www.sanat.ir

:: معرفی انواع جنس کارت ویزیت + راهنمای انتخاب جنس کارت ویزیت مناسب ::


 

چاپ و توزیع کارت ویزیت یکی از روش‌های تبلیغاتی رایج است که بسیاری از افراد، از گذشته تا کنون، برای معرفی کسب‌وکار خود از این روش استفاده می‌کنند. یکی از عوامل مهم برای افزایش میزان اثرگذاری این شیوه تبلیغاتی استفاده از جنس باکیفیت برای آن است.

ما در این محتوا در مورد اهمیت استفاده از متریال با‌کیفیت برای چاپ کارت ویزیت با شما صحبت خواهیم کرد؛ نکاتی کاربردی برای انتخاب جنس مناسب کارت ویزیت و انواع آن را بیان می‌کنیم و در پایان هم در مورد استفاده از خدمات مجموعه معتبر تیم گرافیک برای چاپ انواع محصولات از جمله کارت ویزیت توضیحاتی خواهیم داد. 

اهمیت استفاده از متریال باکیفیت برای چاپ کارت ویزیت

استفاده از متریال با‌کیفیت برای چاپ کارت ویزیت بسیار مهم است. از جمله دلایل اهمیت این امر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با انتخاب جنس مناسب برای کارت ویزیت می‌توانید تصویری مثبت در ذهن مخاطبین خود ثبت کنید. برای مثال با انتخاب جنس کاغذ گلاسه مرغوب برای کارت ویزیت ذهنیت خوبی در مورد کسب‌وکار شما در افراد ایجاد خواهد شد.

  • استفاده از متریال باکیفیت برای کاغذ کارت ویزیت می‌تواند ماندگاری و دوام آنها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

  • با انتخاب جنس مناسب برای کاغذ کارت ویزیت، کیفیت رنگ‌های چاپی متنوع در طراحی آن هم بهتر خواهد بود که این امر در زیبایی بیشتر کارت ویزیت و افزایش جذابیت آن برای مخاطبین بسیار اثرگذار است.

انواع جنس کارت ویزیت

برای کاغذ کارت‌های ویزیت از جنس‌های مختلفی استفاده می‌شود که در ادامه این بخش به معرفی انواع و ویژگی‌های آنها خواهیم پرداخت:

کاغذ گلاسه

گلاسه یکی از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین متریال‌هایی است که برای چاپ کارت ویزیت از آن استفاده می‌شود. کاغذ گلاسه معمولا براق است و کیفیت رنگ و تصویر بر روی آن وضوح بسیار بالایی دارد.

این جنس کاغذ به دلیل ویژگی‌هایی که دارد، در برابر رطوبت مقاومت نسبتا زیادی دارد و به راحتی هم پاره نمی‌شود. همین ویژگی‌ها نیز از جمله مهم‌ترین مزایای آن‌ محسوب می‌شوند.

کاغذ کرافت

کاغذ کرافت یکی دیگر از مواد پرکاربرد برای چاپ کارت ویزیت است که با توجه به ضخامت بیشتر نسبت به کاغذهای معمولی، ماندگاری و دوام بیشتری هم نسبت به آنها دارد.

این نوع کاغذها در رنگ‌های مختلفی در بازار موجودند و همین تنوع رنگ یکی از مزایای مهم استفاده از این نوع متریال برای چاپ انواع برگه‌های تبلیغاتی است.

کاغذ تحریر معمولی

کاغذ تحریر ارزان‌ترین جنس برای چاپ انواع مختلف ورق‌های تبلیغاتی است که کیفیت چندان بالایی ندارد و در برابر رطوبت و پارگی شدیدا آسیب‌پذیر است.

البته کمتر پیش می‌آید که از این نوع کاغذ برای چاپ کارت ویزیت استفاده شود؛ معمولا این نوع متریال برای چاپ تراکت‌های تبلیغاتی به‌کار می‌رود.

کارت ویزیت لمینت

یکی از انواع متریال مورد استفاده برای کارت ویزیت، لمینت کردن آن است. در این نوع برگه‌های تبلیغاتی، پوششی از لمینت روی کاغذ کشیده می‌‌شود که سبب افزایش ضخامت و استحکام آن خواهد شد.

