www.sanat.ir/6530

داتیس پارس صنعت اسپادانا

خدمات اتوماسیون و برق صنعتی

معرفی داتیس پارس صنعت اسپادانا:
شرکت داتیس پارس صنعت اسپادانا در زمینه ارائه خدمات اتوماسیون و برق صنعتی فعالیت داشته و با بهره گیری از دانش فنی به روز مهندسین و تکنسین های فنی کار آزموده و با در نظر گرفتن استانداردهای لازم در زمینه اتوماسیون و برق صنعتی توانسته است خدمات ارزنده ای را به ارگانها ، مراکز صنعتی کشور و دیگر کارفرمایان ارائه دهد و همواره رعایت اصول و ضوابط مهندسی مبتنی بر استانداردهای د... بیشتر

معرفی داتیس پارس صنعت اسپادانا

  • داتیس پارس صنعت اسپادانا
  • تلفن: 03132230946
  • آدرس: اصفهان ، خیابان شمس ابادی ، خیابان کوآلالامپور ، ساختمان هزار و یک شب ( وکلا ) طبقه سوم ، واحد 10

شرکت داتیس پارس صنعت اسپادانا در زمینه ارائه خدمات اتوماسیون و برق صنعتی فعالیت داشته و با بهره گیری از دانش فنی به روز مهندسین و تکنسین های فنی کار آزموده و با در نظر گرفتن استانداردهای لازم در زمینه اتوماسیون و برق صنعتی توانسته است خدمات ارزنده ای را به ارگانها ، مراکز صنعتی کشور و دیگر کارفرمایان ارائه دهد و همواره رعایت اصول و ضوابط مهندسی مبتنی بر استانداردهای داخلی و بین المللی و عرضه خدمات با کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است .

با انتخاب شرکت داتیس پارس صنعت اسپادانا در یک تعامل بُرد – بُرد خدمات با ارزش و قابل اعتماد دریافت نموده که در نتیجه رابطه موثر و بلند مدتی با هم برقرار خواهیم کرد.

ما با در نظر گرفتن سرمایه گذاری مشتریانمان ، بهترین تجهیزات و خدمات را طراحی و تولید نموده و به هیچ عنوان کیفیت را معامله نخواهیم کرد . همچنین شما می توانید قبل از سفارش خود از کارشناسان باتجربه شرکت ما ، مشاوره گرفته تا بهترین و به صرفه ترین پیشنهاد را دریافت نمایید.

آنچه که راه ما را در مسیر پیشرفت هموار کرده است باز خورد رضایت و مثبت از کارفرمایان و خلق ایده های نو جهت حصول اطمینان از رضایت دائمی مشتریان بوده چرا که این شرکت رضایت و پاسخگویی به مشتری را عامل بقاء خود دانسته و این رویکرد همیشگی ماست.

شرکت ما علاوه بر ثبت رسمی ، دارای مجوز و پروانه کسب و کار از اتحادیه مربوطه نیز می باشد.