www.sanat.ir/mandasoy

ساینا غذا پارت

تنها تولیدکننده سویاشیر استریل با برند مانداسوی در خاورمیانه، لب

معرفی ساینا غذا پارت

  • ساینا غذا پارت
  • تلفن: 02644230198
  • آدرس: البرز، شهرک صنعتی هشتگرد، نرسیده به میدان مادیران، فاز 4، نبش خیابان 20 جنوبی

شرکت ساینا غذا پارت به عنوان بزرگترین تولید کننده سویا شیر در خاورمیانه بر اساس مطالعات چندین ساله با استفاده از مدرن ترین روشهای فناوری روز دنیا در زمینه تولید محصولات فرادما (UHT) سویا شیر ساده و سویا شیر طعم دار در بسته بندی چندلایه تتراپک و بدون استفاده از مواد نگهدارنده در آبان ماه سال 1393 فعالیت خود را با هدف تولید سویا شیر با برند مانداسوی آغاز نمود.
ما سویا شیر را با 8 طعم (ساده، وانیلی، توت فرنگی، قهوه، کاکائو، موز، زعفران و طالبی) و متناسب با ذائقه ایرانی وارد بازار نموده ایم. محصولات ما در مقایسه با نمونه های وارداتی موجود در بازار از قیمت مناسب تر، تنوع بیشتر در طعم و کیفیت بالاتر برخوردار است. دانه سویا،
مهمترین ماده اولیه به کار گرفته شده در محصولات ما است.
با تلاش گروه تحقیق و توسعه و پس از بررسی دانه های تولید شده در مناطق مختلف کشور، از بهترین مزارع انتخاب شده اند. این دانه سویا چربی پایینتری نسبت به دانه های معمول داشته و از پروتئین بالایی برخوردار است تا از فواید سویا شیر بر سلامت مصرف کنندگان نکاهد. ظرفیت تولید بالا و باکیفیت، تنوع محصولات ، متخصیص خبره در حوزه صنایع غذایی، واحد تحقیق و توسعه پویا، آزمایشگاههای کنترل کیفت مجهز، همکاری با مشاورین و کارشناسان نخبه کیفی، تولیدی و فنی، تعامل با شرکتهای معتبر سوئدی و کانادایی، شبکه توزیع سراسری و بازار هدف مناسب داخلی و خارجی از سایر مزیتهای رقابتی ما به شمار می آید و تمامی تلاش خود را جهت ارائه محصولات درجه یک و مطابق با استانداردهای جهانی به کار بسته ایم.
دریافت نشان استاندارد ملی ایران و مجوزهای اداره نظارت بر مواد غذایی، اخذگواهی نامه ایزو 9001، HACCP و ایزو 22000از شرکت گواهی دهنده TUV NORD و همچنین دریافت نشان بین المللی حلال از موسسه جهانی حلال و مرکز تحقیقات و اطلاع رسانی اتاق اسلامی نشان دهنده عظم راسخ ما در ارائه محصول با کیفیت و تولید و عرضه محصول با رعایت کلیه مسائل ایمنی مواد غذایی است.
کشورهای حوزه خلیج فارس و جنوب شرق آسیا ، پاکستان و عراق از جمله کشورهایی هستند که از محصولات صادراتی ما استفاده نموده اند. از دیگر محصولات تولیدی ما پروتئین بافتدار سویا و آرد سویا است که در بسته بندی های خانگی و صنعتی ارائه میگردد. برگه های پروتئینی سویا یا پروتئین بافتدار سویا (TSP) و همچنین آرد سویا برای اولین بار در ایران با فرایند پرس سرد تولید میشود که بر خلاف نمونه مشابه در بازار از حلال هگزان استفاده نمیشود و مانع به خطر افتادن سلامت مصرف کنندگان میگردد.
آرد سویا مشتق شده از لوبیای سویا است که پس از بوجاری ، پوست گیری، ، روغن گیری و در نهایت آسیاب کردن لوبیای سویا بدست می آید. از دیگر فرآورده های سویا شیر، سویا شیرخشک میباشدکه دارای کیفیت و خواص سویا شیر میباشد. فرازهایی از خط مشی کیفیت و ایمنی مواد غذایی ما: برآورده سازی خواسته ها و انتظارات مشتریان و افزایش سطح رضایت ایشان افزایش ایمنی مواد غذایی از طریق اجرای موثر برنامه های پیش نیازی مطابق الزامات ایزو 22000 توسعه محصولات متناسب با ذائقه مصرف کنندگان افزایش فروش محصولات با کیفیت استفاده بهینه از منابع (مواد، انرژی، منابع طبیعی) وکاهش ضایعات مدیریت شرکت ساینا غذا پارت، با ایجاد ارتباطات لازم و تدوین اهداف قابل اندازه گیری پشتیبان خط مشی ، خود را متعهد دانسته و از کارکنان میخواهد با رعایت الزامات قانونی، دولتی و مشتری در جهت تحقق اهداف گام بردارد.