که با هدف کنترل و مدیریت عملکرد پمپ های آبرسان کاربرد دارد. این دستگاه به تنظیم، کنترل فرکانس و ولتاژ برق ورودی کمک می کند و باعث بوستر کردن فشار و جریان آب می شود. پس حضور آن بر عملکرد بهتر پمپ آب بسیار تاثیرگذار است.

کنترلرها به حالت دیجیتال و به کمک سنسورهای مختلف کنار پمپ حضور دارند و به بررسی فشار و جریان آب می پردازند. سپس براساس مقادیر مشخص شده، ولتاژ و فرکانس برق ورودی را مشخص می کند و موجب بوستر کردن فشار و جریان آب می شود.

قیمت کنترلر بوستر پمپ

عوامل مختلفی بر قیمت این ابزار موثر است که برای خریداری آن باید به نوع پمپ توجه داشته باشد. در واقع برای مشاهده بهترین عملکرد همخوانی کنترلر و نوع پمپ بسیار مهم است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت عملکرد، کیفیت، پایداری و برند انتخابی آن می توان اشاره کرد. کنترلر بوستر پمپ باید در عین کاهش مصرف انرژی، بهترین عملکرد را داشته باشد و به نحوه احسن به پمپ کمک کند.

بوستر پمپ کوچک

بوسترها از چندین پمپ کوچک تشکیل می شوند که به دلیل اندازه گیری دقیق میزان مصرف و افت فشار، درون سیستم قرار می گیرند. هنگام افت فشار، تقاضای ساکنین برای آب دائما در حال تغییر است. با نصب بوستر کوچک خانگی فشار سیستم تنظیم می شود. در ساختمان هایی که نیاز به تنظیم فشار ندارند، با نصب پمپ آب آب همراه با مکش ایده آل وارد لوله های آبرسانی می شود و سطح دبی افزایش می یابد. اما در ساختمان های بلند، باید آب ارتفاع قابل توجهی را طی کند و استفاده از بوستر ضروری است.

بوستر پمپ چیست؟

بوسترها از چندین پمپ ساخته می شوند که هر کدام از آن ها دارای یک خط تغذیه و خروجی مشخصی هستند. تابلوهای کنترل فرمان به عملکرد بهتر پمپ ها کمک می کند و برای همه پمپ یک شیر تخلیه وجود دارد. با نصب بوستر فشار آب در زمان بالاترین مصرف ثابت می ماند و به دلیل بهره مندی از سیستم اینورتر مزایای فوق العاده ای دارد. هنگامی که نوسانات مصرفی زیاد است، استفاده از بوستر پمپ به جای یک پمپ بزرگ به صرفه تر است. زیرا بوستر در کمترین فضا نصب می شود و هزینه های نگهداری و نصب آن ناچیز است.

کاتالوگ بوستر پمپ

کاتالوگ بوستر پمپ از مجموعه بوسترهای پرکاربرد تشکیل شده است که هر کدام دارای مشخصات منحصربه فردی هستند. با مشاهده محصولات با کیفیت برند لئو به راحتی می توانید بهترین تجربه خرید را داشته باشید. این برند یکی از بهترین تولیدکنندگان در حوزه بوستر پمپ است و علاوه براین، گزینه های بی شماری برای خرید پمپ ارائه می دهد.

بوستر پمپ | خرید بوستر پمپ

خرید بوستر پمپ مناسب و راه اندازی سیستم آن به درستی بسیار اهمیت دارد. اگرچه این محصول موجب کاهش مصرف انرژی می شود، اما انتخاب نادرست ممکن است اقدامات مربوط تعمیرات و نگهداری را افزایش دهد و نتیجه دلخواه را از آن مشاهده نکنید.

