www.sanat.ir/6849

شرکت آلیاژریزان برتر برنز

ریخته گری و آلیاژسازی انواع آلیاژهای فلزات رنگین صنعتی پایه مس و

معرفی شرکت آلیاژریزان برتر برنز:
ریخته گری و آلیاژسازی انواع آلیاژهای فلزات رنگین صنعتی پایه مس و چدن شامل : آلومینیوم برنز - نیکل برنز - سیلیکون برنز - منگنز برنز - فسفر برنز - فسفر برنزهای قلع و سرب - برنج سخت - آلومینیوم - انواع بابیت های سربی و قلعی - چدن خاکستری - چدن داکتیل و ... تولید و توزیع کننده ی قطعات ماشین آلات صنعتی و کشاورزی شرکت برتر برنز در سال 1376 با هدف تولید فلزات رنگین و ایج... بیشتر

معرفی شرکت آلیاژریزان برتر برنز

  • شرکت آلیاژریزان برتر برنز
  • تلفن: 02156231125
  • آدرس: تهران، کیلومتر 45 اتوبان تهران - قم شهرک صنعتی شمس آباد - بلوار گلستان خیابان گلشن 15 - پلاک 25

ریخته گری و آلیاژسازی انواع آلیاژهای فلزات رنگین صنعتی پایه مس و چدن شامل :
آلومینیوم برنز - نیکل برنز - سیلیکون برنز - منگنز برنز - فسفر برنز - فسفر برنزهای قلع و سرب - برنج سخت - آلومینیوم - انواع بابیت های سربی و قلعی - چدن خاکستری - چدن داکتیل و ...
تولید و توزیع کننده ی قطعات ماشین آلات صنعتی و کشاورزی
شرکت برتر برنز در سال 1376 با هدف تولید فلزات رنگین و ایجاد اشتغال و عدم وابستگی صنعتی در زمینه تولید قطعات ماشین آلات صنعتی و کشاورزی در کارگاهی واقع در پوئینک ورامین شروع به فعالیت نمود و در سال 1381 جهت توسعه ی تولیدات خود و تامین نیازهای بازار و مشتریان اقدام به ساخت کارخانه ای در شهرک صنعتی شمس آباد با مساحت 1500 متر مربع نمود، که شامل واحدهای ریخته گری و تولید - ماشین کاری - شات بلاست - سنگ کاری و کنترل کیفیت می باشد.
و در همان سال موفق به اخذ مجوز پروانه بهره برداری به شماره 01/37477 الف در همین زمینه از وزارت صنایع و معادن و ثبت شرکت به نام شرکت آلیاژریزان برتر برنز ری به شماره ثبت 430283 از اداره کل ثبت شرکت ها گردید.
این شرکت با پشتوانه ی مدیران و پرسنل مجرب و کارآزموده ی خود و سعی و تلاش در ارتقاء کیفیت و جلب رضایت صنعتگران و ماشین سازان و دیگر بخش های صنعتی را در سرلوحه ی فعالیت های خود قرار داده و با ایجاد ارتباط با مراکز آزمایشگاهی و دانشگاهی و انجام تست های استاندارد و سختی سنجی و اُلتراسونیک سعی در ارائه ی خدمات با کیفیت مطلوب تر را هدف نهایی خود قرار داده است و در سال 1387 جهت تامین و اشباع نیازهای مشتریان و بازار داخلی و همچنین در راستای ارتقاء کیفیت و جلوگیری از خروج ارز از کشور بابت تامین قطعات صنعتی ، اقدام به احداث کارخانه ای دیگر با مساحت 2500 متر مربع در همان شهرک نمود.
بخش های تولیدی این شرکت با انجام طراحی اولیه - نقشه کشی - ساخت مدل چوبی یا آلومینیومی و ... آغاز می شود.
از جمله فعالیت های این شرکت ریخته گری و تولید بوش ها و قطعات مربوط به نیروگاه ها - سد ها - ماشین آلات تزریق پلاستیک - کارخانجات سیمان و قند - پروانه ها و اجزای کشتی ( قطعات مربوط به صنایع دریایی که در مجاورت آب شور دریا قرار میگیرند) و انواع یاتاقان های کارخانجات نورد - صنایع مس - پتروشیمی - پالایشگاه ها - صنعت حفاری - کارخانجات چوب و کاغذ - فلانچ های زیر و رو مربوط به صنایع رُب سازی - شیرهای برنزی و چدنی تصفیه خانه های آب و فاضلاب و تولید انواع شمش های بابیتی پایه ی قلع و سرب بویژه تولید و ریخته گری قطعات انواع الکتروپمپ های شناور و موتور با استاندارد RITZ و KBS از آلیاژهای چدن و برنز جهت کارخانجات بزرگ پمپ سازی می باشد.
این شرکت امروزه جزو معدود تولیدکنندگان قطعات الکتروپمپ های شناور بصورت خام و ماشین کاری شده می باشد.
این شرکت پس از کسب سال ها تجربه و آشنایی با نیازها و مشکلات صنایع و با حذف هزینه های زائد و کنترل قیمت ها در جهت رضایت مشتری و بازار ، بر آن شده است تا با معرفی خود به پیشکسوتان عرصه صنعت بتواند گامی در جهت رضایت و انجام خدمات با کیفیت بالاتر جهت صنایع کشور بردارد.
خط مشی و مشنور اخلاقی ما : پایبندی به اصول کسب و کار سالم و صادقانه - مشتری مداری ، تلفیق کیفیت ، قیمت مناسب و تحویل به موقع می باشد.