www.sanat.ir/7025

سپاهان جارو

طراحی و تولید انواع مکنده های خانگی

معرفی سپاهان جارو:
شرکت سپاهان جارو با هدف طراحی و تولید انواع مکنده های خانگی در سال ۱۳۷۰ تأسیس گردید. از افتخارات این شرکت می توان به تولید کلیه قطعات جاروبرقی به دست توانمند جوانان ایرانی اشاره نمود که پس از بررسی واحد کنترل کیفی به منظور اطمینان خاطر مشتری ، مونتاژ و بسته بندی گردیده و به بازار عرضه می گردد . این شرکت فعالیت خود را در ابتدا با تولید جارو برقی خانگی با برند س... بیشتر

معرفی سپاهان جارو

  • سپاهان جارو
  • تلفن: 031-35015
  • آدرس: لكه خوراسگان-انتهاي خيابان سلمان-سمت چپ-جنب كانال-كوچه شماره 110


شرکت سپاهان جارو با هدف طراحی و تولید انواع مکنده های خانگی در سال ۱۳۷۰ تأسیس گردید.

از افتخارات این شرکت می توان به تولید کلیه قطعات جاروبرقی به دست توانمند جوانان ایرانی اشاره نمود که پس از بررسی واحد کنترل کیفی به منظور اطمینان خاطر مشتری ، مونتاژ و بسته بندی گردیده و به بازار عرضه می گردد .

این شرکت فعالیت خود را در ابتدا با تولید جارو برقی خانگی با برند سپاهان جارو که یکی از بهترین جاروهای موجود در سطح بازار داخلی می باشد آغاز کرده و همچنین توانسته برخی از بازارهای خارجی کشورهای همسایه نظیر ترکمنستان، عراق و … را نیز به خود اختصاص دهد.

این شرکت در سال 1384 اقدام به راه اندازی واحد تولید دستگاه نظافت صنعتی با برند MTCO ( مهتاب تیام کوثر ) نموده است . شرکتMTCO از بخشهایی شامل واحد طراحی ، واحد نمونه سازی ، واحد تحقیقات بازار، واحد بازاریابی ، واحدCRM و خدمات پس از فروش تشکیل شده است . این مرکز ضمن ارتباط با بازارهای داخلی و تحقیق در محصولات روز دنیا و بهره مندی از نیروهای مجرب و کارآزموده، ارائه خدمات پس از فروش در کمترین زمان ممکن توانسته مشتریان خود را در مدت تعامل خشنود نگه دارد.

جاروبرقی های این شرکت در مدل های شکوفه ، نیلوفر ، خانواده پارادایز ، سوپر شکوفه و.. در رنگ های مختلف تولید می گردد که نشان استاندارد موجود بر روی آن تأییدی بر کیفیت محصول و برگ زرینی بابت اعتماد مشتریان محترم این مجموعه می باشد .در جاروبرقی های تولیدی این شرکت موتوری قدرتمند با مکش فوق العاده و ضمائم مخصوص ، قابلیت رقابت این محصول را با تولیدات خارجی مشابه در بازار فراهم می آورد و خرسند از آن هستیم که محصول ما جایگاه بالاتری نسبت به رقبای خارجی خود دارد.