برخی افراد به دلیل پرداخت هزینه کمتر، به تامین نیازهایشان توجه نمی کنند و همین موضوع باعث خرید سیستم های نامرغوب می شود. برای پیشگیری از این اتفاق ناخوشایند بهتر است با مشاورین فروش صحبت کنید و با توجه به شرایط محیطی بهترین بوستر پمپ را از برند لئو خریداری کنید. با بررسی و تحقیقات اولیه، رضایت شما جلب می شود و از خدمات بهتری بهره مند خواهید شد.


دیگر مطالب ویژه

معرفی پایانه‌های اتوبوسرانی اصفهان تشخیص کولر گازی گری اصل و تقلبی نیازمندی‌ها و نکات مهم برای استخدام شدن به‌عنوان نیروی حراست پرمصرف ترین لوازم شیشه ای آزمایشگاهی کدامند؟ +۳ کاربرد اصلی آنها نوار نقاله در ایران بصورت تخصصی تولید میشود! بولت صنعت، پخش عمده پیچ و مهره در تهران آشنایی با انواع تسمه صنعتی بررسی تاثیر هارمونیک بر عملکرد کلید ACB معرفی محصولات شرکت سینی کابل نوسان دریچه کولر درپوش دار چیست؟ راه حل طراحی کابینت آشپزخانه شیک برای فضاهای کوچک جدول وزن قالب فلزی بتن ۱۴۰۳ اجرای همزمان عایق و رنگ نمای ساختمان معرفی شیر پروانه ای و بررسی 8 مزیت کاربردی آن در صنعت با این کار فروشت را چند برابر کن پنج اشتباه رایج در هنگام خرید میلگرد بوستر پمپ چیست ؟ انواع گرماژهای کاغذ را بشناسید! اینورتر چیست؟ | کاربرد، طرز کار و انواع آن | به همراه مثال در هنگام خرید تجهیزات آتش نشانی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ معرفی انواع قیچی برش میلگرد تامین حقوق و منافع افراد و شرکت‌های درگیر در حمل و نقل جاده‌ای بین‌المللی بهترین روش های تولید پیچ و مهره در ایران چیست؟ تفاوت فرش ماشینی و دستباف چیست؟ (راهنمای جامع) درباره فیتینگ های لوله کشی بیشتر بدانید معرفی یکی از بهترین تولیدکنندگان پارتیشن اداری در ایران بهترین انتخاب بین 100 تا 300 کاوا در بازار ایران چه دیزل ژنراتوری است؟ نهال آلبالو پیوندی مدل‌های کابینت زیر سینک جدید، مدرن و کاربردی برای هر نوع آشپزخانه آموزش چسباندن سرامیک روی موزاییک با چسب و ملات {مزایا و معایب} هزینه‌های بازسازی خانه معرفی انواع جنس کارت ویزیت + راهنمای انتخاب جنس کارت ویزیت مناسب معرفی محصولات کارخانه رنگ اطلس فام سهند از افتخارات صنعت ایران حلوا ارده یکی از شیرینی های سنتی و محبوب کاربرد ویبراتور صنعتی در تولید بتن پروژه های ساختمانی 9 تا از مهم ترین خرابی های ماشین ظرفشویی ال جی + نحوه رفع احداث سردخانه چقدر هزینه دارد؟ چرا یخچال فریزر امرسان برفک می زند؟ (راه حل) راهنمای کامل رفع خطا های دستگاه کارتخوان و ساده ترین راه حل رفع خطا بهترین نرم افزار حسابداری در ایران تجهیزات برودتی طبخ نوین | یخساز صنعتی + یخساز قالبی + یخساز حبه ای + یخساز راهنمای جامع سفر به لس آنجلس متیل استات یک ماده کلیدی در صنعت تابلو برق دیزل ژنراتور چیست و چه نکاتی در زمان خرید باید به آن توجه کنیم؟ آشنایی با خدمات شرکت های باربری طرز کار دستگاه میوه خشک کن صنعتی راهنمای خرید الکتروموتور قیمت پارکت و کفپوش و لمینت با نصب متری چقدر است؟ انجماد سریع بهترین متریال برای سیستم لوله‌کشی استخر

لیست کامل