www.sanat.ir/7020

اصفهان پخت

تولید ماشین‌آلات پخت نان

معرفی اصفهان پخت:
شرکت اصفهان پخت در سال ۱۳۵۸ توسط رسول خبازیان تاسیس شد و تا کنون تحت مدیریت وی به فعالیت خود ادامه داده است. این شرکت کار خود را با تولید ماشین‌آلات پخت نان آغاز نمود و در این زمینه موفقیت‌های چشمگیری به دست آورد. همچنين در سال ۱۳۶۸ با دریافت استاندارد ماشین پخت نان از پژوهشکده غله و نان، به عنوان شرکتی معتبر در طراحی و تولید این گونه ماشین‌آلات مطرح گردید. این شرک... بیشتر

معرفی اصفهان پخت

  • اصفهان پخت
  • تلفن: ۸۸۴۳۵۵۴۳
  • آدرس: خیابان دکتر شریعتی ، بالاتر از ملک ، نبش کشواد ، پلاک ۸۸ ، طبقه دوم ، شرکت اصفهان پخت

شرکت اصفهان پخت در سال ۱۳۵۸ توسط رسول خبازیان تاسیس شد و تا کنون تحت مدیریت وی به فعالیت خود ادامه داده است. این شرکت کار خود را با تولید ماشین‌آلات پخت نان آغاز نمود و در این زمینه موفقیت‌های چشمگیری به دست آورد. همچنين در سال ۱۳۶۸ با دریافت استاندارد ماشین پخت نان از پژوهشکده غله و نان، به عنوان شرکتی معتبر در طراحی و تولید این گونه ماشین‌آلات مطرح گردید.

این شرکت در سال ۱۳۷۳ با استفاده از دانش و ابتکار متخصصین و صنعت‌گران خود، برای اولین بار در ایران فر گردان پیتزا را طراحی و تولید نمود. این فر به علت ویژگی‌های خاص خود مورد استقبال فراوان قرار گرفت و به عنوان یکی از بهترین انواع فر شناخته شد. از این نوع فر تا کنون صدها دستگاه در رستوران های سراسر ایران و برخی کشورهای هم‌جوار، نصب گردیده است.

شرکت اصفهان پخت پس از آن در سال ۱۳۷۴ خط تولید تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی را به تولیدات خود اضافه نمود و هم اکنون با فعالیت حدود ۵۰ نفر پرسُنل ثابت، در کارخانه‌ای به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع به ساخت و تولید بیش از ۸۰ نوع محصول در رابطه با آشپزخانه‌های صنعتی، فست فود و همچنین ماشین‌آلات پخت نان مشغول است.

این شرکت از آغاز تا کنون، رضایت مشتریان را مبنای فعالیت‌های خود قرار داده، با به کارگیری آخرین تکنولوژی‌ها در جهت ارتقای کیفیت محصولات خود کوشیده و در این زمینه لوح‌های متعددی دریافت نموده است.

کلیه محصولات این شرکت فقط با لوگو و نام اصفهان پخت به بازار عرضه می‌گردد.