کارت ویزیت PVC

برخی از کارت‌های ویزیت از جنس پلاستیک یا pvc هستند که نسبت به انواع جنس‌های کاغذی، مقاومت و استحکام بیشتری دارد. البته با توجه به جنس آن، قیمت برگه‌های تبلیغاتی که از جنس pvc هستند، بیشتر است.

کارت ویزیت pvc با توجه به قیمت گران‌تر خود معمولا در مواقعی استفاده می‌شود که ماندگاری و دوام کارت ویزیت اهمیت بالایی دارد و نیاز به استفاده طولانی‌مدت از آن است.

کارت ویزیت کتان

کتان یکی دیگر از جنس‌های پرکاربرد برای چاپ کارت ویزیت است که نسبتا ارزان قیمت است و با توجه به ویژگی‌های ظاهری منحصربه‌فردی که دارد، از سوی برخی از کسب‌وکارهای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کارت ویزیت فابریانو

جنس کاغذ فابریانو یکی دیگر از متریال‌های مورد استفاده برای چاپ کارت ویزیت است که شباهت زیادی به کتان دارد. این نوع کاغذ در چهار نوع چکشی، مویی با رنگ کاغذ کرم، صدفی و معمولی در بازار موجود است.

نکاتی کاربردی برای انتخاب متریال مناسب برای کارت ویزیت

در هنگام انتخاب متریال مناسب برای چاپ کارت ویزیت در نظر داشتن برخی از نکات بسیار ضروری است که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در هنگام انتخاب جنس مناسب برای کارت ویزیت حتما به اندازه و ضخامت آن هم توجه کنید؛ زیرا اندازه و ضخامت مناسب کارت ویزیت، تاثیر زیادی در  استحکام آن دارد.

  • در هنگام انتخاب متریال مورد استفاده برای کارت ویزیت، حتما حوزه فعالیت کسب‌وکار خود و مخاطبینی را که دارید، مدنظر قرار دهید تا جنس مناسبی را برای این منظور در نظر بگیرید.

  • جنس کارت ویزیت باید متناسب با نوع طراحی آن باشد. برای مثال اگر در طرح مورد نظر شما تنوع رنگی بالایی وجود دارد، استفاده از کاغذ کرافت برای کارت ویزیت انتخاب چندان مناسبی نیست؛ زیرا این نوع متریال قابلیت نمایش مناسب رنگ‌های مختلف را ندارد.

  • در هنگام انتخاب جنس مورد نظر خود برای چاپ کارت ویزیت، حتما به میزان دوام و ماندگاری آن توجه ویژه‌ای داشته باشید و جنسی با کیفیت و طول عمر مناسب را انتخاب کنید.

  • انواع متریال‌های مورد استفاده برای کارت ویزیت قیمت‌های متفاوتی با یکدیگر دارند. بنابراین در هنگام انتخاب جنس کارت ویزیت، حتما به میزان بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفته‌اید، توجه کنید.

چاپ کارت ویزیت با متریال متنوع در تیم گرافیک

تیم گرافیک یکی از مجموعه‌های فعال حوزه چاپ و تبلیغات در ایران است که شما می‌توانید برای چاپ کارت ویزیت با جنس و طرح مورد نظر خود از خدمات متنوع آن استفاده کنید.

این مجموعه معتبر انواع کارت‌های ویزیت در طرح‌‌ها و جنس‌های مختلف مانند گلاسه، کرافت، لمینت، pvc، کتان، مخملی و طلاکوب را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

برای مشاهده انواع طرح‌ها و جنس‌های کارت ویزیت تیم گرافیک می‌توانید به سایت این مجموعه معتبر مراجعه کنید و در صورت تمایل، ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید تا کارت ویزیت شما با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان به آدرس شما ارسال شود.

 

سخن آخر

چاپ و توزیع کارت ویزیت یکی از روش‌های پرکاربرد تبلیغاتی است که از سوی بسیاری از کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله مهم‌ترین عواملی که در افزایش اثرگذاری این شیوه تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد، انتخاب متریال مناسب برای این نوع برگه‌های تبلیغاتی است.

ما در  این محتوا در مورد اهمیت انتخاب جنس مناسب برای کارت‌های ویزیت و انواع آن با شما صحبت کردیم؛ نکاتی کاربردی برای انتخاب جنس این نوع برگه‌های تبلیغاتی را بیان کردیم و در پایان هم در مورد استفاده از خدمات مجموعه معتبر تیم گرافیک برای چاپ کارت ویزیت در طرح‌ها و جنس‌های مختلف توضیحاتی دادیم.

 

 


دیگر مطالب ویژه

معرفی پایانه‌های اتوبوسرانی اصفهان تشخیص کولر گازی گری اصل و تقلبی نیازمندی‌ها و نکات مهم برای استخدام شدن به‌عنوان نیروی حراست پرمصرف ترین لوازم شیشه ای آزمایشگاهی کدامند؟ +۳ کاربرد اصلی آنها نوار نقاله در ایران بصورت تخصصی تولید میشود! بولت صنعت، پخش عمده پیچ و مهره در تهران آشنایی با انواع تسمه صنعتی بررسی تاثیر هارمونیک بر عملکرد کلید ACB معرفی محصولات شرکت سینی کابل نوسان دریچه کولر درپوش دار چیست؟ راه حل طراحی کابینت آشپزخانه شیک برای فضاهای کوچک جدول وزن قالب فلزی بتن ۱۴۰۳ اجرای همزمان عایق و رنگ نمای ساختمان معرفی شیر پروانه ای و بررسی 8 مزیت کاربردی آن در صنعت با این کار فروشت را چند برابر کن پنج اشتباه رایج در هنگام خرید میلگرد بوستر پمپ چیست ؟ انواع گرماژهای کاغذ را بشناسید! اینورتر چیست؟ | کاربرد، طرز کار و انواع آن | به همراه مثال در هنگام خرید تجهیزات آتش نشانی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ معرفی انواع قیچی برش میلگرد تامین حقوق و منافع افراد و شرکت‌های درگیر در حمل و نقل جاده‌ای بین‌المللی بهترین روش های تولید پیچ و مهره در ایران چیست؟ تفاوت فرش ماشینی و دستباف چیست؟ (راهنمای جامع) درباره فیتینگ های لوله کشی بیشتر بدانید معرفی یکی از بهترین تولیدکنندگان پارتیشن اداری در ایران بهترین انتخاب بین 100 تا 300 کاوا در بازار ایران چه دیزل ژنراتوری است؟ نهال آلبالو پیوندی مدل‌های کابینت زیر سینک جدید، مدرن و کاربردی برای هر نوع آشپزخانه آموزش چسباندن سرامیک روی موزاییک با چسب و ملات {مزایا و معایب} هزینه‌های بازسازی خانه معرفی انواع جنس کارت ویزیت + راهنمای انتخاب جنس کارت ویزیت مناسب معرفی محصولات کارخانه رنگ اطلس فام سهند از افتخارات صنعت ایران حلوا ارده یکی از شیرینی های سنتی و محبوب کاربرد ویبراتور صنعتی در تولید بتن پروژه های ساختمانی 9 تا از مهم ترین خرابی های ماشین ظرفشویی ال جی + نحوه رفع احداث سردخانه چقدر هزینه دارد؟ چرا یخچال فریزر امرسان برفک می زند؟ (راه حل) راهنمای کامل رفع خطا های دستگاه کارتخوان و ساده ترین راه حل رفع خطا بهترین نرم افزار حسابداری در ایران تجهیزات برودتی طبخ نوین | یخساز صنعتی + یخساز قالبی + یخساز حبه ای + یخساز راهنمای جامع سفر به لس آنجلس متیل استات یک ماده کلیدی در صنعت تابلو برق دیزل ژنراتور چیست و چه نکاتی در زمان خرید باید به آن توجه کنیم؟ آشنایی با خدمات شرکت های باربری طرز کار دستگاه میوه خشک کن صنعتی راهنمای خرید الکتروموتور قیمت پارکت و کفپوش و لمینت با نصب متری چقدر است؟ انجماد سریع بهترین متریال برای سیستم لوله‌کشی استخر

لیست کامل